Starostlivosť o záhradu
Pri nákupe nad 100€ doprava zdarma!

HECHT MERIDA - Záhradný gril s popolníkom

Parametre výška (cm) 92 šírka (cm) 57 dĺžka (cm) 57 Výhody - Gril na drevené uhlie - Vhodný pre kryté záhradné plochy - Robustná kovová konštrukcia - Čierna žiaruvzdorná farba - Odkladacia plocha pod grilom - Chromovaný grilovací rošt - Koliečka pre jednoduchý transport - Výsuvný popolník - Priemer 53,5 cm Praktický veľký gril na drevené uhlie s odklápacím vekom. Dva nad sebou umiestnené grilovacie rošty, veľký hlavný a menší, ktorý sa automaticky odsúva po odklopení veka. Vďaka tomu sú oba rošty dobre prístupné. Na veľkom rošte tak môžete napríklad pripravovať hlavný pokrm a na vrchnom menšom rošte napríklad prílohu. Spodná časť grilu je opatrená praktickým popolníkom a vzduchovým ventilom pre reguláciu vzduchu. Druhý otočný vzduchový ventil je na veku grilu. Vďaka tomu budete mať dokonalú kontrolu nad prúdením vzduchu a teplotou vo vnútri grilu. Madlá z tepelne odolného plastu minimalizujú prenášanie teploty. Na podstavci grilu je odkladacia polica a kôš vhodný napríklad pre odloženie grilovacieho náradia. Pri manipulácii oceníte aj praktické kolesá na podvozku grile.


79.99€
66.66€
Dostupné
HECHT BALL - nerezový gril

HECHT BALL je nerezový gril vybavený pojazdovými kolesami, spodnou odkladacou plochou a odnímateľným popolníkom. Pokrievka je opatrená otvormi s možnosťou regulácie ťahu, môžete tak ľahko riadiť teplotu vo vnútri grilu. Nerezové zprcování zabezpečí dlhodobú životnosť, odolnosť proti korózii aj prepáleniu. Gril je vybavený madlami z tepelne odolného plastu, vďaka ktorého tepelným vlastnostiam sa nikdy madla nerozpália.


74.99€
62.49€
Nedostupné
HECHT MALAGA - plechový gril

Parametre výška (cm) 94 šírka (cm) 69 dĺžka (cm) 56 Výhody - Gril na drevené uhlie - Vhodný pre kryté záhradné plochy - Robustná plechová konštrukcia - Nastavenie výšky ohniska - Regulácia vzduchu - Dohrievacia mriežka - Chromovaný grilovací rošt - Teplomer - Výsuvný popolník Praktický gril Malaga s teplomerom a jednoduchou reguláciou výšky roštu nad ohniskom. Gril je opatrený kvalitným náterom pre dlhodobú životnosť. Vo veku grilu je integrovaný teplomer, vďaka ktorému budete mať neustále prehľad o teplote, ktorú môžete ľahko regulovať prísunom vzduchu pomocou vzduchových ventilov vo veku a podstavci. Vo vnútri grilu sú nad sebou dva grilovacie rošty. Zatiaľ čo na spodnom rošte budete pripravovať hlavné jedlo, vrchnú môžete využiť napríklad na prípravu prílohy. Pre jednoduchú manipuláciu počas prípravy pokrmov sa vrchný rošt pri odklopení veka automaticky odsunie dozadu, oba rošty sú tak dobre prístupné. Unikátny je systém nastavenia výšky roštu s uhlím, ktorý sa vykonáva jednoducho pomocou jediného otočného ovládacieho prvku na čelnej strane grilu. Tým odpadá nepríjemná a nebezpečná manipulácia s rozpáleným roštom v priebehu grilovania. V podstavci nájdete aj praktický popolník, do ktorého prepadáva popol nielen počas grilovania, ale aj pri čistení po grilovaní je možné jednoducho všetko vymiesť otvorom v ohnisku priamo do popolníka.


