Starostlivosť o záhradu
Pri nákupe nad 100€ doprava zdarma!

HECHT 520427 - nafukovací bazén

Parametre výška (cm) 45 objem (l) 450 šírka (cm) 145 dĺžka (cm) 190 Popis tovaru Nafukovací bazén vhodný nielen pre deti, v horúcich letných dňoch v ňom nájdu iste osvieženie aj niektorí dospelí. Bazén je zhotovený z vysoko odolného PVC materiálu bez použitia ftalátov, sila fólie stien je 0,27 mm. Konštrukcia je dvojkomorová, nafukuje sa teda spodná a vrchná komora každá zvlášť. Rozmery bazéna sú 190 x 145 x 45 cm. Objem je 450 l. Deti teda majú dostatok priestoru pre vyvádzanie. Bazén je určený pre deti od 6-tich rokov, menším deťom je nutné zaistiť nepretržitý dozor a prispôsobiť výšku vodnej hladiny. Súčasťou dodávky je aj opravná lepiaca sada.


19.99€
16.66€
Nedostupné
HECHT 520421 - rodinný nafukovací bazén

Parametre výška (cm) 51 objem (l) 778 šírka (cm) 175 dĺžka (cm) 262 Popis tovaru Naozaj veľký nafukovací bazén pre celú rodinu. Bazén je zhotovený z vysoko odolného PVC materiálu bez použitia ftalátov, sila fólie stien je 0,27 mm. Konštrukcia je dvojkomorová, nafukuje sa teda spodná a vrchná komora každá zvlášť. Rozmery bazéna sú 262 x 175 x 51 cm. Objem je 778 l. Deti teda majú dostatok priestoru pre vyvádzanie. Bazén je určený pre deti od 6-tich rokov, menším deťom je nutné zaistiť nepretržitý dozor a prispôsobiť výšku vodnej hladiny. Bazén je vybavený aj výpusťou pre vodu. Súčasťou dodávky je aj opravná lepiaca sada.


23.99€
19.99€
Nedostupné
HECHT 3076 BLUESEA - nafukovací bazén

Parametre výška (cm) 76 objem (l) 3618 šírka (cm) 300 Popis tovaru jednoduchá a rýchla inštalácia samonosná konštrukcia veľmi jednoduchá údržba k zostaveniu bazénu nie je potrebné žiadne náradie pevný trojvrstvový vinyl bezpečný nafukovací golier zabraňujúci zraneniu osôb vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu vhodný pre rodiny s deťmi opravná sada súčasťou balenia hrúbka steny 0,53 mm. hrúbka podlahy 0,25 mm. hrúbka horného prstenca 0,30 mm. veľmi kvalitné spracovanie možnosť pripojenia kartušovej i pieskovej filtrácie kartušová filtrácia vrátane hadíc súčasťou balenia HECHT 3076 BLUESEA je prstencový nafukovací bazén so samonosnou konštrukciou. Bazén je vyrobený z 3 vrstvovej PVC fólie bez použitia ftalátov. Priemer bazéna je 300 cm, výška je 76 cm. Stavba bazénu je veľmi jednoduchá. Stačí ho umiestniť na vodorovnú plochu bez ostrých kamienkov a hrán, nafúknuť a napustiť vodu. Na začiatku napúšťania, je len dôležité rovnomerne rovnať fóliu dna a odstrániť na nej všetky záhyby. Súčasťou dodávky bazéna je kartušová filtrácia a opravná lepiaca sada pre prípad, že by sa vám podarilo bazén aj napriek použitiu odolnej fólie prepichnúť.


49.99€
41.66€
Dostupné
HECHT 3609 BLUESEA - nafukovací bazén

Parametre výška (cm) 90 objem (l) 6654 šírka (cm) 360 Popis tovaru jednoduchá a rýchla inštalácia samonosná konštrukcia k zostaveniu bazénu nie je potrebné žiadne náradie pevný trojvrstvový vinyl bezpečný nafukovací golier zabraňujúci zraneniu osôb vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu vhodný pre rodiny s deťmi opravná sada súčasťou balenia hrúbka steny 0,55 mm hrúbka podlahy 0,30 mm hrúbka horného prstenca 0,35 mm kvalitné spracovanie možnosť pripojenia kartušovej i pieskovej filtrácie HECHT 3076 BLUESEA je prstencový nafukovací bazén so samonosnou konštrukciou. Bazén je vyrobený z 3 vrstvovej PVC fólie bez použitia ftalátov. Priemer bazéna je 360 cm, výška je 90 cm. Stavba bazénu je veľmi jednoduchá. Stačí ho umiestniť na vodorovnú plochu bez ostrých kamienkov a hrán, nafúknuť a napustiť vodu. Na začiatku napúšťania, je len dôležité rovnomerne rovnať fóliu dna a odstrániť na nej všetky záhyby. Súčasťou dodávky bazéna je opravná lepiaca sada pre prípad, že by sa vám podarilo bazén aj napriek použitiu odolnej fólie prepichnúť.


