Starostlivosť o záhradu
Pri nákupe nad 100€ doprava zdarma!

EKONOMY SET 4 - set záhradného nábytku

Parametre stôl (cm) Š 141 x H 91 x V 73 stolička (cm) Š 55 x H 76 x V 96 Popis tovaru veľmi moderný a príjemný dizajn hliníkový rám opatrený práškovou technológiou s kvalitným textilom zaručujúci perfektné posedenie takmer bezúdržbový a veľmi kvalitný záhradný set kvalitné spracovanie záhradného setu zaručuje maximálnu bezpečnosť zaguľatený tvar stola, vrátane otvoru na umiestnenie slnečníka, je veľmi vhodný pre rodiny s deťmi vďaka nízkej hmotnosti je s nábytkom veľmi ľahká manipulácia záhradný set stačí čistiť hubkou, či kefou s jemnejším vlasom a teplou mydlovou vodou pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Pohodlná kombinovaná zostava štyroch stoličiek a stola za bezkonkurenčnú cenu sa stane príjemným miestom k posedeniu i elegantným doplnkom vašej záhrady. Nábytok je vyrobený z oceľovo-hliníkových profilov s komaxitovou povrchovou úpravou a stôl je opatrený doskou z tvrdeného skla. Vďaka nízkej hmotnosti sa nábytok jednoducho prenáša a stoličky sú stohovateľné pre úsporu miesta pri skladovaní. Dokúpením ďalších dvoch samostatne predávaných stoličik je možné zostavu rozšíriť až pre 6 ľudí. Zostava je vhodná pre použitie v krytých záhradných plochách, stôl je naviac opatrený otvorom a vzperou pre umiestnenie slnečníka. Pre zachovanie dlhej životnosti však neodporúčame použiť nábytok vo vlhkom prostredí, či trvalo v exteriéri. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


159.99€
133.33€
Dostupné
EKONOMY SET 6 - Set záhradného nábytku

Parametre výška (cm) 153 šírka (cm) 84 dĺžka (cm) 90 Výhody - veľmi moderný a príjemný dizajn - hliníkový rám opatrený práškovou technológiou s kvalitným textilom zaručujúci perfektné posedenie - takmer bezúdržbový a veľmi kvalitný záhradný set - kvalitné spracovanie záhradného setu zaručuje maximálnu bezpečnosť - zaguľatený tvar stola, vrátane otvoru na umiestnenie slnečníka, je veľmi vhodný pre rodiny s deťmi - vďaka nízkej hmotnosti je s nábytkom veľmi ľahká manipulácia - záhradný set stačí čistiť hubkou, či kefou s jemnejším vlasom a teplou mydlovou vodou - pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Pohodlná kombinovaná zostava šiestich stoličiek a stola, ktorá sa stane príjemným miestom k posedeniu na vašej záhrade alebo terase. Nábytok je vyrobený z oceľovo-hliníkových profilov s komaxitovou povrchovou úpravou a stôl je opatrený doskou z tvrdeného skla. Vďaka nízkej hmotnosti sa nábytok jednoducho prenáša a stoličky sú stohovateľné pre úsporu miesta pri skladovaní. Zostava je vhodná pre použitie v krytých záhradných plochách, stôl je naviac opatrený otvorom a vzperou pre umiestnenie slnečníka. Pre zachovanie dlhej životnosti však neodporúčame používať nábytok vo vlhkom prostredí, či trvale v exteriéri.


209.90€
174.92€
Nedostupné
HFC010 - stolička k EKONOMY SETU

Doplnková stolička k záhradnému nábytku EKONOMY SET výška (cm) 96 šírka (cm) 55 dĺžka (cm) 76


27.99€
23.33€
Dostupné
SOFIA SET 4 - set záhradného nábytku

Parametre stôl (cm) Š 150 x H 90 x V 73 stolička (cm) Š 55 x H 75 x V 95 veľmi nadčasový moderný a príjemný dizajn hliníkový rám opatrený práškovou technológiou s kvalitným textilom zaručujúci perfektné posedenie takmer bezúdržbový a veľmi kvalitný záhradný set záhradný set stačí čistiť hubkou, či kefou s jemnejším vlasom a teplou mydlovou vodou kvalitné spracovanie záhradného setu zaručuje maximálnu bezpečnosť stôl s tvrdeným sklom vrátane otvoru na umiestnenie slnečníka pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Kombinovaný set štyroch stoličiek a stola z hliníkových profilov a komaxitovou povrchovou úpravou. Stôl s tvrdeným sklom. Vhodné pre použitie v interiéri, exteriéri aj vo vlhkom prostredí. Použitie odolného výpletu stoličiek v spojení s hliníkovými profilmi zaisťuje vysokú odolnosť proti vlhkosti a nízku hmotnosť. Pre zvýšenie životnosti sa však odporúča nenechávať zbytočne dlhodobo nábytok vystavený prírodným vplyvom. Stoličky sú stohovateľné, preto pri uskladnení nezaberajú veľa miesta. Doska stola je vyrobená z tvrdeného skla, stôl je opatrený otvorom pre umiestnenie slnečníka, je však vhodné nenechávať ho pri použití slnečníka bez dozoru, alebo slnečník pod stolom umiestniť do vhodného stojana alebo ukotvenia, aby ho nemohol náhly poryv vetra vyvrátiť.


199.99€
166.66€
Dostupné
SOFIA SET 6 - set záhradného nábytku

Parametre stôl (cm) Š 150 x H 90 x V 73 stolička (cm) Š 55 x H 75 x V 95 - veľmi nadčasový moderný a príjemný dizajn - hliníkový rám opatrený práškovou technológiou s kvalitným textilom zaručujúci perfektné posedenie - takmer bezúdržbový a veľmi kvalitný záhradný set - záhradný set stačí čistiť hubkou, či kefou s jemnejším vlasom a teplou mydlovou vodou - kvalitné spracovanie záhradného setu zaručuje maximálnu bezpečnosť - stôl s tvrdeným sklom vrátane otvoru na umiestnenie slnečníka - pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Kombinovaný set šiestich stoličiek a stola z hliníkových profilov a komaxitovou povrchovou úpravou. Stôl s tvrdeným sklom. Vhodné pre použitie v interiéri, exteriéri aj vo vlhkom prostredí. Použitie odolného výpletu stoličiek v spojení s hliníkovými profilmi zaisťuje vysokú odolnosť tproti vlhkosti a nízku hmotnosť. Pre zvýšenie životnosti sa však odporúča nenechávať zbytočne dlhodobo nábytok vystavený prírodným vplyvom. Stoličky sú stohovateľné, preto pri uskladnení nezaberajú veľa miesta. Doska stola je vyrobená z tvrdeného skla, stôl je opatrený otvorom pre umiestnenie slnečníka, je však vhodné nenechávať ho pri použití slnečníka bez dozoru, alebo slnečník pod stolom umiestniť do vhodného stojana alebo ukotviť, aby ho nemohol náhly poryv vetra vyvrátiť.


269.90€
224.92€
Dostupné
HFC019 - stolička k SOFIA SETU

Parametre rozmery (cm) 55 x 75 x 95 Popis tovaru Stolička vhodná ako samostatný diel nábytku, alebo rozšírenie SOFIA SETU. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


35.99€
29.99€
Dostupné
HECHT HONEY SET 6 - set záhradného nábytku

Parametre stôl (cm) Š 150 x H 90 x V 72 stolička (cm) Š 58 x H 74 x V 97 Popis tovaru veľmi nadčasový moderný a príjemný dizajn hliníkový rám opatrený práškovou technológiou s kvalitným textilom zaručujúci perfektné posedenie takmer bezúdržbový a veľmi kvalitný záhradný set kvalitné spracovanie záhradného setu zaručuje maximálnu bezpečnosť stôl s čiernym tvrdeným sklom vrátane otvoru na umiestnenie slnečníka vďaka nízkej hmotnosti je s nábytkom veľmi ľahká manipulácia záhradný set stačí čistiť hubkou, či kefou s jemnejším vlasom a teplou mydlovou vodou pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Pohodlná zostava šiestich stoličiek a stola vhodná pre použitie na záhradách a terasách. Vďaka kombinácii hliníka s komaxitovou povrchovou úpravou, tvrdeného skla a odolnému výpletu z trvanlivého umelého vlákna je možné nábytok použiť aj vo vlhkom prostredí. Pri uskladnení mimo sezónu určite oceníte aj možnosť stohovať stoličky.


279.90€
233.25€
Dostupné
HECHT HONEY SET MAXI - set záhradného nábytku

Parametre stôl (cm) Š 168 x H 97 x V 72 stolička (cm) Š 57 x H 86 x V 111 Popis tovaru - veľmi nadčasový moderný a príjemný dizajn - hliníkový rám opatrený práškovou technológiou s kvalitným textilom zaručujúci perfektné posedenie - takmer bezúdržbový a veľmi kvalitný záhradný set - kvalitné spracovanie záhradného setu zaručuje maximálnu bezpečnosť - stôl s čiernym tvrdeným sklom vrátane otvoru na umiestnenie slnečníka - vďaka nízkej hmotnosti je s nábytkom veľmi ľahká manipulácia - záhradný set stačí čistiť hubkou, či kefou s jemnejším vlasom a teplou mydlovou vodou - pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Kombinovaný set šiestich stohovateľných stoličiek a stola z hliníkových profilov s komaxitovou povrchovou úpravou. Doska stola je z tvrdeného čierneho skla a otvorom pre umiestnenie slnečníka. Vhodné pre použitie v interiéri, exteriéri aj vlhkom prostredí. Pre dlhoročnú životnosť však neodporúčame nechávať nábytok trvalo vystavený prírodným vplyvom.


319.90€
266.58€
Dostupné
SHADOW SET - set záhradného nábytku

Parametre stôl (cm) Š 150 x H 90 x V 72 stolička (cm) Š 56 x H 65 x V 107 Popis tovaru Kombinovaný set šiestich stoličiek a stola so slnečníkom. Oceľovo-hliníková konštrukcia s komaxitovou úpravou a stôl s temperovaným čiernym sklom. Vhodné pre kryté záhradné plochy. veľmi nadčasový moderný a príjemný dizajn oceľovo-hliníková konštrukcia s komaxitovou úpravou, kvalitný textil a stôl s temperovaným čiernym sklom zaručujúce perfektné posedenie takmer bezúdržbový a veľmi kvalitný záhradný set záhradný set stačí čistiť hubkou, či kefou s jemnejším vlasom a teplou mydlovou vodou kvalitné spracovanie záhradného setu zaručuje maximálnu bezpečnosť stôl s tvrdeným sklom vrátane otvoru na umiestnenie slnečníka pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste


309.90€
258.25€
Dostupné
HECHT BIER SET - set záhradného nábytku

Kompaktné prevedenie dvoch lavičiek a stola z tvrdého tropického dreva Meranti. Vhodné pre záhradné kryté plochy i balkóny. Výška stola je 75 cm. Lavica je dlhá 120 cm, pri stole sa tak pohodlne posadia 3 ľudia na každú lavicu. Pôdorys je 150 cm x 120 cm. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom na reklamáciu.