89.99€
74.99€
Dostupné
HECHT KUGELGRILL - záhradný gril

Praktický záhradný gril na drevené uhlie s odklápacím vekom. Veko je opatrené teplomerom na kontrolu teploty vo vnútri grilu a nastaviteľnou ventiláciou. Zo zloženého grilovacieho roštu je možné vynímať stredovú časť a nahradiť ju napríklad voliteľným príslušenstvom (nie je súčasťou dodávky) zliatinovým roštom Hecht 50011, alebo napríklad do otvoru umiestniť vhodnú panvicu. Priemer grilovacieho roštu je 52 cm, priemer vyberateľnej stredovej časti je 32 cm. Robustný oceľový rám grilu je opatrený dvoma odkladacími plochami, ktoré iste každý pri grilovaní ocení. Praktický je aj priestorný spodný regál. Veľké kolesá uľahčia manipuláciu s grilom. Sada háčikov potom umožní pohodlné zavesenie grilovacieho náradia. Na spodnej časti grilu je šikovne riešený popolník, ktorý slúži nielen na zachytávanie popola, ale aj k riadeniu ventilácie. Gril je opatrený odolným náterom.


224.90€
187.42€
Nedostupné
HECHT 50011 - liatinový rošt

Liatinová grilovacia doska s odolným povrchom pre grily HECHT KIGELGRILL. Doska sa jednoducho osadí namiesto stredovej časti pôvodného grilovacieho roštu, čím podstatne rozšírite možnosti úpravy pokrmov. V prípade potreby je možné kedykoľvek počas niekoľkých sekúnd dosku späť zameniť za pôvodný rošt.


18.99€
15.83€
Nedostupné
HECHT SENTINEL MINOR - Záhradný gril z oceľového plechu

Parametre výška (cm) 116,5 šírka (cm) 63 dĺžka (cm) 112 Výhody - Gril na drevené uhlie - Vhodný pre kryté záhradné plochy - Dve ohniská - Robustná plechová konštrukcia - Čierna žiaruvzdorná farba - Nastavenie výšky ohniska - Regulácia vzduchu - Odkladacia polica - Možnosť doúdievania (alebo nepriame grilovanie) - Chromovaný grilovací rošt -Teplomer -Kolesá pre jednoduchší transport Kvalitný gril z oceľového plechu. Proti poveternostným vplyvom je ošetrený odolnou žiaruvzdornou farbou. Gril je vybavený dvoma samostatnými ohniskami. Pre bežné grilovanie je vhodné použiť horné ohnisko, spodné ohnisko je určené predovšetkým pre doúdievanie - nepriame grilovanie, vďaka samostatnému roštu však je možné využiť aj na bežné grilovanie. Pre reguláciu prívodu vzduchu slúži ventilačná klapka na bočnej strane spodného ohniska, ktoré je prepojené s hlavným grilom. Ďalšiu reguláciu je možné vykonávať klapkou na komíne. Vďaka integrovanému teplomeru tak máte dokonalú kontrolu nad teplotou vo vnútri grilu. Hlavný gril je vybavený aj praktickým odkladacím stolíkom. Pre ľahšie premiestnenie je gril vybavený pojazdnými kolieskami a rukoväťou. - malé grilovanie - veľké grilovanie - doúdievanie alebo nepriame grilovanie