63.99€
53.33€
Dostupné
HECHT 3590 BLUESEA - rodinný bazén

Parametre výška (cm) 90 objem (l) 7200 šírka (cm) 350 Popis tovaru veľmi kvalitne spracovaný rodinný nadzemný bazén z vysoko kvalitného plechu s povrchovou úpravou jednoduchá možnosť bazén čiastočne alebo úplne zapustiť do zeme ľahká manipulácia veľmi jednoduchá inštalácia a sprevádzkovanie bazéna. Postačí len pripraviť miesto na bazén, upraviť podklad do roviny, pripraviť bazénovú podložku, bazén rozbaliť a zostaviť na rozdiel od nafukovacích nadzemných bazénov ponúka vďaka širokej vodnej hladine možnosť využitia celej vodnej plochy vyššia odolnosť proti mechanickému poškodeniu bazén je vhodný pre celoročnú prevádzku ideálny rozmer bazéna pre užívanie letných radovánok bez veľkých nárokov na zložitú údržbu kovová stena bazéna so zvýšenou protikoróznou ochranou zaručuje dlhú životnosť Vášho bazénu zosilnená bazénová fólia v modernom a veľmi žiadanom dizajne zaistí bezstarostné letné kúpanie kompletné balenie vrátane telesa a bazénovej fólie súčasťou balenia je 12 V skimmfilter a bazénové schodíky k bazénu je možné pripojiť kartušovú aj pieskovú filtráciu HECHT 3590 BLUESEA je nadzemný rodinný bazén s pevnou konštrukciou. Stabilná konštrukcia s oceľovými stenami a 0,3 mm silnou bazénovou fóliou. Bazén je určený pre celoročnú prevádzku, nie je nutné ho na zimu rozoberať. Stačí len podľa postupov uvedených v návode bazén patrične pripraviť na zimu. Súčasťou dodávky je aj filtrácia - skimfilter vrátane filtračnej vložky. Táto filtrácia prečerpá až 1700 litov vody za hodinu. Skimfilter je napájaný pomocou dodávaného zdroja bezpečným 12 V napätím (certifikácia GS). Výhodou je, že celý filtračný systém je umiestnený priamo v skimmere. Pri bazéne tak nie sú pripojené žiadne hadice, ani ďalšie čerpadlo s filtrom. Skimfilter obsahuje filter podobne ako kartušová filtrácia, ktorý je možné veľmi ľahko vybrať a prepláchnuť. Súčasťou skimfiltra je aj predfilter hrubých nečistôt, v ktorom sa zachytávajú hrubé plávajúce nečistoty. Údržba filtra je veľmi jednoduchá. Ďalej sú súčasťou dodávky aj schodíky vyrobené z ocele s povrchovou úpravou a plastu odolného proti UV žiareniu a bazénovej chémii. Bazén má aj prípravu pre pripojenie pieskovej filtrácie so skimmerom pre prípad, že by vyťaženie bazéna bolo nad možnosti filtrácie dodávanej s bazénom. Stena bazéna je opatrená perforáciou, po ktorej odstránení možno ľahko pripevniť skimmer HECHT 003609 a spätnú trysku (nie sú súčasťou dodávky).


319.90€
266.58€
Dostupné
HECHT 3612 BLUESEA - rodinný bazén

Parametre výška (cm) 120 objem (l) 10680 šírka (cm) 360 Popis tovaru veľmi kvalitne spracovaný rodinný nadzemný bazén z vysoko kvalitného plechu s povrchovou úpravou jednoduchá možnosť bazén čiastočne alebo úplne zapustiť do zeme ľahká manipulácia veľmi jednoduchá inštalácia a sprevádzkovanie bazéna. Postačí len pripraviť miesto na bazén, upraviť podklad do roviny, pripraviť bazénovú podložku, bazén rozbaliť a zostaviť na rozdiel od nafukovacích nadzemných bazénov ponúka vďaka širokej vodnej hladine možnosť využitia celej vodnej plochy vyššia odolnosť proti mechanickému poškodeniu bazén je vhodný pre celoročnú prevádzku ideálny rozmer bazéna pre užívanie letných radovánok bez veľkých nárokov na zložitú údržbu kovová stena bazéna so zvýšenou protikoróznou ochranou zaručuje dlhú životnosť Vášho bazéna zosilnená bazénová fólia v modernom a veľmi žiadanom dizajne zaistí bezstarostné letné kúpanie kompletné balenie vrátane telesa a bazénovej fólie zosilnená hrúbka steny oceľového telesa 0,4 mm zosilnená hrúbka fólie 0,4 mm k bazénu je možné pripojiť kartušovú aj pieskovú filtráciu HECHT 3612 BLUESEA je nadzemný rodinný bazén s pevnou konštrukciou. Stabilná konštrukcia s oceľovými stenami 0,4 mm silnými a 0,4 mm silnou bazénovou fóliou. Bazén je určený pre celoročnú prevádzku, nie je nutné ho na zimu rozoberať. Stačí len podľa postupov uvedených v návode bazén patrične pripraviť na zimu. Bazén má prípravu pre voliteľné príslušenstvo (nie je súčasťou dodávky) - skimmer HECHT 30003. Stena bazéna je perforovaná, a predvŕtaná. Perforovanú časť možno ľahko odstrihnúť, čím vznikne presný otvor pre pripevnenie skimeru. Pripravený je aj otvor pre vratnú trysku vody z filtrácie. Ak sa však užívateľ rozhodne doporučené príslušenstvo nepoužiť, táto príprava nebráni užívaniu bazéna s inými typmi filtrácie. Vzhľadom k výške steny 120 cm je nutné bazén doplniť aj o vhodné schodíky, napríklad HECHT 00122 (nie sú súčasťou dodávky)


399.90€
333.25€
Dostupné
HECHT 000030 - krycia plachta na bazén

Parametre šírka (cm) 300 veľmi kvalitná krycia plachta z PE s odvodňovacími otvormi a sťahovacím lanom perfektný pomocník v letných mesiacoch pre zamedzenie vniknutiu nečistôt či hmyzu do Vášho bazéna veľmi ľahká a jednoduchá inštalácia vďaka použitiu krycej plachty dôjde k zníženiu spotreby bazénovej chémie a výparom vody z bazéna Krycia plachta na bazény s priemerom 300 cm. Plachta je po obvode vybavená sťahovacím lanom na zabezpečenie na bazén. Odvodňovacie otvory umožnia plachtu ľahko zložiť z bazéna i po daždi - voda otvormi odtečie. Materiál PE 90 g/m2.


7.99€
6.66€
Dostupné
HECHT 000036 - krycia plachta na bazén

Parametre šírka (cm) 360 Popis tovaru veľmi kvalitná krycia plachta z PE s odvodňovacími otvormi a sťahovacím lanom perfektný pomocník v letných mesiacoch pre zamedzenie vniknutiu nečistôt či hmyzu do Vášho bazéna veľmi ľahká a jednoduchá inštalácia vďaka použitiu krycej plachty dôjde k zníženiu spotreby bazénovej chémie a výparom vody z bazéna Krycia plachta na bazény s priemerom 360 cm. Plachta je po obvode vybavená sťahovacím lanom na zabezpečenie na bazén. Odvodňovacie otvory umožnia plachtu ľahko zložiť z bazéna i po daždi - voda otvormi odtečie. Materiál PE 90 g/m2.