109.99€
91.66€
Nedostupné
HECHT BASIC SET 4 - Set záhradného nábytku

Parametre stôl (cm) Š 120x H 75 x V 72 stolička (cm) Š 53 x H 57 x V 86 Popis tovaru overený, veľmi kvalitný skladací záhradný set, ktorý ocení celá rodina luxusný kombinovaný set kresiel a stola z tvrdého dreva akácia akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii kvalitne spracované drevo a robustná konštrukcia zaručujú perfektné letné posedenie pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéry Luxusný kombinovaný set štyroch kresiel a stola z tvrdého dreva Akácia. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Po ošetrení vhodným náterom možné používať aj v exteriéri. Stoličky aj stôl sú skladacie, preto je tento set ideálny pre použitie všade tam, kde je potrebné nábytok pravidelne upratovať, napríklad na chatách alebo chalupách, kedy rýchlo a ľahko stôl i stoličky pred odchodom zložíte a upracete. Po rozložení má nábytok stabilitu bežného záhradného nábytku. Drevo je prírodný materiál, farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva.


229.90€
191.58€
Nedostupné
HECHT BASIC SET 6 - Set záhradného nábytku

Parametre stôl (cm) Š 120 x H 75 x V 72 stolička (cm) Š 53 x 57 x V 86 Popis tovaru overený, veľmi kvalitný skladací záhradný set, ktorý ocení celá rodina luxusný kombinovaný set kresiel a stola z tvrdého dreva akácia akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii kvalitne spracované drevo a robustná konštrukcia zaručujú perfektné letné posedenie pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéry Luxusný kombinovaný set šiestich kresiel a stola z tvrdého dreva Akácia. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Po ošetrení vhodným náterom možné používať aj v exteriéri. Stoličky aj stôl sú skladacie, preto je tento set ideálny pre použitie všade tam, kde je potrebné nábytok pravidelne upratovať, napríklad na chatách alebo chalupách, kedy rýchlo a ľahko stôl i stoličky pred odchodom zložíte a upracete. Po rozložení má nábytok stabilitu bežného záhradného nábytku. Drevo je prírodný materiál, farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva.


299.90€
249.92€
Nedostupné
C003AGF - Stolička k HECHT BASIC SET, 2 ks

Parametre výška (cm) 86 šírka (cm) 53 dĺžka (cm) 57 Popis tovaru Záhradné kreslo - stolička vhodná pre rozšírenie záhradného setu BASIC SET, vyrobená z tvrdého dreva Akácia. Cena je za balenie po 2 ks. Pri vhodnom ošetrení možné používať v exteriéry. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom na reklamáciu.


77.99€
64.99€
Dostupné
HECHT WEEKEND SET - set záhradného nábytku

Parametre stôl (cm) Š 150 x H 90 x V 74 stolička (cm) Š 60 x H 61 x V 93 lavica (cm) Š 120 x H 60 x V 93 Popis tovaru Kombinovaný set dvoch lavíc, dvoch kresiel a jedného stola z tvrdého tropického dreva Meranti. Vhodné pre záhradné kryté plochy i interiér. Pri vhodnom ošetrení Teakovým olejom možno používať v exteriéri. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


299.90€
249.92€
Nedostupné
88288 - Stolička k WEEKEND SET

Parametre výška (cm) 93 šírka (cm) 60 dĺžka (cm) 61 Popis tovaru Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


47.99€
39.99€
Nedostupné
HECHT ROUNDED SET - set záhradného nábytku

Parametre stôl (cm) Š 165 x H 100 x V 75 stolička (cm) Š 61,5 x H 63 x V 95 Popis tovaru overený, veľmi kvalitný záhradný set, ktorý ocení celá rodina luxusný kombinovaný set kresiel a stola z tvrdého dreva akácia akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii kvalitne spracované drevo a robustná konštrukcia zaručujú perfektné letné posedenie pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéry Luxusný kombinovaný set šiestich kresiel a jedného stola z tvrdého tropického dreva Akácia. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení Teakovým olejom možné používať v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


379.90€
316.58€
Dostupné
HECHT LEADER SET - set záhradného nábytku

Parametre stôl (cm) Š 200/150 x H 100 x V 74 stolička (cm) Š 61 x H 77 x V 106 Popis tovaru overený, veľmi kvalitný záhradný set, ktorý ocení celá rodina luxusný kombinovaný set polohovacích kresiel a stola z tvrdého dreva akácia akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii kvalitne spracované drevo a robustná konštrukcia zaručujú perfektné letné posedenie pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéry pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Luxusný kombinovaný set šiestich kresiel a jedného stola z tvrdého tropického dreva Akácia za bezkonkurenčnú cenu sa stane príjemným miestom k posedeniu i elegantným doplnkom vašej záhrady. Použité kvalitné tvrdé drevo zaručuje odolnosť i dlhú životnosť k vášmu spokojnému užívaniu. Vďaka prirodzeným farebným odchýlkam je naviac každý kus vo svojej podstate originál. Kreslá sú polohovateľné, aby splnili nároky každého užívateľa, a pre úsporu miesta pri skladovaní sa dajú zložiť. Stôl je možné podľa potreby roztiahnuť na dĺžku 150 ale 200 cm. Zostava je vhodná pre použitie v krytých záhradných plochách, stôl je naviac opatrený otvorom a vzperou pre umiestnenie slnečníka. Pri vhodnom ošetrení je možné používať nábytok i v exteriéri. Ku kreslám je tiež možné prikúpiť polstrované sedáky pre maximálne pohodlie.


469.90€
391.58€
Nedostupné
HECHT CAMBERET SET - Set záhradného nábytku

Parametre stôl (cm) Š 200/150 x H 100 x V 74 stolička (cm) Š 68 x H 58 x V 110 Popis tovaru overený, veľmi kvalitný záhradný set, ktorý ocení celá rodina luxusný kombinovaný set polohovacích kresiel a stola z tvrdého dreva akácia akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii kvalitne spracované drevo a robustná konštrukcia zaručujú perfektné letné posedenie pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéry pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Luxusný kombinovaný set šiestich rozkladacích kresiel a stola z tvrdého dreva Akácia. Vhodné pre kryté záhradné plochy a interiér, po vhodnom ošetrení je možné používať aj v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


539.00€
449.17€
Nedostupné
HECHT ROYAL SET - set záhradného nábytku

Parametre stôl (cm) Š 180/280 x H 115 x V 76 stolička (cm) Š 58 x H 68 x V 110 Popis tovaru veľmi kvalitný záhradný set s masívnou konštrukciou, ktorý ocení celá rodina luxusný kombinovaný set ôsmych polohovacích kresiel a nastaviteľného stola z tvrdého dreva akácia akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii možnosť nastavenia stola, so šírkou dosky cca 4 cm, do 3 rôznych veľkostí kvalitne spracované drevo a robustná konštrukcia zaručujú perfektné letné posedenie aj pre väčšie oslavy pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéry pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste


879.00€
732.50€
Nedostupné
HECHT RELAXING CHAIR - Záhradné kreslo

Popis tovaru luxusné polohovateľné kreslo z oceľových rúrok s polohovateľnou podnožkou zaručujúcou perfektnú relaxáciu vynikajúca pevnosť, trvanlivosť a kvalita spracovania ako výplň je použitá špeciálna čierna textília, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodeodolnosť a vodopriepustnosť lehátko ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom maximálna nosnosť lehátka je 120 kg pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Luxusné polohovacie relaxačné kreslo z oceľových rúrok s plátenou výplňou. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Nevhodné pre použitie vo vlhkom prostredí.


39.99€
33.33€
Dostupné
HECHT SOFIA LOUNGER - Polohovateľné lehátko

Parametre výška (cm) 45 šírka (cm) 65 dĺžka (cm) 190 Popis tovaru luxusné, precízne spracované polohovateľné lehátko z hliníkových profilov zaručuje perfektnú relaxáciu vynikajúca pevnosť, trvanlivosť a kvalita spracovania ako výplň je použitá špeciálna pevná textília, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodeodolnosť a vodopriepustnosť kombinácia hliníkovej konštrukcie so šedými prvkami podrúčok a vysoko kvalitným materiálom vrátane špeciálneho silného textilenu prináša krásu aj komfort v užívaní lehátko ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom maximálna nosnosť lehátka je 120 kg pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame lehátko na zimu uskladniť na suchom mieste Luxusné polohovateľné lehátko z hliníkových profilov. Vhodné pre exteriér a interiér. Vhodné i pre použitie vo vlhkom prostredí. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


79.99€
66.66€
Dostupné
HECHT HONEY LOUNGER - Lehátko

Parametre výška (cm) 45 šírka (cm) 65 dĺžka (cm) 190 Popis tovaru luxusné, precízne spracované polohovateľné kreslo z hliníkových profilov zaručuje perfektnú relaxáciu vynikajúca pevnosť, trvanlivosť a kvalita spracovania ako výplň je použitá špeciálna pevná textília, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodeodolnosť a vodopriepustnosť kombinácia hliníkovej konštrukcie s čiernymi prvkami podrúčok a vysoko kvalitným materiálom vrátane špeciálneho silného textilenu prináša krásu aj komfort v užívaní lehátko ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom maximálna nosnosť lehátka je 120 kg pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame lehátko na zimu uskladniť na suchom mieste Luxusné polohovateľné lehátko. Konštrukcia je z hliníhových profilov s kvalitnou povrchovou úpravou a vysoko odolnej tkaniny. Vhodné pre exteriéry, interiéry, možné použitie aj vo vlhkom prostredí.


86.99€
72.49€
Dostupné
HECHT CAMBERET LOUNGER - Polohovateľné lehátko

Parametre výška (cm) 72 šírka (cm) 57,5 dĺžka (cm) 170 Popis tovaru veľmi kvalitne spracované záhradné lehátko z tvrdého dreva Akácia akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii masívne, kvalitne spracované drevo a robustná konštrukcia zaručujú perfektný odpočinok pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéry


79.99€
66.66€
Nedostupné
HECHT RESORT I - Polohovateľné lehátko

Parametre výška (cm) 30 nosnosť (kg) 120 šírka (cm) 71 dĺžka (cm) 193,5 Popis tovaru veľmi kvalitne spracované záhradné lehátko z tropického dreva Meranti, s praktickou poličkou na časopisy tropické drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektný odpočinok možnosť polohovania lehátka v zadnej časti chrbta aj v spodnej časti nôh praktické zadné kolieska uľahčujú ľahký presun po záhrade pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéry Luxusné polohovateľné lehátko z tropického dreva Meranti s poličkou na časopisy. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení možno používať v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva. Šírka lehátka s vysunutou poličkou je 80 cm.


89.99€
74.99€
Dostupné
HECHT RESORT A - Polohohovateľné lehátko

Parametre výška (cm) 30 šírka (cm) 60 dĺžka (cm) 200 Popis tovaru veľmi kvalitne spracované záhradné lehátko z tvrdého dreva Akácia, s praktickou poličkou na časopisy akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektný odpočinok možnosť polohovania lehátka v zadnej časti chrbta aj v spodnej časti nôh praktické zadné kolieska uľahčujú ľahký presun po záhrade pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéry Luxusné polohovateľné lehátko z tropického dreva Akácia a s poličkou na časopisy. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiéry. Pri vhodnom ošetrení možné používať v exteriéry. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva. Šírka lehátka s vysunutou poličkou je 81,5 cm. Nosnosť je 200 kg.