119.99€
99.99€
Dostupné
HECHT SENTINEL - gril z oceľového plechu

Parametre výška (cm) 133 šírka (cm) 65 dĺžka (cm) 115 Výhody Gril na drevené uhlie Vhodný pre kryté záhradné plochy Dve ohniská Robustná plechová konštrukcia Čierna žiaruvzdorná farba Nastavenie výšky ohniska Regulácia vzduchu Odkladacia polica Možnosť doúdievania (alebo nepriame grilovanie) Chromovaný grilovací rošt Teplomer Kolesá pre jednoduchší transport Popis tovaru HECHT Sentinel je štýlový záhradný gril na drevené uhlie, ktorý svojím retro dizajnom neurobí hanbu v žiadnej záhrade. Pohodlná rukoväť a oceľové kolieska umožnia s masívnym grilom pohodlne manipulovať komukoľvek, gril tak jednoducho upracete, rýchlo pripravíte a umiestnite do vhodnej polohy na záhrade tak, aby dym neobťažoval pri stole. HECHT Sentinel je vybavený hneď tromi roštmi. V hlavnom ohnisku je naozaj veľký rošt s rozmermi 65 x 40 cm. V poklope nad ním je ďalší rošt s rozmermi 60 x 20 cm, ktorý sa pri otvorení víka automaticky odsúva dozadu, preto nijak neprekáža pri manipulácii s pokrmami na hlavnom rošte. Horný rošt je tak vhodný napríklad pre prípravu prílohy. Dobrým nápadom potom môže byť na horný rošt umiestniť napríklad zemiaky potreté olivovým olejom a korením, zabalené vo fólii na pečenie približne 10 minút pred zahájením grilovania mäsa. V priebehu grilovania mäsa sa potom príloha na hornom rošte stačí dokonale pripraviť. Pokiaľ by hlavný rošt pre grilovanie nestačil, je možné použiť aj spodné ohnisko, na ktorom je rošt s rozmermi 35 x 30 cm. Spodné ohnisko slúži zároveň pre použitie grilu ako udiarne. Po roztopení dreveného uhlia v spodnom ohnisku je možné v hornej časti grilu údiť. Aby mali údené pokrmi správnu chuť a vôňu, môžete v priebehu údenia do dreveného uhlia pridávať navlhčené štiepky aromatických drevín. Pre reguláciu správnej teploty je v hornom poklope integrovaný teplomer, teplotu je potom možné riadiť pritváraním otvoru na spodných dvierkach pomocou klapky a klapkou na vršku komína. Pri grilovaní a údení iste oceníte aj veľkú odkladaciu plochu. Gril je zhotovený z oceľového plechu a trubkových profilov, ošetrený je kvalitnou čiernou žiaruvzdornou farbou. Madlá sú drevené, preto sa o ne nikdy nepopálite.


159.99€
133.33€
Dostupné
HECHT 0001058 - zakrývacia plachta na gril

Zakrývacia plachta na gril HECHT SENTINEL.


12.99€
10.83€
Nedostupné
HECHT STEAMROLLER - záhradný oceľový gril

Parametre výška (cm) 153 šírka (cm) 84 dĺžka (cm) 90 Popis tovaru Štýlový záhradný gril na drevené uhlie s osobitým dizajnom a veľmi robustnou konštrukciou. Gril je vyrobený z kvalitného oceľového plechu s hrúbkou 1,5 mm, čo zaručuje jeho dlhú životnosť. Pre ochranu pred nežiaducimi vplyvmi je gril ošetrený čiernou žiaruvzdornou farbou. Gril je vybavený reguláciou vzduchu na bočných dvierkach grilu a klapkou na komíne. Vďaka tejto regulácii a teplomeru, ktorý je štandardne súčasťou grilu si môžete udržiavať teplotu ideálnu pre grilovanie. Pre väčší komfort je gril vybavený dvoma odkladacími poličkami, z ktorých vrchná polička je pre lepšie uskladnenie odnímateľná. Pre ľahšiu údržbu je súčasťou grilu kutáč, pomocou ktorého bočnými dvierkami bez problémov vyčistíte popol z ohniska. Pre väčšie pohodlie pri manipulácii a atraktívnejší vzhľad je gril vybavený veľkými oceľovými kolesami a veľkým oceľovým madlom. Kvalitný materiál a robustná konštrukcia zaisťuje jeho dobrú stabilitu a bezpečný prevoz. Gril bude nielen štýlovým doplnkom každej záhrady, ale aj skvelým kuchárom všetkých obľúbených grilovaných špecialít.