11.99€
9.99€
Dostupné
HECHT 300908 - solárna sprcha

Popis tovaru perfektný spôsob ohrevu vody pre Vašu záhradu moderný jednoduchý dizajn v čiernej farbe, dokonale akumulujúce slnečné teplo do vody a nerušiaci vzhľad Vašej záhrady možnosť ohriatia vody v letných mesiacoch až na 40 °C ventil pre spúšťanie a nastavenie teploty vody veľmi kvalitné spracovanie a polohovacia hlavica doprajú každému luxusné letné osvieženie pozvoľným otáčaním ventilu doprava odteká najprv studená voda a pridáva sa teplá. Nemôže teda dôjsť k obareniu osoby sprcha je v spodnej časti opatrená 8 l zásobníkom z odolného čierneho plastu, ktorý nekoroduje, ani sa na ňom nevytvárajú usadeniny Solárna sprcha HECHT 300908 je ideálnym doplnkom každej záhrady v letných mesiacoch. Sprcha je v spodnej časti opatrená 8 l zásobníkom. Zásobník je vyrobený z odolného čierneho plastu, ktorý nekoroduje, ani sa na ňom nevytvárajú usadeniny. Čierna farba dokonale akumuluje slnečné teplo do vody. Sprchu je nutné ukotviť napríklad do betónu, alebo dlažby, nemá vlastnú stabilnú základňu. Spoločne so sprchou sú dodávané 4 ks ukotvovacích skrutiek. Pripojiť možno napríklad záhradné hadice pomocou rýchlospojky, vylúčené nie je ani jej pevné pripojenie k vodovodnému potrubiu, je však nutné zabezpečiť, aby bolo možné v zime sprchu odpojiť a vypustiť, aby sa predišlo poškodeniu mrznúcou vodou. Sprcha je vybavená jediným ventilom, ktorým sa voda nielen spúšťa, ale zároveň sa nastavuje jej teplota. Otočením ventilu doľava je sprcha vypnutá, pootáčaním doprava sa sprcha otvorí a postupne sa pridáva teplá voda. Tým je zaistené, že po spustení najprv tečie studená voda a nemôžete sa tak opariť. Samotný nadstavec sprchy je na polohovacom kĺbe, možno teda nastaviť požadovaný smer, ktorým má sprcha striekať. V letných mesiacoch dokáže slnko v zásobníku rozohriať vodu až na 40 °C.


69.99€
58.33€
Dostupné
HECHT 00090 - bazénové schodíky

Bazénové schodíky pre bazény s maximálnou výškou okraja 90 cm. Základ je tvorený oceľovým rámom, jednotlivé stupne majú plastové nášľapy odolné proti UV žiareniu a bazénovej chémii.


29.99€
24.99€
Dostupné
HECHT 00122 - bazénové schodíky

Popis tovaru stabilné, pevné a veľmi kvalitné spracovanie bazénových schodíkov z oceľového rámu zaistí perfektný vstup do Vášho bazéna plastové nášľapy s hrubým vzorom, pre výrazne pohodlnejší a bezpečnejší vstup do bazéna jednoduchá montáž a inštalácia odolné plastové nášľapy opatrené povrchovou úpravou proti UV žiareniu a bazénovej chémii Bazénové schodíky pre bazény s maximálnou výškou okraja 122 cm. Základ je tvorený oceľovým rámom, jednotlivé stupne majú plastové nášľapy odolné proti UV žiareniu a bazénovej chémii. Nosnosť 80 kg.


47.99€
39.99€
Dostupné
HECHT 30003 - skimmer

Popis tovaru Bazénový skimmer HECHT 30003 je určený pre bazény HECHT 3612 BLUESEA a HECHT 3590 BLUESEA, ktoré majú prípravu pre montáž tohto skimmera. Použiť možno aj s ďalšími podobnými modelmi bazéna s pevnou plechovou konštrukciou a vnútornou fóliou. Skimmer sa montuje priamo do steny bazéna, do ktorej je preto nutné vyvŕtať a vystrihnúť potrebné otvory. Skimmer funguje ako prepad, zbiera teda nečistoty priamo z vodnej hladiny. Ak je skimmer kombinovaný s vhodným filtračným zariadením, prach, hmyz, lístie a ďalšie nečistoty sú zachytené skôr, než sa stačí potopiť a začať rozkladné procesy znečisťujúce vodu. Na údržbu kvalitnej a čistej vody v bazéne tak nie je potrebné toľko chemických prostriedkov. Väčšie nečistoty sú zachytávané priamo v koši vnútri skimmeru, možno ich kedykoľvek jednoducho vysypať. Tento kôš teda slúži ako predfilter nečistôt, chráni tak čerpadlo filtrácie pred poškodením. Súčasťou dodávky je vratná tryska umožňujúca smerovanie vody. v balení nájdete aj dve zátky, ktoré môžu poslúžiť pri zazimovávaní, alebo v prípade odpojenia filtrácie pre uzatvorenie skimera a vratnej trysky. Ďalším príslušenstvom v cene je tzv. skim vac, umožňujúci jednoduché pripojenie bazénového vysávača priamo do skimmeru.


24.99€
20.83€
Dostupné
HECHT 016123 - podložka pod bazén

Podložka pod bazén. rozmer 309 x 309 cm. Materiál PE 90 g/m2. ideálny pomocník pred mechanickým poškodením spôsobeným pevnými a ostrými predmetmi v podklade predĺženie životnosti bazéna vďaka podložke ochránite Váš bazén proti plesniam, pretrhnutiu či prerastaniu trávy


11.99€
9.99€
Dostupné
HECHT 003609 - kartušová filtrácia

Popis tovaru veľmi kvalitná kartušová filtrácia ideálna k menším bazénom filtrácia bazénu slúži k zachyteniu hrubých nečistôt obsiahnutých vo vode, ktoré sa pri cirkulácii vody zachytia na papierovom filtri filtrácia je určená pre pripojenie k hadiciam s priemerom 32 mm súčasťou balenia je dvojica hadíc a jedného filtra pre správnu funkciu a perfektné zachytenie nečistôt, odporúčame filtre pravidelne čistiť a meniť k filtrácii je možné dokúpiť náhradné filtre 029587 Kartušová filtrácia vhodná k menším bazénom. Prietok filtrácie je 1,2 m3 za hodinu. Vzhľadom k tomu, že je doporučované, aby filtračná jednotka prefiltrovala celý objem bazénu minimálne raz za 6 až 8 hodín, je táto filtrácia vhoné pre bazény s objemom do 7000 l. Ideálna je tak napríklad k bazénu HECHT 3609 BLUESEA. Filtrácia je určená pre pripojenie k hadiciam s priemerom 32 mm, dodávaná je vrátane jedného filtra. Pre správnu funkciu je nutné filtračnú vložku niekolkokrát týždenne prepláchnuť tlakom vody napríklad zo záhradnej hadice. Pre dosiahnutie efektívneho čistenia a zachovanie správneho prietoku vody filtráciou, odporúčame podľa zaťaženia bazéna v prípade nutnosti vložku niekoľkokrát za sezónu vymeniť.