99.99€
83.33€
Nedostupné
HECHT ERA - Polohovateľné lehátko

Parametre výška (cm) 30 nosnosť (kg) 250 šírka (cm) 72 dĺžka (cm) 195 Popis tovaru veľmi kvalitne spracované záhradné lehátko z tropického dreva Meranti, s praktickou poličkou na časopisy tropické drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektný odpočinok možnosť polohovania lehátka v zadnej časti chrbta aj v spodnej časti nôh praktické zadné kolieska uľahčujú ľahký presun po záhrade pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéry Luxusné polohovateľné lehátko z tvrdého tropického dreva Meranti a s poličkou pre časopisy. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiéry. Pri vhodnom ošetrení Teakovým olejom možné používať v exteriéry. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom na reklamáciu. Šírka lehátka s vysunutou poličkou je 99 cm.


139.99€
116.66€
Dostupné
HECHT COMFORT - Polohovateľné lehátko

Parametre výška (cm) 30 šírka (cm) 70,5 dĺžka (cm) 193 Popis tovaru Luxusné polohovateľné lehátko z tropického dreva Akácia s poličkou na časopisy. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení možné používať v exteriéry. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva. Nosnosť je 160 kg.


129.99€
108.33€
Nedostupné
HECHT WOODBENCH - záhradná lavička

Parametre výška (cm) 90 šírka (cm) 120 dĺžka (cm) 60 Popis tovaru veľmi kvalitne spracovaná záhradná lavica z tvrdého dreva Akácia akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektné posedenie pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Lavica z tvrdeného tropického dreva Meranti. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení Teakovým olejom možné používať i v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


69.99€
58.33€
Dostupné
HECHT TEEBENCH - kombinácia nábytku

Parametre výška (cm) 89 šírka (cm) 160 dĺžka (cm) 63 Popis tovaru veľmi kvalitne spracovaná záhradná lavica s oddelenými miestami a praktickým dvojposchodovým stolíkom lavica je vyrobená z tropického dreva Meranti tropické drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektné posedenie pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame lavicu na zimu uskladniť na suchom mieste Praktická kombinácia dvoch kresiel a stolíka z tvrdého tropického dreva Meranti. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení možno používať v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


99.99€
83.33€
Dostupné
HECHT 88276 - podsedák

Parametre výška (cm) 4 šírka (cm) 46 dĺžka (cm) 109 Popis tovaru Univerzálny podsedák vhodný pre väčšinu záhradného nábytku. Vhodný pre použitie v exteriéri aj interiéri, pre dlhodobé zachovanie odolnosti a farebnej stálosti sa neodporúča trvalé vystavovanie prírodným podmienkam (dážď, priame slnko atď.). Vyrobené z odolného materiálu - polyester/polyuretán. Rozmery: 4 x 46 x 109 cm.


13.99€
11.66€
Dostupné
88919 - matrac k lehátku RESORT

Parametre výška (cm) 4 šírka (cm) 55 dĺžka (cm) 178 Popis tovaru Matrac k lehátku HECHTRESORTLOUNGER


39.99€
33.33€
Dostupné
HECHT 88278 -Sedák

Parametre výška (cm) 4 šírka (cm) 47 dĺžka (cm) 109 Popis tovaru Podsedák - vhodný k Prague setu


19.99€
16.66€
Dostupné
HECHT TOYBOX - lavica s úložným priestorom

Skriňa s matracom a úložným priestorom z masívneho dreva a preglejky. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér.


94.99€
79.16€
Nedostupné
HECHT SPACE - záhradná lavička

Parametre výška (cm) 97 šírka (cm) 120 dĺžka (cm) 62,5 Popis tovaru veľmi kvalitne spracovaná záhradná lavica s praktickým úložným priestorom pod celou sedacou časťou z tvrdého dreva Akácia akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektné posedenie pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame lavicu na zimu uskladniť na suchom mieste Lavička s úložným priestorom vyrobená z dreva Akácia. Vhodné pre interiéry, po ošetrení vhodnou povrchovou úprvou možné použiť aj v exteriéroch. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom na reklamáciu.


119.99€
99.99€
Nedostupné
HECHT ROSE - záhradná lavička

Parametre výška (cm) 85 šírka (cm) 158 dĺžka (cm) 56 Popis tovaru veľmi praktická a kvalitne spracovaná záhradná lavica z tvrdého dreva Akácia akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektné posedenie pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Lavička z tvrdého dreva Akácia. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení možné používať v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva. Rozmer: Š 158 x H 56 x V 85 cm.


129.99€
108.33€
Dostupné
HECHT COUNTRY - Záhradná lavica

Parametre výška (cm) 97 šírka (cm) 160 dĺžka (cm) 62,5 Popis tovaru veľmi praktická a kvalitne spracovaná záhradná lavica z tvrdého dreva Akácia akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektné posedenie pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame lavicu na zimu uskladniť na suchom mieste Lavica z tvrdého tropického dreva Akácia. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení možno používať i v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva.


149.99€
124.99€
Nedostupné
HECHT S TROLLEY - Servírovací stolík

Parametre výška (cm) 83 šírka (cm) 53 dĺžka (cm) 77,5 Popis tovaru luxusný servírovací stolík z tvrdého dreva akácia stabilná, pevná dvojposchodová konštrukcia odnímateľné poschodie je možné použiť aj ako praktický podnos akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii vďaka kolieskam zaručuje stolík veľmi ľahkú manipuláciu pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéry pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Servírovací stolík z tvrdého tropického dreva Akácia. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiéry. Pri vhodnom ošetrení Teakovým olejom možné požívať aj v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva.


75.99€
63.33€
Dostupné
HECHT SERVING - servírovací stolík

Parametre výška (cm) 84 šírka (cm) 58 dĺžka (cm) 84 Popis tovaru luxusný servírovací stolík z tvrdého tropického dreva Meranti stabilná, pevná dvojposchodová konštrukcia odnímateľné poschodia je možné použiť aj ako praktické podnosy tropické drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii vďaka kolieskam zaručuje stolík veľmi ľahkú manipuláciu pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéry pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Luxusný servírovací stolík z tvrdeného tropického dreva Meranti. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení teakovým olejom možné použiť aj v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky nie sú predmetom k reklamácii.


71.99€
59.99€
Nedostupné
HECHT DREAM PINK - hojdacie kreslo so strieškou

Dizajnové záhradné hojdacie kreslo so strieškou vyrobené z oceľových rúrok. Nevhodné pre použitie vo vlhkom prostredí. Nosnosť 120 kg. Rozmery: 200 x 130 x 210 cm.


149.99€
124.99€
Nedostupné
HECHT DREAM R - hojdacie kreslo so strieškou

Parametre výška (cm) 210 nosnosť (kg) 120 šírka (cm) 130 dĺžka (cm) 200 Popis tovaru luxusné záhradné hojdacie kreslo z oceľových trubiek s kvalitnou povrchovou úpravou zaručujú perfektnú relaxáciu vynikajúca pevnosť, trvanlivosť a kvalita spracovania ako výplň je použitá špeciálna pevná textília, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodeodolnosť a vodopriepustnosť hojdacie kreslo ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom maximálna nosnosť hojdacieho kresla je 120 kg pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame hojdacie kreslo na zimu uskladniť na suchom mieste Dizajnové hojdacie kreslo so strieškou, rám je zhotovený z oceľových trubiek s kvalitnou povrchovou úpravou. Pohodlné polstrovanie lehátka a slnečná clona dáva možnosť dokonalej relaxácie v letných mesiacoch na záhradách. Pre zachovanie dlhodobej životnosti nemožno vystavovať kreslo prírodným vplyvom ako je dážď alebo silný vietor, nie je vhodné pre použitie vo vlhkom prostredí. Nosnosť 120 kg.


159.99€
133.33€
Dostupné
HECHT DREAM S - hojdacie kreslo so strieškou

Parametre výška (cm) 210 nosnosť (kg) 120 šírka (cm) 130 dĺžka (cm) 200 Popis tovaru luxusné záhradné hojdacie kreslo z oceľových trubiek s kvalitnou povrchovou úpravou zaručujú perfektnú relaxáciu vynikajúca pevnosť, trvanlivosť a kvalita spracovania ako výplň je použitá špeciálna pevná textília, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodeodolnosť a vodopriepustnosť hojdacie kreslo ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom maximálna nosnosť hojdacieho kresla je 120 kg pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame hojdacie kreslo na zimu uskladniť na suchom mieste Dizajnové hojdacie kreslo so strieškou, rám je zhotovený z oceľových trubiek s kvalitnou povrchovou úpravou. Pohodlné polstrovanie lehátka a slnečná clona dáva možnosť dokonalej relaxácie v letných mesiacoch na záhradách. Pre zachovanie dlhodobej životnosti nemožno vystavovať kreslo prírodným vplyvom ako je dážď alebo silný vietor, nie je vhodné pre použitie vo vlhkom prostredí. Nosnosť 120 kg. Texty uvádzané ako popis funkcií produktov v žiadnom prípade neslúžia ako návod na použitie. Pri používaní postupujte v súlade s užívateľským manuálom, ktorý je súčasťou dodávky produktu.


159.99€
133.33€
Dostupné
HECHT DREAM HONEY - hojdacie kreslo so strieškou

Parametre výška (cm) 210 nosnosť (kg) 120 šírka (cm) 130 dĺžka (cm) 200 Popis tovaru luxusné záhradné hojdacie kreslo z oceľových trubiek s kvalitnou povrchovou úpravou zaručujú perfektnú relaxáciu vynikajúca pevnosť, trvanlivosť a kvalita spracovania ako výplň je použitá špeciálna pevná textília, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodeodolnosť a vodopriepustnosť hojdacie kreslo ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom maximálna nosnosť hojdacieho kresla je 120 kg pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame hojdacie kreslo na zimu uskladniť na suchom mieste Dizajnové hojdacie kreslo so strieškou, rám je zhotovený z oceľových trubiek s kvalitnou povrchovou úpravou. Pohodlné polstrovanie lehátka a slnečná clona dáva možnosť dokonalej relaxácie v letných mesiacoch na záhradách. Pre zachovanie dlhodobej životnosti nemožno vystavovať kreslo prírodným vplyvom ako je dážď alebo silný vietor, nie je vhodné pre použitie vo vlhkom prostredí. Nosnosť 120 kg. Texty uvádzané ako popis funkcií produktov v žiadnom prípade neslúžia ako návod na použitie. Pri používaní postupujte v súlade s užívateľským manuálom, ktorý je súčasťou dodávky produktu.