159.99€
133.33€
Nedostupné
HECHT SENTINEL LUX - záhradný gril

Štýlový záhradný gril na drevené uhlie s osobitým dizajnom a veľmi robustnou konštrukciou. Gril je vyrobený z kvalitného oceľového plechu s hrúbkou 1,2 mm čo zaručuje jeho dlhú životnosť. Pre ochranu pred nežiaducimi vplyvmi je gril ošetrený čiernou žiaruvzdornou farbou. Gril je vybavený reguláciou vzduchu na bočných dvierkach menšieho ohniska a klapkou na komíne. Vďaka tejto regulácii a teplomeru, ktorý je štandardne súčasťou grilu môžete udržiavať teplotu ideálnu pre grilovanie. Vrchná a spodná odkladacia polica zabezpečujú dostatočnú odkladaciu plochu. Vďaka malému a veľkému ohnisku je možné použiť gril hneď na tri spôsoby - k malému a veľkému grilovaniu a k doudzovaniu, čiže nepriamemu grilovaniu. Pre väčšie pohodlie pri manipulácii a atraktívnejší vzhľad je gril vybavený veľkými oceľovými kolesami a veľkým oceľovým madlom. Kvalitný materiál a robustná konštrukcia zaisťujú jeho dobrú stabilitu a bezpečný prevoz. Gril bude nielen štýlovým doplnkom každej záhrady, ale aj skvelým kuchárom všetkých obľúbených grilovaných špecialít.


259.90€
216.58€
Nedostupné
HECHT 000666 - liatinový rošt

Liatinový rošt určený nielen pre gril HECHT SENTINEL LUX, HECHT SENTINEL MAX a HECHT STEAMROLLER. Rozmery roštu sú 445 x 218 mm, hrúbka je 8 mm.


19.99€
16.66€
Dostupné
HECHT SENTINEL MAX - gril z oceľového plechu

Parametre výška (cm) 154 šírka (cm) 76 dĺžka (cm) 175 Výhody -Gril na drevené uhlie -Vhodný pre kryté záhradné plochy -Dve ohniská -Robustná plechová konštrukcia - 1,5 mm -Čierna žiaruvzdorná farba -Nastavenie výšky ohniska -Regulácia vzduchu -Odkladacia polica -Možnosť doúdievania (alebo nepriame grilovanie) -Chromovaný grilovací rošt -Teplomer -Kolesá pre jednoduchší transport Popis tovaru Luxusný veľký gril z pevného oceľového plechu ošetrený odolnou žiaruvzdornou farbou. S týmto grilom vás už nikdy nezaskočí ani žiadna početnejšie návšteva. Gril je vybavený dvomi ohniskami. Každé ohnisko má vlastný grilovací rošt so špeciálnou odolnou povrchovou úpravou. Spodné ohnisko je vhodné predovšetkým pre doudzovanie a nepriame grilovanie, využiť sa dá však aj ako plnohodnotný samostatný gril. Pre reguláciu teploty a kontroly vzduchu prúdiaceho grilom slúži ventilačná klapka na boku spodného ohniska a druhá klapka na komíne. Vďaka prehľadnému teplomeru integrovanému vo veku hlavného grilu má obsluha dokonalý prehľad a kontrolu nad teplotou vo vnútri grilu. Na spodnom ohnisku je gril vybavený praktickým "šuplíkovým" popolníkom, ktorý je možné vďaka vnútornému prepojeniu ohnísk využiť aj pre vymetenie zvyškov popola z hlavného horného ohniska. Veká grilu sú vybavené luxusnými špirálovými madlami, ktorá svojím riešením minimalizujú prenos tepla. Hlavný gril je vybavený praktickým stolíkom, veko spodného grilu je možné použiť pre odloženie tepelne odolných nádob k pohodlnému uloženiu hotových pokrmov z grilu. Spodná časť grilu je vybavená veľkou policou pre uloženie grilovacieho náradia a nádoby s uhlím. K jednoduchému premiestneniu slúžia odolné oceľové kolesá a praktické madlo. Model 2016 má víko zo zosilneného - 2,5 mm hrúbého plechu.