21.99€
18.33€
Dostupné
029587 - filter do kartušovej filtrácie

Filter určený pre kartušové filtrácie HECHT 003609. 2ks v balení . Filtračný prvok v kartšovej filtrácii sa postupne zanáša nečistotami. Z počiatku stačí filter niekoľkokrát týždenne opláchnuť prúdom vody. Jemné póry vložky sa však pomaly zanášajú a po nejakej dobe filter stráca svoju priepustnosť. S tým klesá prietok vody filtrom a teda aj účinnosť filtrácie. Ak chcete mať v bazéne neustále kvalitnú vodu, vložku je nutné meniť podľa zaťaženia bazéna niekoľkokrát za sezónu.


2.99€
2.49€
Dostupné
HECHT 302231 - piesková filtrácia

Popis tovaru filtrácia je vybavená manometrom, sledujúceho tlak v systéme, vďaka ktorému máte vždy prehľad o správnej funkcii filtrácie a nutnosti prepláchnutia perfektná kombinácia kvalitnej nádoby z polypropylénu, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou a dlhou životnosťou s výkonným čerpadlom filtrácia je opatrená prírubami pre hadice s priemerom 32 a 38 mm. (Hadice nie sú súčasťou balenia) štvorcestný ventil s možnosťou nastavenia režimu filtrácie, vypláchnutie, zima, preplach objemná filtračná nádoba s obsahom 13,6 kg piesku (piesok nie je súčasťou balenia), odolávajúca pôsobeniu dostupných chemikálií používaných v bazénoch a korózii jednoduchý princíp prietoku vody kremičitým pieskom, ktorý v sebe zachytí jemné nečistoty a do bazéna vracia iba čistú filtrovanú vodu jednoduchá montáž a uvedenie do prevádzky Výkonná piesková filtrácia bez predfiltra hrubých nečistôt. Kapacita nádrže na piesok je 13,6 kg, prietok vody je 4,54 m3/hod. Filtrácia je vybavená štvorcestným ventilom , ktorý uľahčí údržbu. Po väčšinu času je ventil nastavený na režim filtrovania . V tomto režime prechádza voda z bazéna cez filtračný piesok, ktorý zachytáva nečistoty a prečistená voda je vrátená späť do bazéna. Prepnutím ventilu na spätný preplach voda vo filtrácii prúdi v opačnom smere. Piesok je zvírený, uvoľnia sa usadené nečistoty a takto znečistená voda je vypúšťaná výpusťou do kanalizácie. V režime výplachu potom voda prúdi opäť normálnym smerom, opäť je však vypúšťaná do kanalizácie. Tento režim slúži na opätovné usadenie piesku v nádobe, kedy sa môžu uvoľniť ďalšie usadené nečistoty a takto sú odplavené mimo bazén. Posledným režimom ventilu je zazimovanie . Táto poloha je použitá, ak je bazén mimo prevádzky. Pri akejkoľvek manipulácii s ventilom musí byť čerpadlo vypnuté, inak môže dôjsť k poškodeniu ventilu! Filtrácia je vybavená manometrom , ktorý sleduje tlak v systéme. Vďaka tomu máte vždy prehľad o správnej funkcii filtrácie a nutnosti prepláchnutia. Ak je piesková náplň príliš znečistená, voda nemôže dostatočne rýchlo prúdiť a v nádobe začne stúpať tlak. Ak tlak stúpne nad predpísanú hodnotu, je nutné piesok pomocou štvorcestného ventilu prepláchnuť. Filtrácia je dodávaná bez predfiltra hrubých nečistôt. Filtrácia hrubých nečistôt býva súčasťou skimmerov, kde sa ľahšie udržujú a čistia. Ak je váš bazén vybavený skimmerom s filtrom hrubých nečistôt, môže byť práve pre vás táto filtrácia správnou voľbou. Filtrácia je vybavená prírubami pre hadice s priemerom 32 a 38 mm. Hadica nie sú súčasťou dodávky, priemer hadice je nutné voliť podľa priechodiek a prírub na bazéne a skimmere.