169.99€
141.66€
Nedostupné
HECHT BERLIN - záhradná hojdačka so strieškou

Parametre výška (cm) 170 nosnosť (kg) 240 šírka (cm) 185 dĺžka (cm) 130 Popis tovaru -luxusná záhradná hojdačka z oceľových trubiek s povrchovou komaxitovou úpravou -robustná trojmiestna hojdačka zavesená na vinutých pružinách zaručujúca perfektnú relaxáciu -vynikajúca pevnosť, trvanlivosť a kvalita spracovania -ako výplň je použitá špeciálna pevná tkanina, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodeodolnosť a vodopriepustnosť -hojdačka ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom -maximálna nosnosť hojdačky je 240 kg -pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame hojdačku na zimu uskladniť na suchom mieste Robustná záhradná trojmiestna hojdacia lavica so strieškou, vyrobená z oceľových trubiek a komaxitovou povrchovou úpravou. Lavica je zavesená na vinutých pružinách. Vhodné pre záhradné kryté plochy. Nevhodné pre použitie vo vlhkom prostredí. Nosnosť 240 kg. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


159.99€
133.33€
Dostupné
HECHT BERLIN D - záhradná hojdačka

Parametre výška (cm) 170 nosnosť (kg) 240 šírka (cm) 185 dĺžka (cm) 130 Popis tovaru luxusná záhradná hojdačka z oceľových trubiek s povrchovou komaxitovou úpravou robustná trojmiestna hojdačka zavesená na vinutých pružinách zaručujúca perfektnú relaxáciu vynikajúca pevnosť, trvanlivosť a kvalita spracovania ako výplň je použitá špeciálna pevná tkanina, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodeodolnosť a vodopriepustnosť hojdačka ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom maximálna nosnosť hojdačky je 240 kg pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame hojdačku na zimu uskladniť na suchom mieste Robustná záhradná trojmiestna hojdacia lavica so strieškou, vyrobená z oceľových trubiek a komaxitovou povrchovou úpravou. Lavica je zavesená na vinutých pružinách. Vhodné pre záhradné kryté plochy. Nevhodné pre použitie vo vlhkom prostredí. Nosnosť 240 kg. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


169.99€
141.66€
Dostupné
HECHT MONTE CARLO - záhradná hojdačka

Parametre výška (cm) 123 nosnosť (kg) 200 šírka (cm) 165 dĺžka (cm) 168 Popis tovaru luxusná záhradná hojdačka so strieškou je vyrobená z tropického dreva Meranti tropické drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektný odpočinok hojdačka ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom maximálna nosnosť hojdačky je 200 kg pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame hojdačku na zimu uskladniť na suchom mieste Luxusná záhradná hojdacia lavica, vyrobená z tvrdeného tropického dreva Meranti. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení Teakovým olejom možno používať i v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky nie sú dôvodom k reklamácii.


159.99€
133.33€
Dostupné
HECHT FUTON - záhradná hojdačka

Parametre výška (cm) 166 nosnosť (kg) 300 šírka (cm) 125 dĺžka (cm) 209 Popis tovaru luxusná záhradná hojdačka so strieškou je vyrobená z tropického dreva Meranti tropické drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektný odpočinok hojdačka ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom maximálna nosnosť hojdačky je 300 kg pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame hojdačku na zimu uskladniť na suchom mieste Luxusná záhradná hojdacia lavica so strieškou, vyrobená z tvrdého tropického dreva Meranti. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení Teakovým olejom možno používať v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva.


239.90€
199.92€
Nedostupné
HECHT BAHARU - záhradná hojdačka

Parametre výška (cm) 178 nosnosť (kg) 300 šírka (cm) 235 dĺžka (cm) 120 Popis tovaru luxusná rozkladacia záhradná hojdačka so strieškou je vyrobená z tropického dreva Meranti tropické drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektný odpočinok hojdačka ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom veľmi praktická možnosť lôžkovej úpravy maximálna nosnosť hojdačky je 300 kg pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame hojdačku na zimu uskladniť na suchom mieste Luxusná záhradná hojdacia lavica so strieškou, vyrobená z tvrdého tropického dreva Meranti. Možné používať s operadlom vo vodorovnej alebo zvislej polohe. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení Teakovým olejom je možné používať v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva. Matrac je v cene.


359.90€
299.92€
Dostupné
SUNSET - záhradný slnečník

Kovový slnečník SUNSET bez základne. Priemer 2,4 m, výška 2 m, počet priečnikov 6. Poťah polyester 180 g/m2. Dodávaný len vo vyobrazené farebnom prevedení. výška (cm) 200 priemer (m) 2,4


33.99€
28.33€
Nedostupné
SHADOW - záhradný slnečník

Parametre výška (cm) 220 priemer (m) 2,7 Popis tovaru Kovový slnečník SHADOW bez základne. Priemer 2,7 m, výška 2,2 m, počet priečnikov 8. Poťah polyester 180g/m2. Dodávaný len vo vyobrazenom farebnom prevedení.


39.99€
33.33€
Nedostupné
HECHT SANDY I. - slnečník

Parametre priemer (m) 2,5 Popis tovaru Hliníkový slnečník s priemerom 2,5m s priemerom tyče v základni 48 mm a 6 hliníkovými priečnikmi 12 x 18 mm a krížovou základňou. Jednoduché otváranie a zatváranie kľukou. Polyester 180g/m2 s ventiláciou.


69.99€
58.33€
Dostupné
SOL - záhradný slnečník

Parametre priemer (m) 3,5 Popis tovaru Hliníkový slnečník s krížovou základňou. Jednoduché otváranie a zatváranie kľukou. Poťah polester 210 g/m2. Rozmer slnečníka 350 x 350 cm, prierez tyče 90 x 50 mm, počet priečnikov 8. Základňa 100 x 100 cm.


279.90€
233.25€
Dostupné
HECHT 4x6 PLUS - záhradný domček

Parametre výška (cm) 185,5 šírka (cm) 202,5 dĺžka (cm) 131 Popis tovaru Záhradný domček vhodný na uloženie náradia. Domček je zhotovený z plechu s odolnou povrchovou úpravou. Ku konštrukcii záhradných domčekov HECHT je používaný o 20% silnejší materiál, než aký využíva väčšina konkurenčných výrobkov. Vďaka tomu je zaistená dlhoročná životnosť, a vysoká odolnosť. Rám je vyrobený z plechu hr. 0,6 mm, steny a strecha sú z 0,3 mm plechových plátov. Rozmery základne sú 108 x 184 cm. Výška dverí je 154 cm, vďaka posuvnej konštrukcii nehrozí ich vyvrátenie vetrom. Odvetrávacie mriežky zaistia ventiláciu vzduchu, vďaka tomu sa v domčeku nebude hromadiť vlhkosť a tým sa zamedzí korózii uloženého náradia.


209.90€
174.92€
Dostupné
HECHT 8x8 PLUS - záhradný domček

Parametre výška (cm) 212 šírka (cm) 257 dĺžka (cm) 259 Popis tovaru Kvalitný záhradný domček v tmavo šedej farbe s odolnou konštrukciou vhodný pre uloženie náradia, drobnej záhradnej techniky a ďalšieho záhradného materiálu, ktorý je potrebné udržať v suchu. Rám domčeka je vyrobený z 0,6 mm hrubého plechu, k oplášteniu a na strechu je použitý 0,3 mm hrubý plech. Ku konštrukcii záhradných domčekov Hecht je používaný o 20% silnejší materiál, než aký využíva väčšina konkurenčných výrobkov. Všetky diely sú zároveň vybavené kvalitnou povrchovou úpravou. Vďaka tomu je zaistená dlhoročná životnosť, a vysoká odolnosť. Vonkajší rozmer základne je 247 x 247 cm. Výška dverí tohto domčeka je 173 cm, vďaka posuvnej konštrukcii nemôže dôjsť k ich vyvráteniu a poškodeniu napríklad nárazom vetra. Šikovné odvetrávacie mriežky zaistia ventiláciu vzduchu. V domčeku sa tak nemôže hromadiť vlhkosť, čím sa zamedzí zbytočnej korózii uskladneného materiálu a náradia.


369.90€
308.25€
Dostupné
HECHT 10x8 PLUS - záhradný domček

Parametre výška (cm) 212 šírka (cm) 257 dĺžka (cm) 312 Popis tovaru Kvalitný záhradný domček s odolnou konštrukciou vhodný pre uloženie náradia, drobnej záhradnej techniky a ďalšieho záhradného materiálu, ktorý je potrebné udržať v suchu. Rám domčeka je vyrobený z 0,6 mm hrubého plechu, k oplášteniu a na strechu je použitý 0,3 mm hrubý plech. Ku konštrukcii záhradných domčekov HECHT je používaný o 20% silnejší materiál, než aký využíva väčšina konkurenčných výrobkov. Všetky diely sú zároveň opatrené kvalitnou povrchovou úpravou. Vďaka tomu je zaistená dlhoročná životnosť, a vysoká odolnosť. Výška dverí tohto domčeka je 173 cm, vďaka posuvnej konštrukcii nemôže dôjsť k ich vyvráteniu a poškodeniu napríklad nárazom vetra. Šikovné odvetrávacie mriežky zaistia ventiláciu vzduchu. V domčeku sa tak nemôže hromadiť vlhkosť, čím sa zamedzí zbytočnej korózii uskladneného materiálu a náradia.


429.90€
358.25€
Nedostupné
HECHT 10x10 PLUS - záhradný domček

Parametre výška (cm) 217,5 šírka (cm) 315 dĺžka (cm) 315 Popis tovaru Kvalitný záhradný domček s odolnou konštrukciou v kombinácii šedej a tmavo šedej farby. Svojim pôdorysom 2905 x 2905 mm (vonkajšie rozmery základne) umožní uloženie všetkého náradia, drobnej záhradnej techniky a ďalšieho záhradného materiálu, ktorý je potrebné udržať v suchu. Rozmery vrátane presahu strechy sú 3015 x 3000 mm. Rám domčeka je vyrobený z 0,6 mm hrubého plechu, k oplášteniu a na strechu je použitý 0,3 mm hrubý plech. Ku konštrukcii záhradných domčekov Hecht je používaný o 20% silnejší materiál, než aký využíva väčšina konkurenčných výrobkov. Všetky diely sú zároveň opatrené kvalitnou povrchovou úpravou. Vďaka tomu je zaistená dlhoročná životnosť, a vysoká odolnosť. Výška dverí tohto domčeka je 1730 mm, vďaka posuvnej konštrukcii nemôže dôjsť k ich vyvráteniu a poškodeniu napríklad nárazom vetra. Šírka rámu dverí je 1250 mm, reálna šírka otvoru pri plne otvorených dverách je 1150 mm. Šikovné odvetrávacie mriežky zaistia ventiláciu vzduchu. V domčeku sa tak nemôže hromadiť vlhkosť, čím sa zamedzí zbytočnej korózii uskladneného materiálu a náradia.


