Starostlivosť o záhradu
Pri nákupe nad 100€ doprava zdarma!
V dôsledku opatrení týkajúcich sa vírusu Covid-19 je možné využiť len spôsob doručenia kurierskou spoločnosťou

HECHT BERLIN - záhradná hojdačka so strieškou

<P><STRONG>Výhody</STRONG></P> <UL> <LI> luxusná záhradná hojdačka z oceľových trubiek s povrchovou komaxitovou úpravou <LI> robustná trojmiestna hojdačka zavesená na vinutých pružinách zaručujúca perfektnú relaxáciu <LI> vynikajúca pevnosť, trvanlivosť a kvalita spracovania <LI> ako výplň je použitá špeciálna pevná tkanina, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodeodolnosť a vodopriepustnosť <LI> hojdačka ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom <LI> maximálna nosnosť hojdačky je 240 kg <LI> pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame hojdačku na zimu uskladniť na suchom mieste</LI></UL> Robustná záhradná trojmiestna hojdacia lavica so strieškou, vyrobená z oceľových trubiek a komaxitovou povrchovou úpravou. Lavica je zavesená na vinutých pružinách. Vhodné pre záhradné kryté plochy. Nevhodné pre použitie vo vlhkom prostredí. Nosnosť 240 kg. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


159.99€
133.33€
skladom
HECHT DREAM - hojdacie kreslo so strieškou

Dizajnové záhradné hojdacie kreslo so strieškou, vyrobené z oceľových trubiek. Nevhodné pre použitie vo vlhkom prostredí. Povolené zaťaženie: 120 kg. Rozmer: 200 x 130 x 210 cm.


149.99€
124.99€
nie je dostupné
HECHT DREAM - hojdacie kreslo so strieškou

<p><strong>Výhody</strong></p> <ul> <li>luxusné záhradné hojdacie kreslo z oceľových rúrok s kvalitnou povrchovou úpravou zaručujú perfektnú relaxáciu</li> <li>vynikajúca pevnosť, trvanlivosť a kvalita spracovania</li> <li>ako výplň je použitá špeciálna pevná textília, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodeodolnosť a vodopriepustnosť</li> <li>hojdacie kreslo ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom</li> <li>maximálna nosnosť hojdacieho kresla je 120 kg.</li> <li>pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame hojdacie kreslo na zimu uskladniť na suchom mieste</li> </ul> <p style="text-align: justify;"><br />Dizajnové hojdacie kreslo so strieškou, rám je zhotovený<strong> z oceľových rúrok s kvalitnou povrchovou úpravou</strong>. Pohodlné čalúnenie lehátka a slnečná clona dáva možnosť dokonalej relaxácie v letných mesiacoch na záhradách. Pre zachovanie dlhodobej životnosti <strong>nemožno vystavovať kreslo prírodným vplyvom ako je dážď alebo silný vietor, nie je vhodné pre použitie vo vlhkom prostredí</strong>. Nosnosť <strong>120 kg.</strong></p>


149.99€
124.99€
nie je dostupné
HECHT MONTE CARLO - záhradná hojdačka

<P><strong>Výhody</strong></p> <UL> <LI>luxusná záhradná hojdačka so strieškou je vyrobená z tropického dreva Meranti <LI>tropické drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii <LI>masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektný odpočinok <LI>hojdačka ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom <LI>maximálna nosnosť hojdačky je 200 kg <LI>pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame hojdačku na zimu uskladniť na suchom mieste</LI></UL> Luxusná záhradná hojdacia lavica, vyrobená z tvrdeného tropického dreva Meranti. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení Teakovým olejom možno používať i v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky nie sú dôvodom k reklamácii.


139.99€
116.66€
skladom