439.90€
366.58€
Dostupné
HECHT CONTACT - plynový gril

HECHT CONTACT je plynový gril s tromi horákmi. Gril je vybavený dvoma smaltovanými roštami. Na hlavnom spodnom rošte tak môžete pripravovať hlavný pokrm a na vrchnom, menšom rošte napríklad prílohu. Konštrukcia roštov je vykonaná tak, že horný rošt sa pri otvorení veka automaticky odsúva dozadu. Vďaka tomu je grilované jedlo po otvorení dobre prístupné k obracaniu, dochucovaniu a inej manipulácii. Veko je opatrené teplomerom, vždy tak máte prehľad o aktuálnej teplote v grile. Každý z trojice horákov je možné samostatne regulovať, nikdy sa preto nemôže stať, že zatiaľ čo sa jedlo na jednej strane roštu pripaľuje, na druhej strane je nedopečené. Komfort grilovania zvyšujú aj dve veľké odkladacie plochy. Veľkou výhodou plynových grilov je, že pre grilovanie sú pripravené takmer okamžite, nemusíte čakať, než sa rozhorí uhlie.


184.99€
154.16€
Nedostupné
HECHT ADELLE - plynový gril

HECHT ADELLE je plynový gril na propan/butan s veľkým smaltovaným liatinovým roštom. Vybavený je trojicou veľkých horákov, z ktorých je možné každý samostatne regulovať. Jedlo preto bude vždy po celej šírke roštu prepečené presne podľa potreby. Veko grilu je vybavené teplomerom, stále tak máte teplotu grilu pod kontrolou. Pod krytom na ľavej odkladacej ploche je potom ďalší klasický horák, na ktorom je možné napríklad variť v hrnci alebo smažiť na panvici. Vďaka tomu gril poslúži ako takmer dokonalá záhradná kuchyňa. Po uzatvorení krytu bočného horáka je ho možné využívať ako odkladaciu plochu a v spojení s plochou na druhej strane grilu má obsluha vždy dostatok priestoru pre prípravu pokumov, alebo odkladanie riadu. Pojazdové kolesá umožnia jednoducho prevážať gril po záhrade.


259.90€
216.58€
Nedostupné
003101C - obal na gril

Ochranná plachta na gril HECHT CONTACT.


18.99€
15.83€
Nedostupné
003101R - regulátor plynu

Regulátor tlaku plynu s hadicou pre gril CONTACT a ADELLE. Dĺžka hadice 80 cm. Regulátor 30 mbar. Regulátor je určený pre nízkotlakové plynové spotrebiče pre propan (butan). Súprava je vhodná pre plynové grily, variče, niektoré ohrievače a pod. Určené pre 5 kg a 10 kg fľaše.


13.99€
11.66€
Dostupné
HECHT 004205M - smaltovaný rošt

Smaltovaný rošt pre HECHT ADELLE


9.99€
8.33€
Dostupné
HECHT BARREL - gril

Záhradný gril pre záhradné kryté plochy. Robustná kovoá konštrukcia s čiernou žiaruvzdornou farbou. Odkladacie plochy, popolník, kolieska k jedndouchej manipulácii a preprave. Výhody - robustná kovová konštrukcia - čierna žiaruvzdorná farba - veľké odkladacie plochy - kolesá pre jednoduchú manipuláciu - popolník Parametre dĺžka (cm) 72 šírka (cm) 108 výška (cm) 102


95.99€
79.99€
Dostupné
HECHT FIRE 2 - plynový gril

Výhody -Jednoduchý a napriek tomu výkonný -2 regulovateľné horáky s výkonom 7 kW -Kompaktné rozmery sa hodia aj na menšie terasy -Dve odkladacie plochy -Zadná mriežka pre dohrievanie alebo rozpekanie -Kolesá pre jednoduchší transport -Integrovaný teplomer na veku pre kontrolu teploty pri grilovaní -Liatinový grilovací rošt Rozmery šírka grilu vrátane odkladacích plôch 106 cm výška od zeme k otvorenému veku 145 cm výška od zeme ku grilovacej ploche 84 cm výška zatvoreného grilu 106 cm hĺbka grilu 52 cm