449.90€
374.92€
Dostupné
HECHT CANOPY - hliníková pergola

Hliníkový prístrešok s polykarbonátovými doskami. Pôdorys 435 x 303 cm. Výška 206/258 cm. Popis tovaru Moderný a praktický prístrešok vhodný pre zastrešenie terasy. Konštrukcia pergoly je vyrobená z 1,1 mm hrubých hliníkových profilov, ktorých tuhosť je ďalej zosilnená profilovaním. Zastrešenie je z odolného dutinového polykarbonátu s UV ochranou, silného 6 mm. Tieto polykarbonátové panely majú vysokú odolnosť proti prírodným vplyvom, krúpom a pod. Polykarbonátové dosky navyše majú vysokú priepustnosť svetla. To oceníte predovšetkým tam, kde bude prístrešok umiestnený na dome nad oknami alebo terasovými dverami. Zatienenie vnútorných priestorov domu je prakticky nepostrehnuteľné, pritom vám zastrešenie umožní využívať terasu alebo vetrať aj v nie práve priaznivom počasí. Letný dážď vám grilovanie alebo party už nepreruší. Výhodou hliníkovej konštrukcie je jej nízka hmotnosť, pružnosť a veľmi vysoká odolnosť proti korózii. Profily sú ošetrené kvalitnou tmavo šedou farbou. Tento odtieň je neutrálny, preto sa hodí prakticky kamkoľvek. Pergolu je možné využiť aj ako prístrešok na auto.


759.00€
632.50€
Dostupné
HECHT PANAY SET - záhradný nábytok

Výhody veľmi príjemné posedenie v modernom dizajne vhodné do interiéru i exteriéru táto luxusná zostava je vyrobená z lisovaného plastu v imitácii plochého ratanu, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou, stálofarebnosťou, nízkou hmotnosťou ale vysokou nosnosťou (až 160 kg.) veľmi ľahko udržiavateľná a umývateľná zostava odolávajúca výkyvom počasia, vode, UV žiareniu i poveternostným podmienkam pohodlné podsedáky sú súčasťou balenia pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste kvalitný set vhodný do altánkov, na terasy aj k bazénu vďaka kvalitnému stolíka bez skla je táto zostava vhodná aj pre rodiny s deťmi jednoduchá montáž Luxussný set dvoch kresiel a stola z umelého stálofarebného ratanu vrátane podsedákov. Vhodné pre kryté plochy a interiér. Nevhodné pre použite vo vlhku. Stôl: 58,5 x 58,5 cm, výška 40 cm. Kreslo: šírka 73,5 cm, dĺžka 71 cm, výška 40/79,5 cm Nosnosť: 160 kg Parametre stôl (cm) Š 58,5 x H 58,5 x V 40 stolička (cm) Š 73,5 x H 71 x V 40/79,5


159.99€
133.33€
Dostupné
HECHT PANAY SET MAXI - záhradný nábytok

Výhody veľmi príjemné posedenie v modernom dizajne vhodné do interiéru i exteriéru táto luxusná zostava je vyrobená z lisovaného plastu v imitácii plochého ratanu, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou, stálofarebnosťou, nízkou hmotnosťou ale vysokou nosnosťou (až 160 kg.) veľmi ľahko udržiavateľná a umývateľná zostava odolávajúca výkyvom počasia, vode, UV žiareniu i poveternostným podmienkam pohodlné podsedáky sú súčasťou balenia pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste kvalitný set vhodný do altánkov, na terasy aj k bazénu vďaka kvalitnému stolíka bez skla je táto zostava vhodná aj pre rodiny s deťmi jednoduchá montáž Luxusný set dvoch kresiel, pohovky a stola z umelého stálofarebného ratanu vrátane podsedákov. Vhodné pre kryté plochy a interiér. Nevhodné pre použitie vo vlhku. Stôl: 58,5 x 58,5 cm, výška 40 cm. Kreslo: šírka 73,5 cm, dĺžka 71 cm, výška 40/79,5 cm Pohovka: Šírka 127 cm, dĺžka 71 cm, výška 40/79,5 cm Nosnosť: 160 kg Parametre stôl (cm) Š 80,5 x H 51,5 x V 40 stolička (cm) Š 73,5 x H 71 x V 40/79,5


279.90€
233.25€
Dostupné
HECHT NAVASSA SET 4 - záhradný nábytok

Výhody záhradná zostava v modernom dizajne, vyrobená z veľmi obľúbeného ťahokovu precízne spracovaný materiál vyznačujúci sa vysokou pevnosťou, odolnosťou voči ostrým slnečným lúčom, mrazu aj vytrvalému dažďu vďaka materiálovému, takmer bezúdržbovému prevedeniu a konečnej práškovej úprave, odolávajúcej korózii a klimatickým podmienkam, Vám záhradný set vydrží dlhé roky veľmi odolná a funkčná záhradná zostava s minimálnymi nárokmi na údržbu. Postačí opláchnutie vodou či zostavu očistiť hubkou s mydlovou vodou. Na záhradnú zostavu neodporúčame pre čistenie používať čistiace prostriedky na báze chlóru či ostré predmety zostava je vhodná na terasy, záhrady, reštaurácie i do altánkov Parametre stôl (cm) Š 153 x H 96 x V 73 stolička (cm) Š 56 x H 72 x V 99,5


239.90€
199.92€
Nedostupné
HECHT NAVASSA SET 6 - záhradný nábytok

Výhody záhradná zostava v modernom dizajne, vyrobená z veľmi obľúbeného ťahokovu precízne spracovaný materiál vyznačujúci sa vysokou pevnosťou, odolnosťou voči ostrým slnečným lúčom, mrazu aj vytrvalému dažďu vďaka materiálovému, takmer bezúdržbovému prevedeniu a konečnej práškovej úprave, odolávajúcej korózii a klimatickým podmienkam, Vám záhradný set vydrží dlhé roky veľmi odolná a funkčná záhradná zostava s minimálnymi nárokmi na údržbu. Postačí opláchnutie vodou či zostavu očistiť hubkou s mydlovou vodou. Na záhradnú zostavu neodporúčame pre čistenie používať čistiace prostriedky na báze chlóru či ostré predmety zostava je vhodná na terasy, záhrady, reštaurácie i do altánkov Parametre stôl (cm) Š 153 x H 96 x V 73 stolička (cm) Š 56 x H 72 x V 99,5


299.90€
249.92€
Nedostupné
HECHT PALAWAN - Lehátko

Výhody - veľmi kvalitne spracované polohovateľné plastové ležadlo vhodné pre všetky vekové kategórie - moderný dizajn materiálu s vysokou pevnosťou a veľmi ľahkou údržbou - ležadlo je možné polohovať až do vodorovnej polohy - vhodné k bazénu, na záhradku aj na verejné kúpaliská - vďaka použitiu UV filtrov a kvalitných moderných technológií sa ležadlo vyznačuje stálofarebnosťou a dlhodobou pevnosťou Nosnosť 120 kg


39.99€
33.33€
Nedostupné
HECHT TABLE BENCH - záhradná lavička

veľmi kvalitne spracovaná záhradná lavica s praktickou nastavovacou strednou časťou, slúžiaca ako stolík lavica je vyrobená z tvrdého dreva Akácia akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektné posedenie pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame lavicu na zimu uskladniť na suchom mieste Parametre dĺžka (cm) 61 šírka (cm) 158 výška (cm) 86


99.99€
83.33€
Dostupné
HECHT 000808 - vnútorný set pre ukotvenie

Vnútorný set pre ukotvenie záhradných domčekov HECHT 53X33, 4X6, 6X8, 8X8, 10X8 a 10X10.


11.99€
9.99€
Dostupné
HECHT 6x8 PLUS - záhradný domček

Kvalitný záhradný domček s odolnou konštrukciou vhodný pre uloženie náradia a ďalšieho záhradného materiálu, ktorý je potrebné udržať v suchu. Rám domčeka je vyrobený z 0,6 mm hrubého plechu, k oplášteniu a na strechu je použitý 0,3 mm hrubý plech. Ku konštrukcii záhradných domčekov HECHT je používaný o 20% silnejší materiál, než aký využíva väčšina konkurenčných výrobkov. Všetky diely sú zároveň opatrené kvalitnou povrchovou úpravou. Vďaka tomu je zaistená dlhoročná životnosť, a vysoká odolnosť. Výška dverí tohto domčeka je 173 cm, vďaka posuvnej konštrukcii nemôže dôjsť k ich vyvráteniu a poškodeniu napríklad nárazom vetra. Šikovné odvetrávacie mriežky zaistia ventiláciu vzduchu. V domčeku sa tak nemôže hromadiť vlhkosť, čím sa zamedzí zbytočnej korózii uskladneného materiálu a náradia. Parametre dĺžka (cm) 205 šírka (cm) 257,5 výška (cm) 212