109.99€
91.66€
Dostupné
HECHT 302110 - piesková filtrácia

Popis tovaru súčasťou filtrácie je predfilter hrubých nečistôt, ktorý bráni poškodeniu čerpadla pred nasatím predmetov, ktoré by ho mohli upchať alebo poškodiť lopatky turbíny čerpadla filtrácia je vybavená manometrom, sledujúceho tlak v systéme, vďaka ktorému máte vždy prehľad o správnej funkcii filtrácie a nutnosti prepláchnutia perfektná kombinácia kvalitnej nádoby z polypropylénu, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou a dlhou životnosťou s výkonným čerpadlom filtrácia je opatrená prírubami pre hadice s priemerom 32 a 38 mm. (Hadice nie sú súčasťou balenia) štvorcestný ventil s možnosťou nastavenia režimu filtrácie, vypláchnutie, zima, preplach objemná filtračná nádoba s obsahom 13,6 kg piesku (piesok nie je súčasťou balenia), odolávajúca pôsobeniu dostupných chemikálií používaných v bazénoch a korózii jednoduchý princíp prietoku vody kremičitým pieskom, ktorý v sebe zachytí jemné nečistoty a do bazéna vracia iba čistú filtrovanú vodu jednoduchá montáž a uvedenie do prevádzky Piesková filtrácia s predfiltrom pre zachytávanie hrubých nečistôt. Kapacita nádoby na piesok je 13,6 kg. Certifikácia GS / CE. Filtrácia je vybavená štvorcestným ventilom, ktorý uľahčí údržbu. Po väčšinu času je ventil nastavený na režim filtrovania . V tomto režime prechádza voda z bazéna cez filtračný piesok, ktorý zachytáva nečistoty a prečistená voda je vrátená späť do bazéna. Prepnutím ventilu na spätný preplach voda vo filtrácii prúdi v opačnom smere. Piesok je zvírený, uvoľnia sa usadené nečistoty a takto znečistená voda je vypúšťaná výpusťou do kanalizácie. V režime výplachu potom voda prúti opäť normálnym smerom, opäť je však vypúšťaná do kanalizácie. Tento režim slúži na opätovné usadenie piesku v nádobe, kedy sa môžu uvoľniť ďalšie usadené nečistoty a takto sú odplavené mimo bazén. Posledným režimom ventilu je zazimovanie . Táto poloha je použitá, ak je bazén mimo prevádzky. Pri akejkoľvek manipulácii s ventilom musí byť čerpadlo vypnuté, inak môže dôjsť k poškodeniu ventilu! Filtrácia je vybavená manometrom , ktorý sleduje tlak v systéme. Vďaka tomu máte vždy prehľad o správnej funkcii filtrácie a nutnosti prepláchnutia. Ak je piesková náplň príliš znečistená, voda nemôže dostatočne rýchlo prúdiť a v nádobe začne stúpať tlak. Ak tlak stúpne nad predpísanú hodnotu, je nutné piesok pomocou štvorcestného ventilu prepláchnuť. Súčasťou filtrácie je predfilter hrubých nečistôt . Tento predfilter je umiestnený na vstupe pred čerpadlom a bráni jeho poškodeniu nasatím predmetov, ktoré by mohli upchať, alebo poškodiť lopatky turbíny čerpadla. Filtrácia je vybavená prírubami pre hadice s priemerom 32 a 38 mm. Hadica nie je súčasťou dodávky, priemer hadice je nutné voliť podľa priechodiek a prírub na bazéne a skimmere.


119.99€
99.99€
Dostupné
HECHT 302112 - piesková filtrácia

Popis tovaru súčasťou filtrácie je predfilter hrubých nečistôt, ktorý bráni poškodeniu čerpadla pred nasatím predmetov, ktoré by ho mohli upchať alebo poškodiť lopatky turbíny čerpadla filtrácia je vybavená manometrom, sledujúceho tlak v systéme, vďaka ktorému máte vždy prehľad o správnej funkcii filtrácie a nutnosti prepláchnutia perfektná kombinácia kvalitnej nádoby z polypropylénu, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou a dlhou životnosťou s výkonným čerpadlom filtrácia je opatrená prírubami pre hadice s priemerom 32 a 38 mm. (Hadice nie sú súčasťou balenia) štvorcestný ventil s možnosťou nastavenia režimu filtrácie, vypláchnutie, zima, preplach objemná filtračná nádoba s obsahom 19 kg piesku (piesok nie je súčasťou balenia), odolávajúca pôsobeniu dostupných chemikálií používaných v bazénoch a korózii jednoduchý princíp prietoku vody kremičitým pieskom, ktorý v sebe zachytí jemné nečistoty a do bazéna vracia iba čistú filtrovanú vodu jednoduchá montáž a uvedenie do prevádzky Piesková filtrácia s vysokým výkonom a predfiltrom hrubých nečistôt. Kapacita nádrže na piesok 19 kg. Prietok vody 7 m3/hod. Certifikácia GS / CE. Filtrácia je vybavená štvorcestným ventilom , ktorý uľahčí údržbu. Po väčšinu času je ventil nastavený na režim filtrovania . V tomto režime prechádza voda z bazéna cez filtračný piesok, ktorý zachytáva nečistoty a prečistená voda je vrátená späť do bazéna. Prepnutím ventilu na spätný preplach voda vo filtrácii prúdi v opačnom smere. Piesok je zvírený, uvoľnia sa usadené nečistoty a takto znečistená voda je vypúšťaná výpusťou do kanalizácie. V režime výplachu potom voda prúdi opäť normálnym smerom, opäť je však vypúšťaná do kanalizácie. Tento režim slúži na opätovné usadenie piesku v nádobe, kedy sa môžu uvoľniť ďalšie usadené nečistoty a takto sú odplavené mimo bazén. Posledným režimom ventilu je zazimovanie . Táto poloha je použitá, ak je bazén mimo prevádzky. Pri akejkoľvek manipulácii s ventilom musí byť čerpadlo vypnuté, inak môže dôjsť k poškodeniu ventilu! Filtrácia je vybavená manometrom , ktorý sleduje tlak v systéme. Vďaka tomu máte vždy prehľad o správnej funkcii filtrácie a nutnosti prepláchnutia. Ak je piesková náplň príliš znečistená, voda nemôže dostatočne rýchlo prúdiť a v nádobe začne stúpať tlak. Ak tlak stúpne nad predpísanú hodnotu, je nutné piesok pomocou štvorcestného ventilu prepláchnuť. Súčasťou filtrácie je predfilter hrubých nečistôt . Tento predfilter je umiestnený na vstupe pred čerpadlom a bráni jeho poškodeniu nasatím predmetov, ktoré by mohli upchať, alebo poškodiť lopatky turbíny čerpadla. Filtrácia je vybavená prírubami pre hadice s priemerom 32 a 38 mm. Hadica nie je súčasťou dodávky, priemer hadice je nutné voliť podľa priechodiek a prírub na bazéne a skimmere.


149.99€
124.99€
Nedostupné
501601 - rýchlorozpustný chlórový granulát

Chlórový granulát - rýchlorozpustný 1 kg. Prostriedok určený k rýchlej dezinfekcii vody, označovaný tiež ako chlóršok. Vkladá sa do skimmeru alebo plaváku.


9.99€
8.33€
Dostupné
501603 - rýchlorozpustný chlórový granulát

Chlórový granulát - rýchlorozpustný 3 kg. Prostriedok určený k rýchlej dezinfekcii vody, označovaný tiež ako chlóršok. Vkladá sa do skimmeru alebo plaváku.


28.99€
24.16€
Dostupné
513001 - oxi chlór shock granulát

OXI CHLOR SHOCK granulát. Kombinácia aktívneho kyslíka a chlóru vhodná k extrémne rýchlemu zachlórovaniu.


12.99€
10.83€
Dostupné
1333601 - základný čistič

Rozpúšťa vápenné a soľné usadeniny.