144.99€
120.83€
Nedostupné
HECHT CONTACT 3 - gril

Výhody -Výkonný plynový gril strednej kategórie -3 regulovateľné horáky s výkonom 10,5 kW -Kompaktné rozmery sa hodia aj na menšie terasy -Dve odkladacie plochy -Zadná mriežka pre dohrievanie alebo ohrievanie -Kolesá pre jednoduchší transport -Integrovaný teplomer na viečku pre kontrolu teploty pri grilovaní -Liatinový grilovací rošt Plynový gril na propán-bután. 3 hlavné horáky, celkový výkon 10,5 kW. Liatinový rošt. Celkový rozmer grilovacej plochy je 62 x 42 cm. Výška grilovacej plochy nad zemou je 81 cm, rovnako vysoko sú aj bočné odkladacie plochy. Gril je s uzavretým vekom 104 cm vysoký, 123 cm dlhý a 53 cm široký.


169.99€
141.66€
Nedostupné
HECHT FIREWOOD 3 - gril

Výhody - Výkonný plynový gril strednej kategórie - 3 regulovateľné horáky s výkonom 10,5 kW - Kompaktné rozmery, hodí sa aj na menšie terasy - Nerezový predný ovládací panel - Luxusná kombinácia dreva, nerezu a plechu - Dve odkladacie plochy - Zadná mriežka pre dohrievanie alebo ohrievanie - Kolesá pre jednoduchší transport - Integrovaný teplomer na veku pre kontrolu teploty pri grilovaní - Kombinácia liatinového grilovacieho roštu a plátu - Háčiky na zavesenie grilovacieho príslušenstva Plynový gril v prevedení kombinácia kovu a dreva. Grilovacia plocha s celkovými rozmermi 62 x 41 cm je z jednej polovice vybavená liatinovým roštom, druhá polovica je liatinový plátl. Vonkajšie rozmery grilu sú šírka 130 cm, dĺžka 50 cm a celková výška so zatvoreným krytom 108 cm. Výška pracovných plôch a roštu je 80 cm.


239.90€
199.92€
Nedostupné
HECHT FIREWOOD 4 - gril

Výhody -Výkonný plynový gril -Uspokojí aj najnáročnejších užívateľov -4 regulovateľné horáky s výkonom 14 kW -Nerezový predný ovládací panel -Luxusná kombinácia dreva, nerezu a plechu -Dve odkladacie plochy -Zadná mriežka pre dohrievanie a ohrievanie -Kolesá pre jednoduchší transport -Integrovaný teplomer na veku pre kontrolu teploty pri grilovaní -Kombinácia liatinového grilovacieho roštu a plátu -Háčiky na zavesenie grilovacieho príslušenstva


269.90€
224.92€
Dostupné
HECHT COVER 2 - zakrývacia plachte pre FIRE 2

Kryt pre záhradný gril HECHT FIRE 2.


23.99€
19.99€
Dostupné
HECHT COVER 3 C - zakrývacia plachte pre CONTACT 3

Kryt pre záhradný gril HECHT CONTACT 3.


27.99€
23.33€
Dostupné
HECHT COVER 3 F - zakrývacia plachte pre FIREWOOD 3

Kryt pre záhradný gril HECHT FIREWWOD 3.


27.99€
23.33€
Dostupné
HECHT COVER 4 - zakrývacia plachte pre FIREWOOD 4

Kryt pre záhradný gril HECHT FIREWOOD 4.


31.99€
26.66€
Dostupné
HECHT COVER 5 - zakrývacia plachte pre ADELLE 5

Kryt pre záhradný gril HECHT ADELLE 5.