319.90€
266.58€
Dostupné
HECHT ACTIVE - infrasauna

Infrasauna HECHT ACTIVE pre umiestnenie v interiéri určená pre 1 - 2 osoby. Sauna je vyrobená z kanadskej jedle, o výhrev sa stará 5 keramických telies. Príkon sauny je len 1700 W, napájanie je teda robené z bežnej elektrickej zásuvky 230 V /50 Hz. Sauna HECHT ACTIVE tak umožní komukoľvek vychutnať si saunovanie v ľubovoľnom dome alebo priestornejšom byte . Pritom príkon sauny je nižší ako je napríklad príkon bežnej varnej kanvice, sušiča vlasov alebo žehličky. O ohrev sa starajú kvalitné keramické ohrievače. Použitie keramických infražiaričov prináša hneď niekoľko výhod, z ktorých pre väčšinu užívateľov budú na prvom mieste nižšie prevádzkové náklady v porovnaní s klasickými saunami. Infrasauna sa nepredhrieva na vysokú teplotu vzduchu. Takmer ihneď po zapnutí ohrievačov môžete saunu používať, máte čas maximálne na krátku vlažnú sprchu. Doba prevádzky vykurovacích telies je tak obmedzená prakticky len na dobu saunovanie, teda cca 30 až 45 minút. Pri súčasných cenách elektriny sa tak náklady na jedno saunovanie pohybujú okolo 0,20 €. Teplo je odovzdávané pomocou žiarenia z ohrievača priamo na povrch tela. To navyše zabezpečí, že organizmus je prehrievaný pomaly a rovnomerne, čo je zdraviu nielen veľmi prospešné, ale infrasaunu vďaka tomu môžu využívať ľudia, ktorí do klasickej sauny zo zdravotných dôvodov nemôžu. Životnosť keramických ohrievačov je udávaná okolo 8000 hodín. Ak teda budete saunu využívať 3x týždenne po dobu 30 - 45 minút, ohrievače vydržia až 60 rokov! Sauna je vyrobená z dreva jedle kanadskej, označovanej tiež ako tsuga, alebo hemlock. Toto drevo nevydáva žiadnu vôňu, neobsahuje živicu, ktorá by sa mohla teplom uvoľniť. Výška sauny je 190 cm, aby však mohla byť zmontovaná, je nutné, aby výška stropu v miestnosti bola aspoň 210 cm. Samotné zmontovanie je veľmi jednoduché, steny sú spojené kufrovými sponami, stačí ich len priložiť hranami k sebe a zaistiť zacvaknutím spôn. Všetka elektroinštalácia je už v stenách pripravená, stačí teda len podľa návodu spojiť pripravené konektory. Dve osoby saunu zostavia počas 20 - 30 minút. Nastavenie teploty a času sa vykonáva na prehľadnom ovládacom paneli. Rozsah teploty je možné voliť od 30 do 60 °C. Pätica tepelných panelov využíva princíp slnečného žiarenia a poskytuje príjemné teplo. Vykurovacie panely sú konštruované tak, že zo spotrebovanej energie vytvára priame dlhovlnné infračervené žiarenie. Tento postup spôsobuje rovnomerné uvoľnenie tepla a má rad výhod oproti konvenčnému vykurovaniu (fínska sauna), ktoré funguje na princípe zdieľania tepla od ohrievaného vzduchu. Nedochádza príkladne k cirkulácii vzduchu a nerovnomernému rozloženiu teplôt, čím sa zlepšuje tepelná pohoda a je možné vykurovať na nižšiu teplotu. Táto vlastnosť je jedným z mnohých faktorov úspor elektrickej energie. INFRAČERVENÉ ŽIARENIE A JEHO POZITÍVNE ÚČINKY NA ĽUDSKÝ ORGANIZMUS Efektívna detoxikácia organizmu Saunovanie v infrasaune napomáha k vylúčeniu ťažkých kovov, v tukoch rozpustných toxínov a toxínov obsiahnutých v pote kožnými pórmi z tela. A to rýchlejšie a efektívnejšie ako akákoľvek iná liečba alebo cvičenie. Ide napríklad o tieto látky: arzén, benzén, kadmium, nikel, meď, mangán, olovo, sodík, ortuť, anestetiká, lieky, cholesterol, nikotín, chlorid a kyseliny atď. Chudnite v infrasaune! Po saunovaní môžete vážiť aj o niekoľko kg menej, ale uvedomte si, že podkožný tuk sa teplom nerozpúšťa. Telo však pri vypotení jedného gramu potu spotrebuje cca 0,6 kilokalórie energie. Zatiaľ čo v klasickej fínskej saune je pot tvorený vodou z 95 až 97%, v infrasaune je to len z 80 až z 85%. Zvyšok tvoria tukové bunky a škodliviny. Preto v infrasaune vylúčite o 10% viac škodlivín než v klasickej fínskej saune Napríklad za 30 minút spálite až 600 kilokalórií. Odbúravanie stresu Súčasný životný štýl kladie značné nároky na našu výkonnosť. Vyčerpávanie prirodzenej obranyschopnosti často vedie k preťaženiu organizmu a stresu. Pri používaní infrasauny dochádza k rozšíreniu krvných vlásočníc, ktoré môže zlepšiť krvný obeh, a tým odbúrať aj stres. Celulitída Saunovanie je jedným z prostriedkov v boji proti celulitíde. Je však potrebné ju kombinovať s následnou aplikáciou špeciálnych gélov, s masážami, s lymfodrenážami a úpravou jedálnička. Čistenie a obnova pleti Potom stráca pokožka hydratáciu a minerály, čo sa dá ale správnym pitným režimom nahradiť. Odplavujú sa z nej však nečistoty. Teplom sa uvoľňujú póry a pokožka sa potom lepšie čistí. Pri saunovaní dôjde k prekrveniu pokožky, ktorá potom lepšie vstrebáva kozmetické prípravky. Pravidelné používanie infrasauny zmierňuje kožné ochorenia, ako je akné, vyrážka, ekzém či lupienka, a môže postupne zmäkčiť aj jazvy. Na druhú stranu je veľkým rizikom častého saunovania tvorba rozšírených žiliek. Úľava od bolesti Saunovaním môžete odstrániť alebo aspoň zmierniť prejavy artritídy, uľaviť svojmu telu od svalových kŕčov, bolesti šije a chrbta a urýchliť proces hojenia menej vážnych zranení. Posilnenie imunitného systému Saunovanie spôsobí krátke zvýšenie telesnej teploty o 0,5 až 1,5 °C. Následkom zvýšenia telesnej teploty dochádza k usmrteniu vírusov a baktérií alebo aspoň k zastaveniu ich množeniu. Výsledkom pravidelného saunovania je posilnenie imunitného systému. Parametre dĺžka (cm) 100 šírka (cm) 120 výška (cm) 190


729.00€
607.50€
Dostupné
HECHT ESSENTIAL - infrasauna

Infrasauna HECHT ESSENTIAL pre umiestnenie v interiéri určená pre 1 - 2 osoby. Sauna je vybavená ionizátorom vzduchu a svetelnou terapiou. Sauna je vyrobená z kanadskej jedle, o výhrev sa stará 5 keramických telies. Príkon sauny je len 2000 W, napájanie je teda robené z bežnej elektrickej zásuvky 230 V/50 Hz. Sauna tak umožní komukoľvek vychutnať si saunovanie v ľubovoľnom dome alebo priestornejšom byte. Pritom príkon sauny je nižší ako je napríklad príkon bežnej varnej kanvice, sušiča vlasov alebo žehličky. O ohrev sa starajú kvalitné keramické ohrievače. Použitie keramických infražiaričov prináša hneď niekoľko výhod, z ktorých pre väčšinu užívateľov budú na prvom mieste nižšie prevádzkové náklady v porovnaní s klasickými saunami. Infrasauna sa nepredhrieva na vysokú teplotu vzduchu. Takmer ihneď po zapnutí ohrievačov môžete saunu používať, máte čas maximálne na krátku vlažnú sprchu. Doba prevádzky vykurovacích telies je tak obmedzená prakticky len na dobu saunovania, teda cca 30 až 45 minút. Pri súčasných cenách elektriny sa tak náklady na jedno saunovanie pohybujú okolo 0,20 €. Teplo je odovzdávané pomocou žiarenia z ohrievača priamo na povrch tela. To navyše zabezpečí, že organizmus je prehrievaný pomaly a rovnomerne, čo je zdraviu nielen veľmi prospešné, ale infrasaunu vďaka tomu môžu využívať ľudia, ktorí do klasickej sauny zo zdravotných dôvodov nemôžu. Životnosť keramických ohrievačov je udávaná okolo 8000 hodín. Ak teda budete saunu využívať 3x týždenne po dobu 30 - 45 minút, ohrievače vydržia až 60 rokov! Sauna je vyrobená z dreva jedle kanadskej, označovanej tiež ako tsuga, alebo hemlock. Toto drevo nevydáva žiadnu vôňu, neobsahuje živicu, ktorá by sa mohla teplom uvoľniť. Výška sauny je 190 cm, aby však mohla byť zmontovaná, je nutné, aby výška stropu v miestnosti bola aspoň 210 cm. Samotné zmontovanie je veľmi jednoduché, steny sú spojené kufrovým sponami, stačí ich len priložiť hranami k sebe a zaistiť zacvaknutím spôn. Všetka elektroinštalácia je už v stenách pripravená, stačí teda len podľa návodu spojiť pripravené konektory. Dve osoby saunu zostavia počas 20 - 30 minút. Nastavenie teploty a času sa vykonáva na prehľadnom ovládacom paneli. Rozsah teploty je možné voliť od 30 do 60 °C. Pätica tepelných panelov využíva princíp slnečného žiarenia a poskytuje príjemné teplo. Vykurovacie panely sú konštruované tak, že zo spotrebúvanej energie vytvára priame dlhovlnné infračervené žiarenie. Tento postup spôsobuje rovnomerné uvoľnenie tepla a má rad výhod oproti konvenčnému vykurovaniu (fínska sauna), ktoré funguje na princípe zdieľania tepla od ohrievaného vzduchu. Nedochádza príkladne k cirkulácii vzduchu a nerovnomernému rozloženiu teplôt, čím sa zlepšuje tepelná pohoda a je možné vykurovať na nižšiu teplotu. Táto vlastnosť je jedným z mnohých faktorov úspor elektrickej energie. SVETELNÁ TERAPIA Svetelná terapia siaha až do čias starého Egypta. Účinky svetla na organizmus sa líšia predovšetkým podľa vlnovej dĺžky svetla - farby svetla. Červené svetlo preniká hlboko do tkanív, má analgetický, biostimulačný a protizápalový účinok. Modré svetlo je zachytené už v povrchových tkanivách, preto sú jeho účinky najvyššie v oblasti dermatológie (koža). Zelené svetlo pôsobí predovšetkým pre navodenie psychickej pohody. Žlté svetlo je vhodné pre omladenie, pozitívne pôsobí na metabolizmus. IONIZÁTOR VZDUCHU Ionizátor vzduchu "ozdravuje" znečistený vzduch tým, že ho ionizuje záporne nabitými iónmi. Ionizovaný vzduch má potom rovnaké ozdravné účinky, ako napríklad vzduch v lese, alebo morský vzduch. Pomáha alergikom, znižuje dýchacie ťažkosti, zlepšuje krvný obeh, pozitívne pôsobí proti depresii a posilňuje imunitu. INFRAČERVENÉ ŽIARENIE A JEHO POZITÍVNE ÚČINKY NA ĽUDSKÝ ORGANIZMUS Efektívna detoxikácia organizmu Saunovanie v infrasaune napomáha k vylúčeniu ťažkých kovov, v tukoch rozpustných toxínov a toxínov obsiahnutých v pote kožnými pórmi z tela. A to rýchlejšie a efektívnejšie ako akákoľvek iná liečba alebo cvičenie. Ide napríklad o tieto látky: arzén, benzén, kadmium, nikel, meď, mangán, olovo, sodík, ortuť, anestetiká, lieky, cholesterol, nikotín, chlorid a kyseliny atď. Chudnite v infrasaune! Po saunovaní môžete vážiť aj o niekoľko kg menej, ale uvedomte si, že podkožný tuk sa teplom nerozpúšťa. Telo však pri vypotení jedného gramu potu spotrebuje cca 0,6 kilokalórie energie. Zatiaľ čo v klasickej fínskej saune je pot tvorený vodou z 95 až 97%, v infrasaune je to len z 80 až z 85%. Zvyšok tvoria tukové bunky a škodliviny. Preto v infrasaune vylúčite o 10% viac škodlivín než v klasickej fínskej saune. Napríklad za 30 minút spálite až 600 kilokalórií. Odbúravanie stresu Súčasný životný štýl kladie značné nároky na našu výkonnosť. Vyčerpávanie prirodzenej obranyschopnosti často vedie k preťaženiu organizmu a stresu. Pri používaní infrasauny dochádza k rozšíreniu krvných vlásočníc, ktoré môže zlepšiť krvný obeh, a tým odbúrať aj stres. Celulitída Saunovanie je jedným z prostriedkov v boji proti celulitíde. Je však potrebné ju kombinovať s následnou aplikáciou špeciálnych gélov, s masážami, s lymfodrenážami a úpravou jedálnička. Čistenie a obnova pleti Potom stráca pokožka hydratáciu a minerály, čo sa dá ale správnym pitným režimom nahradiť. Odplavujú sa z nej však nečistoty. Teplom sa uvoľňujú póry a pokožka sa potom lepšie čistí. Pri saunovaní dôjde k prekrveniu pokožky, ktorá potom lepšie vstrebáva kozmetické prípravky. Pravidelné používanie infrasauny zmierňuje kožné ochorenia, ako je akné, vyrážka, ekzém či lupienka, a môže postupne zmäkčiť aj jazvy. Na druhú stranu je veľkým rizikom častého saunovanie tvorba rozšírených žiliek. Úľava od bolesti Saunovaním môžete odstrániť alebo aspoň zmierniť prejavy artritídy, uľaviť svojmu telu od svalových kŕčov, bolesti šije a chrbta a urýchliť proces hojenia menej vážnych zranení. Posilnenie imunitného systému Saunovanie spôsobí krátke zvýšenie telesnej teploty o 0,5 až 1,5 °C. Následkom zvýšenia telesnej teploty dochádza k usmrteniu vírusov a baktérií alebo aspoň k zastaveniu ich množenia. Výsledkom pravidelného saunovania je posilnenie imunitného systému. Parametre dĺžka (cm) 115 šírka (cm) 120 výška (cm) 190


899.00€
749.17€
Dostupné
HECHT 20020 - podlahové vyhrievanie

Infračervené podlahové vyhrievanie ako doplnok pre sauny HECHT ACTIVE a HECHT ESSENTIAL. Jednoduché zapojenie do systému sauny pripravenými konektrormi. Podstatne zvyšujú komfort saunovania. Príkon 180 W. Rozmery 104 x 37,5 x 4 cm.