5.49€
4.58€
Nedostupné
810601 - PH mínus

PH mínus 1l. Slúži na zníženie hodnoty PH bazénovej vody a tým je lepší účinok ostatných prípravkov.


4.69€
3.91€
Dostupné
810603 - PH mínus

PH mínus 3 l. Slúži k zníženiu hodnoty PH bazénovej vody a tým je lepší účinok ostatných prípravkov.


12.99€
10.83€
Dostupné
802601 - PH plus

PH plus 1 kg. Prostriedok na zvýšenie hodnoty PH bazénovej vody.


4.99€
4.16€
Dostupné
802603 - PH Plus 3 kg

PH plus 3 kg. Prostriedok na zvýšenie hodnoty PH bazénovej vody.


11.99€
9.99€
Dostupné
1105001 - calzestab eisenex

Calzestab Eisenex 1 l. Prípravok k odstraňovaniu kovov a kovových usadenín z bezénovej vody. Znižuje tvrdosť vody a odstraňuje vápenné usadeniny.


11.99€
9.99€
Dostupné
504603 - rýchlorozpustné chlórové tablety

Chlórové tablety 20g - rýchlorozpustné 3 kg. Prostriedok je určený k dezinfekcii vody. Vhodné do menších bazénov k postupnej dezinfekcii rozpúšťaním v plaváku alebo skimmere.


28.99€
24.16€
Nedostupné
595601 - kyslíkové tablety

Aktívny kyslík mini tabs 20 g. Dezinfekčný prostriedok na báze aktívneho kyslíka v kombinácii s aktivátorom dezinfikuje bazénovú vodu. Zabraňuje vzniku rias. Dlhodobejší účinok.


19.99€
16.66€
Dostupné
595603 - kyslíkové tablety

Kyslíkové tablety pre bezchlórovú údržbu bazénovej vody. 3 kg - Kyslíkové tablety pre bezchlórovú údržbu bazénovej vody - komponent 1.


55.99€
46.66€
Nedostupné
505601 - pomalyrozpustné chlórové tablety

Chlórové tablety 200 g - pomalyrozpustné 1 kg. Prostriedok je určený k dezinfekcii vody. Vhodné do menších bazénov k postupnej dezinfekcii rozpúšťaním v plaváku alebo skimmere.


10.99€
9.16€
Dostupné
505603 - pomalyrozpustné chlórové tablety

Chlórové tablety 200 g - pomalyrozpustné 3 kg. Prostriedok je určený k dezinfekcii vody. Vhodné do menších bazénov k postupnej dezinfekcii rozpúšťaním v plaváku alebo skimmere.


30.99€
25.83€
Dostupné
590601 - protipenový aktivátor

Aktivní kyslík 1 l. Protipenový aktivátor, doplnok k aktívnemu kyslíku 595601 a 595603.


6.99€
5.83€
Nedostupné
508601 - štvorzložkové multifunkčné tablety

Multifunkčné tablety 20g - štvorzložkové. Určené na dezinfekciu vody, prevencii tvorby rias, vyvločkovaniu nečistôt, stabilizácii pH a veľa ďalšieho.


11.99€
9.99€
Dostupné
Blueline 508603 - Multifunkčné štvorzložkové tablety 20 g - 3 kg

Chlórové tablety 200 g - pomalyrozpustné 3 kg. Prostriedok je určený k dezinfekcii vody. Vhodné do menších bazénov k postupnej dezinfekcii. Rozpúšťanie v plaváku alebo skimmere.


33.99€
28.33€
Dostupné
604601 - algicid standard

Algicid štandard 1l. Zabraňuje tvorbe rias (zelená voda). Pri pravidelnom dávkovaní pôsobí priaznivo na pokožku.


5.99€
4.99€
Dostupné
507601 - štvorzložkové multifunkčné tablety

Multifunkčné tablety 200g - štvorzložkové 1kg. Určené na dezinfekciu vody, prevencii tvorby rias, vyvločkovaniu nečistôt, stabilizácii pH. Vhodné pre dlhodobé a preventívne ošetrovanie bazénovej vody.


11.99€
9.99€
Dostupné
604603 - algicid standard

Algicid standard. Zabraňuje tvorbe rias (zelená voda). Pri pravidelnom dávkovaní pôsobí priaznivo na pokožku.


15.99€
13.33€
Dostupné
507603 - štvorzložkové multifunkčné tablety

Multifunkčné tablety 200 g - štvorzložkové 3 kg. Určené k dezinfekcii vody, prevencii tvorbe rias, vyvločkovaniu nečistôt, stabilizácii PH. Vhodné pre dlhodobé a preventívne ošetrenie bazénovej vody.


33.99€
28.33€
Dostupné
901601 - flock fix

Flock fix 1l. Vynikajúci účinok pri odstraňovaní drobných nečistôt. Väčšiu účinnosť ako u vločkovacej kartuše (látka je tekutá). Pomocou prípravku sa nečistoty vyzrážajú do vločiek. Vhodné pre pieskové filtrácie.


4.99€
4.16€
Dostupné
908601 - vločkovacie kartuše

Flock - Vločkovacie kartuše 8 ks/krt. Vynikajúci účinok pri odstraňovaní drobných nečistôt. Pomocou prípravku sa nečistoty vyzrážajú do vločiek. Vhodné pre pieskové filtrácie. Výsledkom je krištáľová voda.


14.99€
12.49€
Dostupné
Blueline 702601 - zazimovací prostriedok

Zazimovací prostriedok. Pridáva sa do bazénov pokiaľ sú napustené v zime. Stabilizuje vodu. Nechráni vodu pred zamrznutím!


7.99€
6.66€
Nedostupné
1331601 - čistič okrajov bazénov

Odstraňuje mastné nečistoty z okrajov. Neovyivňuje kvalitu vody. Ideálny odmasťovač i do domácnosti.


5.49€
4.58€
Dostupné
HECHT 060501 - teplomer

Bazénový teplomer, neobsahuje ortuť. Dĺžka 17 cm.


1.99€
1.66€
Dostupné
HECHT 060504 - teplomer do bazéna

Plávajúci teplomer do bazénov, neobsahuje ortuť.


2.49€
2.08€
Dostupné
HECHT 060512 - teplomer kačička

Teplomer do bazénu s plavákom v tvare kačičky.