31.99€
26.66€
Nedostupné
HECHT GRENADA - gril

Popis tovaru Výhody Gril na drevené uhlie Otočný rošt Výškovo nastaviteľný rošt Rošt z nerezu Robustná kovová konštrukcia Veľká drevená odkladacia & nbsp; plocha Rozmery & nbsp; 90 x & nbsp; 80 x 95 Priemer roštu 60 cm Gril HECHT & nbsp; GRENADA Je vďaka použitiu trojici široko rozkročených nôh veľmi stabilný. Veľkou výhodou je nerezový, výškovo nastaviteľný a zároveň otočný rošt. Vďaka tomu máte dokonalú kontrolu nad grilovaním. Ak by sa napríklad uhlie v ohnisku nečakane silno rozhorelo, jednoducho rošt otočíte mimo ohniska a plamene skrotíte, bez toho aby sa pokrm pripálil. Rovnako ľahko môžete rošt otočením odsunúť pri dopĺňaní uhlia. Pri & nbsp; grilovaní iste oceníte i veľkú drevenú odkladaciu plochu. Dlhú životnosť zaistia použité materiály, ako nerezová oceľ & nbsp; na rošt a kvalitný žiaruvzdorný lak. Parametre dĺžka (mm) 800 výška (mm) 900 šírka (mm) 950


139.99€
116.66€
Nedostupné
HECHT VESUV 3in1 - gril

Popis tovaru Výhody Gril na drevené uhlie Otočný rošt Výškovo nastaviteľný rošt Rošt z nerezu Robustná kovová konštrukcia Dve drevené odkladacie plochy BBQ a ohnisko Rozmery 88 x 73 x 95 cm Gril HECHT VESUV poslúži nielen ako klasický gril, použiť možno aj ako BBQ alebo ohnisko. Dodávaný je na oceľovom podstavci, použiť možno aj samostatne, bez podstavca. Veľkou výhodou je nerezový, výškovo nastaviteľný a zároveň otočný rošt. Vďaka tomu máte dokonalú kontrolu nad grilovaním. Ak by sa napríklad uhlie v ohnisku nečakane silno rozhorelo, jednoducho rošt otočíte mimo ohniska a plamene skrotíte, bez toho aby sa pokrm pripálil. Rovnako ľahko môžete rošt otočením odsunúť pri dopĺňaní uhlia. Pri práci iste oceníte aj dve drevené odkladacie plochy. Dlhú životnosť zaistia použité materiály, ako napríklad 1,2 m silný plech k peciam, nerez na rošt a kvalitný žiaruvzdorný lak. Parametre dĺžka (mm) 720 výška (mm) 950 šírka (mm) 880


159.99€
133.33€
Nedostupné
HECHT SENTINEL XL - oceľový gril

Popis tovaru Výhody Gril na drevené uhlie Vhodný aj pre kryté záhradné plochy Dve ohniska Robustná plechová konštrukcia - 1,5 mm Čierna žiaruvzdorná farba Nastavenie výšky ohniska Regulácia vzduchu Odkladacie police Možnosť doudzovania (čiže nepriame grilovanie) Teplomer Kolesá pre jednoduchší transport Záhradný gril z oceľového plechu 1,5mm ošetrený odolnou žiaruvzdornou farbou. Gril je vybavený dvoma ohniskami. Každé ohnisko má vlastný grilovací rošt so špeciálnou odolnou povrchovou úpravou. Spodné ohnisko je vhodné predovšetkým pre doudzovanie a nepriame grilovanie, využiť sa dá však aj ako plnohodnotný samostatný gril. Pre reguláciu teploty a kontrolu vzduchu prúdiaceho grilom slúži ventilačná klapka na boku spodného ohniska a druhá klapka na komín. Vďaka prehľadnému teplomeru integrovanému vo veku hlavného grilu má obsluha dokonalý prehľad a kontrolu nad teplotou vnútri grilu. Parametre dĺžka (cm) 1600 šírka (cm) 740 výška (cm) 1300


279.90€
233.25€
Nedostupné