29.99€
24.99€
Dostupné
HECHT BRILLANT - infrasauna

Infrasauna HECHT BRILLANT pre umiestnenie v interiéri určená Pre 1 - 3 osoby. O výhrev sa stará 6 keramických. Vnútorný kontrolný panel pre pohodlné nastavenie režimov a teploty. MP3 prehrávač, rádio, sklenené dvere, ionizér vzduchu, farebná terapia. INFRAČERVENÉ ŽIARENIE A JEHO POZITÍVNE účinky na ľudský organizmus Efektívna detoxikácia organizmu Saunovanie v infrasaune napomáha k vylúčeniu ťažkých kovov, v tukoch rozpustných toxínov a toxínov obsiahnutých v pote kožnými pórmi z tela. A to rýchlejšie a efektívnejšie ako akákoľvek iná liečba alebo cvičenie. Ide napríklad o tieto látky: arzén, benzén, kadmium, nikel, meď, mangán, olovo, sodík, ortuť, anestetiká, lieky, cholesterol, nikotín, chlorid a kyseliny atď. Chudnite v infrasaune! Po saunovaní môžete vážiť aj o niekoľko kg menej, ale uvedomte si, že podkožný tuk sa teplom nerozpúšťa. Telo však pri vypotení jedného gramu potu spotrebuje cca 0,6 kilokalórie energie. Kým v klasickej fínskej saune je pot tvorený vodou z 95 až 97%, v infrasaune je to len z 80 až z 85%. Zvyšok tvoria tukové bunky a škodliviny. Preto v infrasaune vylúčite o 10% viac škodlivín než v klasickej fínskej saune. A príkladne za 30 minút spálite až 600 kilokalórií. Odbúravanie stresu Súčasný životný štýl kladie značné nároky na našu výkonnosť. Vyčerpávanie prirodzenej obranyschopnosti často vedie k preťaženiu organizmu a stresu. Pri používaní infrasauny dochádza k rozšíreniu krvných vlásočníc, ktoré môže zlepšiť krvný obeh, a tým odbúrať aj stres. Celulitída Saunovanie je jedným z prostriedkov v boji proti celulitíde. Je však potrebné ju kombinovať s následnou aplikáciou špeciálnych gélov, s masážami, s lymfodrenážami a úpravou jedálnička. Čistenie a obnova pleti Potom stráca pokožka hydratáciu a minerály, čo sa dá ale správnym pitným režimom nahradiť. Odplavujú sa z nej však nečistoty. Teplom sa uvoľňujú póry a pokožka sa potom lepšie čistí. Pri saunovaní dôjde k prekrveniu pokožky, ktorá potom lepšie vstrebáva kozmetické prípravky. Pravidelné používanie infrasauny zmierňuje kožné ochorenia, ako je akné, vyrážka, ekzém či lupienka, a môže postupne zmäkčiť aj jazvy. Na druhú stranu je veľkým rizikom častého saunovanie tvorba rozšírených žiliek. Úľava od bolesti Saunovaním môžete odstrániť alebo aspoň zmierniť prejavy artritídy, uľaviť svojmu telu od svalových kŕčov, bolesti šije a chrbta a urýchliť proces hojenia menej vážnych zranení. Posilnenie imunitného systému Saunovanie spôsobí krátke zvýšenie telesnej teploty o 0,5 až 1,5 °C. Následkom zvýšenia telesnej teploty dochádza k usmrteniu vírusov a baktérií alebo aspoň k zastaveniu ich množenia. Výsledkom pravidelného saunovania je posilnenie imunitného systému. Parametre dĺžka (cm) 150 šírka (cm) 120 výška (cm) 190


1599.00€
1332.50€
Dostupné
HECHT NAVASSA BISTRO SET - záhradný nábytok

Popis tovaru Výhody veľmi nadčasový moderný a príjemný dizajn takmer bezúdržbový a veľmi kvalitný záhradný set kvalitné spracovanie záhradného setu zaručuje maximálnu bezpečnosť pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste


89.99€
74.99€
Nedostupné
HECHT HONEY SET 4 - set záhradného nábytku

Popis tovaru Pohodlná zostava štyroch stoličiek a stola vhodná pre použitie na záhradách a terasách. Vďaka kombinácii hliníka s komaxitovou povrchovou úpravou, tvrdeného skla a odolnému výpletu z trvanlivého umelého vlákna je možné nábytok použiť aj vo vlhkom prostredí. Pri uskladnení mimo sezónu určite oceníte aj možnosť stohovať stoličky. Parametre stôl (cm) Š 150 x H 90 x V 72 stolička (cm) Š 58 x H 74 x V 97


219.90€
183.25€
Nedostupné
HYS-191 - stolička k HONEY SETU

Popis tovaru Stohovateľná stolička k Hecht Honey set. Možné použiť ako doplnok pre rozšírenie setu, alebo náhrada za poškodenú stoličku. Vďaka kombinácii hliníka s komaxitovou povrchovou úpravou a odolnému výpletu z trvanlivého umelého vlákna je možné nábytok použiť aj vo vlhkom prostredí. Parametre dĺžka (cm) 74 šírka (cm) 58 výška (cm) 97


35.99€
29.99€
Dostupné
HECHT NAVASSA LUX 4 - záhradný nábytok

Popis tovaru Výhody veľmi nadčasový moderný a príjemný dizajn konštrukcia z hliníkových profilov a ťahokovu s komaxitovou povrchovou úpravou takmer bezúdržbový a veľmi kvalitný záhradný set polohovateľné kreslá kvalitné spracovanie záhradného setu zaručuje maximálnu bezpečnosť stôl vrátane otvoru na umiestnenie slnečníka pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Parametre nosnosť (kg) 120


299.90€
249.92€
Dostupné
HECHT NAVASSA LUX 6 - záhradný nábytok

Popis tovaru Výhody veľmi nadčasový moderný a príjemný dizajn konštrukcia z hliníkových profilov a ťahokovu s komaxitovou povrchovou úpravou takmer bezúdržbový a veľmi kvalitný záhradný set polohovateľné kreslá kvalitné spracovanie záhradného setu zaručuje maximálnu bezpečnosť stôl vrátane otvoru na umiestnenie slnečníka pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste


379.90€
316.58€
Dostupné
19567 - stolička k NAVASSA LUX

Doplnková stoličky k záhradnému nábytku Navassa LUX


49.99€
41.66€
Dostupné
HECHT RATTAN SET 4 - záhradný nábytok

Popis tovaru Výhody veľmi nadčasový moderný a príjemný dizajn takmer bezúdržbový a veľmi kvalitný záhradný set záhradný set stačí čistiť hubkou, či kefou s jemnejším vlasom a teplou mydlovou vodou kvalitné spracovanie záhradného setu zaručuje maximálnu bezpečnosť stôl s tvrdeným sklom pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Kombinovaný set štyroch stoličiek a stola z umelého ratanu. Stôl je opatrený & nbsp; s tvrdeným sklom. Vhodné pre použitie v interiéri, exteriéri aj vo vlhkom prostredí. Použitie odolného výpletu stoličiek v spojení s & nbsp; odolnými profilmi zaisťuje vysokú odolnosť proti vlhkosti a nízku hmotnosť. Pre zvýšenie životnosti sa však odporúča nenechávať zbytočne dlhodobo nábytok vystavený prírodným vplyvom.


319.90€
266.58€
Nedostupné
HECHT RATTAN CHAIR - kreslo k RATTAN SET

Popis tovaru Výhody veľmi nadčasový moderný a príjemný dizajn takmer bezúdržbová a veľmi kvalitná záhradná stolička kvalitné spracovanie zaručuje maximálnu bezpečnosť pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame na zimu uskladniť na suchom mieste


55.99€
46.66€
Nedostupné
HECHT RATTAN SET 6 - záhradný nábytok

Popis tovaru Výhody veľmi nadčasový moderný a príjemný dizajn takmer bezúdržbový a veľmi kvalitný záhradný set záhradný set stačí čistiť hubkou, či kefou s jemnejším vlasom a teplou mydlovou vodou kvalitné spracovanie záhradného setu zaručuje maximálnu bezpečnosť stôl s tvrdeným sklom pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Kombinovaný set šiestich stoličiek a stola z umelého ratanu. Stôl je opatrený & nbsp; s tvrdeným sklom. Vhodné pre použitie v interiéri, exteriéri aj vo vlhkom prostredí. Použitie odolného výpletu stoličiek v spojení s & nbsp; odolnými profilmi zaisťuje vysokú odolnosť proti vlhkosti a nízku hmotnosť. Pre zvýšenie životnosti sa však odporúča nenechávať zbytočne dlhodobo nábytok vystavený prírodným vplyvom.


419.90€
349.92€
Nedostupné
HECHT BALCONY SET A - Set záhradného nábytku

Popis tovaru ideálne uplatnenie na balkónoch alebo menších terasách úsporná zostava dvoch rozkladacích stoličiek a stolíka z tvrdého tropického dreva Akácia veľmi kvalitné spracovanie z odolného a veľmi trvanlivého materiálu zostava je vhodná pre záhradné kryté plochy i balkóny a odporúčame ju aspoň raz ročne ošetriť špeciálnym olejom pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Rozmerovo úsporná zostava dvoch rozkladacích stoličiek a stolíka z tvrdého tropického dreva Akácia. Vhodné pre záhradné kryté plochy i balkóny. Pri vhodnom ošetrení možno používať v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii. Parametre stôl (cm) Š 60 x H 60 x V 72 stolička (cm) Š 40 x H 53 x V 80


79.99€
66.66€
Dostupné
HECHT TROLLEY A - Servírovací stolík

Popis tovaru Výhody luxusný servírovací stolík z tvrdého dreva Akácia stabilná, pevná dvojposchodová konštrukcia odnímateľné poschodia možno použiť aj ako praktické podnosy tropické drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii vďaka kolieskam zaručuje stolík veľmi jednoduchú manipuláciu pri vhodnom ošetrení možno používať v exteriéry pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Serírovací stolík z tvrdého dreva Akácia. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiéry. Pri vhodnom ošetrení teakovým olejom možné použiť aj v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú predmetom k reklamácii.