3.99€
3.33€
Dostupné
HECHT 060510 - teplomer delfín

Bazénový teplomer s motívom delfína. Neobsahuje ortuť.


3.99€
3.33€
Dostupné
HECHT 060104 - bazénový vysávač

Veľký bazénový vysávač pre pripojenie k bazénovej filtrácii alebo skimmeru. Trojuholníkový tvar umožní dosah aj do ostrých rokov bazéna. Dĺžka strany je 30 cm.


7.49€
6.24€
Dostupné
HECHT 060102 - bazénový vysávač

Bazénový vysávač určený pre pripojenie k bazénovej filtrácii alebo skimmeru. Vysávač je opatrený kefkami pre uvoľnenie usadenín. Násada ani pripájacie hadice nie sú súčasťou dodávky.


7.99€
6.66€
Dostupné
HECHT 060301 - sieťka

Sieťka pre povrchový zber nečistôt z vodnej hladiny bazéna. Násada nie je súčasťou dodávky.


3.19€
2.66€
Dostupné
HECHT 060302 - sieťka

Sieťka pre povrchový zber nečistôt z vodnej hladiny bazéna. Násada nie je súčasťou dodávky.


5.99€
4.99€
Dostupné
HECHT 060308 - sieťka

Sieťka pre hĺbkový zber nečistôt z bazénov. Dodávané bez násady.


3.99€
3.33€
Dostupné
HECHT 060309 - sieťka pre hĺbkový zber nečistôt

Sieťka vhodná pre zber nečistôt nielen zo dna bazéna. Jednoducho odstránite aj plávajúce, či voľne sa vznášajúce nečistoty v bazénoch.


5.99€
4.99€
Dostupné
HECHT 060307 - sieťka

Hladinová sieťka pre zber nečistôt z bazénu na teleskopickej alu tyči. Dĺžka 1,3 m.


6.29€
5.24€
Dostupné
HECHT 060402 - teleskopická tyč trojdielna

Trojdielná teleskopická tyč s možnosťou nastavenia dĺžky od 1,2 do 3,6 m.


10.99€
9.16€
Nedostupné
HECHT 060702 - plavákový dávkovač tabliet

Plavákový dávkovač tabliet - stredný (20 g/200 g)


3.99€
3.33€
Dostupné
HECHT 060607 - prúžkový tester 4in1

Prúžkový tester pre testovanie hodnoty pH, celkového chrómu, voľného chlóru a celkovej alkality vody.


5.19€
4.33€
Nedostupné
HECHT 061210 - opravný set

Opravný set na lepenie bazénov a nafukovacích hračiek. Obsahuje lepidlo, 2 ks fólie na výrobu záplat a čistiaci tampón.


3.19€
2.66€
Dostupné
HECHT 060601 - tester PH/CL

Základný tester na meranie hodnôt pH / CL v bazénovej vode. Kvapkový tester obsahuje sadu pre meranie pH a sadu pre meranie hodnoty chlóru vo vode. Bazénový tester je nepostrádateľným pomocníkom, ak chcete zabezpečiť správne fungovanie procesov, prebiehajúcich v bazénovej vode. Meranie by sa malo vykonávať v sezóne v závislosti na vyťažení bazénu každých 7 - 14 dní, alebo kedykoľvek, keď máte podozrenie, že sa kvalita vody zhoršuje.


5.19€
4.33€
Dostupné
HECHT 3276 BLUESEA - nafukovací bazén

jednoduchá a rýchla inštalácia samonosná konštrukcia k zostaveniu bazénu nie je potrebné žiadne náradie pevný trojvrstvový vinyl bezpečný nafukovací golier zabraňujúci zraneniu osôb vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu vhodný pre rodiny s deťmi opravná sada súčasťou balenia hrúbka steny 0,55 mm hrúbka podlahy 0,30 mm hrúbka horného prstenca 0,35 mm kvalitné spracovanie možnosť pripojenia kartušovej i pieskovej filtrácie Postup inštalácie rozloženie bazéna na rovnú plochu nafúknutie horného prstenca napúšťanie bazéna vodou, vďaka ktorej sa steny bazéna samy silou vodyzdvihnú/li> HECHT 3276 BLUESEA je prstencový nafukovací bazén so samonosnou konštrukciou. Bazén je vyrobený z 3 vrstvovej PVC fólie bez použitia ftalátov. Priemer bazéna je 300 cm, výška je 76 cm. Stavba bazénu je veľmi jednoduchá. Stačí ho umiestniť na vodorovnú plochu bez ostrých kamienkov a hrán, nefúknuť a napustiť vodu. Na začiatku napúšťania, je len dôležité rovnomerne rovnať fóliu dna a odstrániť na nej všetky záhyby. Efektívny objem vody 3,618 m3. Parametre šírka (cm) 300 výška (cm) 76 objem (l) 3618


39.99€
33.33€
Dostupné
HECHT 3476 BLUESEA - nadzemný bazén

Výhody jednoduchá a rýchla inštalácia veľmi jednoduchá údržba k zostaveniu bazénu nie je potrebné žiadne náradie pevný trojvrstvový vinyl vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu stabilní kovová podporná konštrukcia veľmi kvalitné spracovanie vhodný pre rodiny s deťmi hrúbka steny 0,53 mm. hrúbka podlahy 0,30 mm. možnosť pripojenia kartušovej aj pieskovej filtrácie opravná sada súčasťou balenia Postup inštalácie: rozloženie bazénu na rovnú plochu zostavenie jednoduchého a stabilného rámu pomocou rýchlospojok prevlečenie konštrukcie 3vrstvou vinylovou fóliou napustenie bazénu vodou Efektívny objem vody 4,383 m3. Parametre šírka (cm) 300 výška (cm) 76 objem (l) 4383


63.99€
53.33€
Nedostupné
HECHT 00090 - bazénové schodíky

Výhody stabilné, pevné a veľmi kvalitné spracovanie bazénových schodíkov z oceľového rámu zaistí perfektný vstup do Vášho bazéna plastové nášľapy s hrubým vzorom, pre výrazne pohodlnejší a bezpečnejší vstup do bazéna jednoduchá montáž a inštalácia odolné plastové nášľapy opatrené povrchovou úpravou proti UV žiareniu a bazénovej chémii Bazénové schodíky pre bazény s maximálnou výškou okraja 90 cm. Základ je tvorený oceľovým rámom, jednotlivé stupne majú plastové nášľapy odolné proti UV žiareniu a bazénovej chémii.