75.99€
63.33€
Dostupné
HECHT SHADOW LOUNGER - Polohovateľné lehátko

Popis tovaru Výhody luxusné, precízne spracované polohovateľné lehátko vynikajúca pevnosť, trvanlivosť a kvalita spracovania ležadlo ponúka maximálny komfort na terasy aj k bazénom maximálna nosnosť lehátka je 120kg. pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame ležadlo na zimu uskladniť na suchom mieste Parametre nosnosť (kg) 120


71.99€
59.99€
Nedostupné
HECHT PADDED LOUNGER - Polohovateľné lehátko

Popis tovaru Výhody luxusné, precízne spracované polohovateľné lehátko vynikajúca pevnosť, trvanlivosť a kvalita spracovania ležadlo ponúka maximálny komfort na terasy aj k bazénom maximálna nosnosť lehátka je 120kg. pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame ležadlo na zimu uskladniť na suchom mieste Parametre nosnosť (kg) 120


99.99€
83.33€
Dostupné
HECHT NAVASSA LOUNGER - Polohovateľné lehátko

Popis tovaru Luxusné polohovateľné lehátko z ťahokovu. Vhodné pre exteriéry aj interiéry a použitie vo vlhkom prostredí. Nosnosť 120kg. Parametre nosnosť (kg) 120


144.99€
120.83€
Dostupné
HECHT CLASSIC - záhradná lavička

Popis tovaru Výhody veľmi praktická a kvalitne spracovaná záhradná lavica z tvrdého dreva Akácia akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujúca perfektné posedenie pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste Lavička z tvrdého dreva Akácia. Pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii. Parametre dĺžka (cm) 61 šírka (cm) 160 výška (cm) 86


99.99€
83.33€
Dostupné
HECHT BERLIN S - záhradná hojdačka so strieškou

Popis tovaru Výhody luxusná záhradná hojdačka z oceľových trubiek s povrchovou komaxitovou úpravou robustná trojmiestna hojdačka zavesená na vinutých pružinách zaručujúca perfektnú relaxáciu vynikajúca pevnosť, trvanlivosť a kvalita spracovania ako výplň je použitá špeciálna pevná tkanina, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodeodolnosť a vodopriepustnosť hojdačka ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom maximálna nosnosť hojdačky je 240kg. pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame hojdačku na zimu uskladniť na suchom mieste Záhradná trojmiestna lavica so strieškou, vyrobená z oceľových trubiek a komaxitovou povrchovou úpravou. Lavica je zavesená na vinutých pružinách. Vhodné pre záhradné kryté plochy. Nevhodné pre použitie vo vlhkom prostredí. Nosnosť 240 kg.


164.99€
137.49€
Dostupné
HECHT 88275 - podsedák

Popis tovaru Univerzálny podsedák vhodný pre väčšinu záhradného nábytku. Vhodný pre použitie v exteriéri aj interiéri, pre dlhodobé zachovanie odolnosti a farebnej stálosti sa neodporúča trvalé vystavovanie prírodným podmienkam (dážď, priame slnko atď.). Vyrobené z odolného materiálu - polyester/polyuretán. Rozmery: 4 x 46 x 46 cm. Parametre dĺžka (cm) 46 šírka (cm) 46 výška (cm) 4


7.99€
6.66€
Nedostupné
HECHT BOX L

Popis tovaru Plastový úložný box vám poskytne dostatočný úložný priestor nielen na záhrade, ale aj v interiéri. Je určený na uloženie hračiek, diek, vankúšov, náradie a podobných vecí, ktoré na záhrade bežne používate. Box môže poslúžiť nielen ako odkladací priestor, ale aj ako stolík či lavica na sedenie pre dve osoby. Je vybavený pevnými pánty s tlmičmi otvárania pre ľahšiu manipuláciu s vekom. Tlmiče zabránia tiež prudkému zatvoreniu veka a prípadným úrazom prstov a podobne. Box je zhotovený z pevného a odolnho plastu, ktorý nevyžaduje prakticky žiadnu zvláštnu údržbu. Pre jednoduchú manipuláciu je box vybavený dvoma madlami po stranách. Parametre dĺžka (mm) 1090 výška (mm) 515 šírka (mm) 550


49.99€
41.66€
Nedostupné
HECHT BOX XL

Popis tovaru Plastový úložný box vám poskytne dostatočný úložný priestor nielen na záhrade, ale aj v interiéri. Je určený na uloženie hračiek, diek, vankúšov, náradie a podobných vecí, ktoré na záhrade bežne používate. Box môže poslúžiť nielen ako odkladací priestor, ale aj ako stolík či lavica na sedenie pre dve osoby. Je vybavený pevnými pánty s tlmičmi otvárania pre ľahšiu manipuláciu s vekom. Tlmiče zabránia tiež prudkému zatvoreniu veka a prípadným úrazom prstov a podobne. Box je zhotovený z pevného a odolnho plastu, ktorý nevyžaduje prakticky žiadnu zvláštnu údržbu. Pre jednoduchú manipuláciu je box vybavený dvoma madlami po stranách. Parametre dĺžka (mm) 1465 výška (mm) 710 šírka (mm) 750


99.99€
83.33€
Nedostupné
HECHT PERGOLA 4X3 - pergola

Popis tovaru Luxusná záhradná pergola vám poskytne v horúcich letných dňoch príjemný tieň. Robustný rám je vyrobený z ľahkého hliníka opatreného odolným & nbsp; práškovým lakom. Nohy sú vyrobené & nbsp; z 1,5 mm & nbsp; profilu 10 x 10 cm, so základňami pre ukotvenie s rozmermi 20 x 20 cm. Plachta & nbsp; z 160 g polyesteru je sťahovacia, je & nbsp; pripevnená na 7 tyčiach & nbsp; uchytených & nbsp; v pojazdnýh závesoch. To umožnuje jednuduchú manipuláciu s plachtou podľa potreby. Základňa pergoly je 400 x 300 cm, výška pergoly je 207 cm. V posledných rokoch je počasie čoraz viac nevypočítateľné, tropické horúčavy sa striedajú s vychricami a s tým je nutné počítať aj pri výber záhradného príslušenstva. Roztiahnutá Pergla v lete poskytuje príjemný tieň pre odočinok. Pri silnom vetre plachtu opäť v priebehu niekoľkých sekúnd zhrniete a zabránite tým poškodeniu pergoly. Rovnako jednoducho je možné plachtu úplne sňať, napríklad v zimnom období a tým predĺžiť jej životnosť.


399.90€
333.25€
Nedostupné
HECHT GAZEBO 33 - altánok

Popis tovaru Luxusný záhradný & nbsp; altánok s oceľovou konštrukciou a kvalitným polyesterovým poťahom. Spoľahlivo vás ochráni ako pred horúcim slnkom, tak pred nechcenými pohľadmi susedov, alebo slabším & nbsp; vetrom. Oceľová konštrukcia je & nbsp; tvorená bez použitia skrutiek, preto je možné veľmi ľahko zostaviť aj rozobrať. Napriek tomu je veľmi stabilná. Strecha je potiahnutá 180 g polyesterom s PA povlakom. Bočné Zasúvacie steny sú z 160 g polyesteru. Pôdorys pergoly je 3 x 3 m.


179.99€
149.99€
Dostupné
HECHT GAZEBO 34 - altánok

Popis tovaru Luxusný záhradný & nbsp; altánok s hliníkovo oceľovou konštrukciou a kvalitným polyesterovým poťahom. Spoľahlivo vás ochráni ako pred horúcim slnkom, tak pred nechcenými pohľadmi susedov, alebo slabším & nbsp; vetrom. Robustnú konštrukciu je možné veľmi ľahko zostaviť aj rozobrať. Napriek tomu je veľmi stabilná. Strecha je potiahnutá 180 g polyesterom s PA povlakom. Bočné zasúvacie steny sú z 160 g polyesteru. Pôdorys pergoly je 4 x 3 m.


239.90€
199.92€
Nedostupné
HECHT SUNNY - slnečník

Popis tovaru Hliníkový slnečník s priemerom 3 m s priemerom tyče v základni 48 mm a 8 hliníkovými priečnikmi 12 x 18 mm a krížovou základňou. Jednoduché otváranie a zatváranie kľukou. Polyester 180g/m2. Slnečník je nutné vhodným spôsobom ukotviť, aby nemohlo dôjsť k jeho vyvráteniu vetrom. Parametre priemer (m) 3


79.99€
66.66€
Dostupné
HECHT 6065 - Solárne svetlo

Popis tovaru Polykryštalický silikón 18650 - 5,5V. Lítiová batéria 3,7 V, 1200mAh. Spínač on / off. Parametre batéria - kapacita (Ah) 1,2 batéria - typ 3,7 V Lithium


11.99€
9.99€
Dostupné
HECHT 6x10 NORD - záhradný domček

Popis tovaru Kvalitný záhradný domček s odolnou pozinkovanou konštrukciou v kombinácii šedej a tmavo šedej farby. Svojim pôdorysom 3020 x 2220 mm (vonkajšie rozmery základne) umožnia uloženie všetkého náradia, drobnej záhradnej techniky a ďalšieho záhradného materiálu, ktorý je potrebné udržať v suchu. Rám domčeka je vyrobený z 0,6 mm hrubého plechu, k oplášteniu a na strechu je použitý 0,3 mm hrubý plech. Ku konštrukcii záhradných domčekov Hecht je používaný o 20% silnejší materiál, než aký využíva väčšina konkurenčných výrobkov. Všetky diely sú zároveň opatrené kvalitnou povrchovou úpravou. Vďaka tomu je zaistená dlhoročná životnosť, a vysoká odolnosť. Záhradný domček je vybavený dvojkrídlovými dverami o rozmere 170 x 118 cm a okná 113 x 77 cm z pevného archu priehľadného polykarbonátu s hrúbkou 2mm Parametre dĺžka (mm) 1720 výška (mm) 2220 šírka (mm) 3020 dĺžka základne (cm) 290 šírka základne (cm) 162


399.90€
333.25€
Dostupné
HECHT 12x10 PLUS - záhradný domček

Popis tovaru Kvalitný záhradný domček s odolnou konštrukciou v kombinácii šedej a tmavo šedej farby. Umožnuje uloženie všetkého náradia, drobnej záhradnej techniky a ďalšieho záhradného materiálu, ktorý je potrebné udržať v suchu. Rám domčeka je vyrobený z 0,6 mm hrubého plechu, k oplášteniu a na strechu je použitý 0,3 mm silný plech. Ku konštrukcii záhradných domčekov Hecht je používaný o 20% silnejší materiál, než aký využíva väčšina konkurenčných výrobkov. Všetky diely sú zároveň opatrené kvalitnou povrchovou úpravou. Vďaka tomu je zaistená dlhoročná životnosť, a vysoká odolnosť. Výška dverí tohto domčeka je 1700 mm, vďaka posuvnej konštrukcii nemôže dôjsť k ich vyvráteniu a poškodeniu napríklad nárazom vetra. Šírka rámu dverí je 1250 mm, reálna šírka otvoru pri plne otvorených dverách je 1150 mm. Šikovné odvetrávacie mriežky zaistí ventiláciu vzduchu. V domčeku sa tak nemôže hromadiť vlhkosť, čím sa zamedzí zbytočnej korózii uskladneného materiálu a náradia.


499.90€
416.58€
Nedostupné