29.99€
24.99€
Dostupné
HECHT 060360 - solárna plachta na bazén

Výhody perfektný spôsob pre využitie slnka na ohrev vody v bazéne a udržanie tepla v bazéne počas chladnejších nocí ideálny pomocník v letných mesiacoch pre zamedzenie vniknutiu nečistôt či hmyzu do Vášho bazéna predĺženie kúpacej sezóny veľmi ľahká a jednoduchá inštalácia vďaka použitiu solárnej plachty dôjde k zníženiu spotreby bazénovej chémie a výparom vody z bazéna Solárna plachta na bazény, priemer 3,6 m, hrúbka 0,18 mm, kruhový tvar. Vhodná pre bazény HECHT 3590 BLUESEA a HECHT 3612 BLUESEA. Parametre šírka (cm) 360


31.99€
26.66€
Dostupné
HECHT 305810 - solárny ohrievač vody

Výhody príjemne teplá bazénová voda bez nutnosti elektrického ohrevu. Voda je ohrievaná len slnečnou energiou možnosť lepšieho nasmerovania nastaviteľných nožičiek voči slnku špeciálne prispôsobený prehnutý tvar pre perfektné absorbovanie slnečného žiarenia veľká plocha 0,7 m2 z veľmi kvalitného a odolného materiálu pre rýchle nahriatie bazénovej vody vďaka skleníkovému efektu, vytváraným kombináciou priehľadného vrchného PVC krytu, ktorý je umiestnený na čiernych plastoch získate rýchlejšie teplú vodu za nulové náklady za ohrev solárnym ohrevom predĺžite Vašu kúpaciu sezónu aj o niekoľko mesiacov vhodný pre nafukovacie, pevné nadzemné i zapustené bazény solárna jednotka je dodávaná plne zmontovaná, všetko potrebné je súčasťou balenia jednoduché zapojenie do systému čerpadla prepojenie viac solárnych jednotiek vedľa seba umožní ohrev vody aj vo väčších bazénoch veľmi jednoduchá údržba Vďaka solárnemu ohrevu vody si môžete kúpaciu sezónu predĺžiť o niekoľko týždňov. Solárny panel jednoducho pripojte za filtráciu tak, aby voda pretekaôla panelom a do bazéna sa vracala ohriata slnečnými paprskami. Základ panelu je tvorený celistvým výliskom z čierneho odolného plastu, ktorý dobre prijíma teplo zo slnečného žiarenia. Voda preteká špeciálne tvarovanými komorami tak,, aby postupne využila pre ohrev celú plochu panelu. Panel je naviac tvarovaný do oblúka tak, aby v priebehu dňa využil maximum zo slnka putujúceho po oblehe. Z vrchnej strany je chránený priehľadným plastom, vďaka ktorému ešte lepšie akumuluje teplo a zároveň je chránený pred poškodením. Na zadnej strane panelu sú nastaviteľné oporné nohy, ktoré umožnia panel umiestniť do optimálnej polohy voči slnku.


99.99€
83.33€
Dostupné
HECHT 302016 - piesková filtrácia

Výhody súčasťou filtrácie je predfilter hrubých nečistôt, ktorý bráni poškodeniu čerpadla nasatím predmetov, ktoré by ho mohli upchať alebo poškodiť lopatky turbíny čerpadlá filtrácia je vybavená manometrom, sledujúceho tlak v systéme, vďaka ktorému máte vždy prehľad o správnej funkcii filtrácie a nutnosti prepláchnutia perfektná kombinácia kvalitnej nádoby z polypropylénu, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou a dlhou životnosťou s výkonným čerpadlom filtrácia je opatrená prírubami pre hadice s priemerom 32 a 38 mm. (Hadice nie sú súčasťou balenia) šesťcestný ventil s možnosťou nastavenia režimu filtrácie, vypláchnutie, recirkulácia, zima, obrátený prietok, odtok objemná filtračná nádoba s obsahom 45 kg piesku (piesok nie je súčasťou balenia), odolávajúcu pôsobeniu dostupných chemikálií používaných v bazénoch a korózii jednoduchý princíp prietoku vody kremičitým pieskom, ktorý v sebe zachytí jemné nečistoty a do bazéna vracia iba čistú filtrovanú vodu jednoduchá montáž a uvedenie do prevádzky Filtrácia je napájaná z bežnej elektrickej siete 230 V/50 Hz. Príkon filtrácie je 550 W. Veľká nádoba na filtračný piestok má kapacitu celých 45 litorv, prietok vody je 7,9 m3 za hodinu. Vybavená je trňmi pre pripojenie hadíc s priemermi 32/38 mm. Filtrácia je vybavená šesťcentimetrovým ventilom, pre pripojenie režimov filtroavania, vyplachovania, spätného preplachovania, zazamovania.


249.90€
208.25€
Dostupné
HECHT 060510 - teplomer veľryba

Bazénový teplomer s motívom veľryby. Neobsahuje ortuť.


3.99€
3.33€
Dostupné
HECHT 060203 - kefa na odstránenie nečistôt

Kefa na odstraňovanie nečistôt zo dna a z okrajov. Rozmer 25 cm


2.79€
2.33€
Dostupné
HECHT 060205 - kefa na odstraňovanie nečistôt

Kefa na odstraňovanie nečistôt zo dna a z okrajov bazénu. Dĺžka 45 cm Parametre šírka (cm) 45


3.99€
3.33€
Dostupné
HECHT 060703 - plavákový dávkovač tabliet

Popis tovaru Plavákový dávkovač tabliet do bazénov pre tabletky 20 g


2.49€
2.08€
Nedostupné
HECHT 061002 - bazénová sada pre údržbu

Popis tovaru Základná sada pre údržbu bazénu. Obsahuje: • kefa pre uvoľnenie nečistôt zo dna a stien bazénu široký 25 cm. • teplomer • sieťka pre povrchový zber nečistôt • trojuholníkový vysávač nečistôt - 30 cm


13.99€
11.66€
Dostupné
HECHT 060060 - vanička na nohy

Vanička na umývanie nôh pred vstupom do bazéna.


7.99€
6.66€
Nedostupné