Starostlivosť o záhradu
Pri nákupe nad 100€ doprava zdarma!
V dôsledku opatrení týkajúcich sa vírusu Covid-19 je možné využiť len spôsob doručenia kurierskou spoločnosťou

HECHT 4600 - Záhradný kompostér

Kompostér HECHT 4600, vyrobený z odolného plastu. Objem tohto kompostéru je 600 litrov, je tak vhodný pre kompostovanie materiálu zo stredne veľkých záhrad. O správnu funkciu rozkladu sa postará rad odvetrávacích otvorov. Veko kompostéru je pripevnené na pántoch a je vybavené otvorom pre visiaci zámok (nie je súčasťou dodávky). Pre ľahké odoberanie kompostu slúžia vysúvacie dvierka v spodnej strane každej zo štyroch stien. Kompost tak možno pohodlne a rovnomerne odoberať zo všetkých strán. Kompostér nemá dno, tým je zabezpečený voľný prístup mikroorganizmov a drobných živočíchov zo zeme, ktorí sú dôležití pre urýchlenie procesu kompostovania. K ďalšiemu urýchleniu kompostovania je v tomto kompostéry možné použiť vhodný urýchľovací preparát.


59.99€
49.99€
skladom
HECHT 36 - kompostér

Kompostér HECHT 36, vyrobený z odolného plastu. Objem tohto kompostéra je 360 l. Je tak vhodný pre kompostovanie materiálu z menších a stredných záhrad. O správnu funkciu rozkladu sa postará rada odvetrávacích otvorov. Veko kompostéra je pripevnené na pántoch a je vybavené otvorom pre visiaci zámok (nie je súčasťou dodávky). Pre jednoduché odoberanie kompostu slúžia vysúvacie dvierka v spodnej strane každej zo štyroch stien. Kompost je tak možné pohodlne a rovnomerne odoberať zo všetkých strán. Kompostér nemá dno, tým je zaistený voľný prístup mikroorganizmov a drobných živočíchov zo zeme, ktorý sú dôležitý pre urýchlenie procesu kompostovania. K ďalšiemu urýchleniu kompostovania je v tomto kompostéry možné použiť vhodný urýchľovací preparát.


39.99€
33.33€
skladom
HECHT 4600 - Záhradný kompostér

Kompostér HECHT 4600, vyrobený z odolného plastu. Objem tohto kompostéru je 600 litrov, je tak vhodný pre kompostovanie materiálu zo stredne veľkých záhrad. O správnu funkciu rozkladu sa postará rad odvetrávacích otvorov. Veko kompostéru je pripevnené na pántoch a je vybavené otvorom pre visiaci zámok (nie je súčasťou dodávky). Pre ľahké odoberanie kompostu slúžia vysúvacie dvierka v spodnej strane každej zo štyroch stien. Kompost tak možno pohodlne a rovnomerne odoberať zo všetkých strán. Kompostér nemá dno, tým je zabezpečený voľný prístup mikroorganizmov a drobných živočíchov zo zeme, ktorí sú dôležití pre urýchlenie procesu kompostovania. K ďalšiemu urýchleniu kompostovania je v tomto kompostéri možné použiť vhodný urýchľovací preparát.


59.99€
49.99€
nie je dostupné
HECHT 4600 - Záhradný kompostér

<p style="text-align: justify;"><strong>Kompostér HECHT 4600</strong>, vyrobený z odolného plastu. Objem tohto kompostéru je <strong>600 litrov</strong>, je tak vhodný pre kompostovanie materiálu zo stredne veľkých záhrad. O správnu funkciu rozkladu sa postará <strong>rad odvetrávacích otvorov</strong>. Veko kompostéru je pripevnené na pántoch a je vybavené <strong>otvorom pre visiaci zámok</strong> (nie je súčasťou dodávky).</p> <p style="text-align: justify;">Pre ľahké odoberanie kompostu slúžia <strong>vysúvacie dvierka v spodnej strane každej zo štyroch stien</strong>. Kompost tak možno pohodlne a rovnomerne odoberať zo všetkých strán. Kompostér nemá dno, tým je zabezpečený voľný prístup mikroorganizmov a drobných živočíchov zo zeme, ktorí sú dôležití pre urýchlenie procesu kompostovania. K ďalšiemu urýchleniu kompostovania je v tomto kompostéri možné použiť vhodný urýchľovací preparát.</p>


59.99€
49.99€
skladom
HECHT 36 - kompostér

<p style="text-align: justify;"><strong>Kompostér HECHT 36</strong>, vyrobený z odolného plastu. Objem tohto kompostéra je <strong>360 l</strong>. Je tak vhodný pre kompostovanie materiálu z menších a stredných záhrad. O správnu funkciu rozkladu sa postará rada <strong>odvetrávacích otvorov</strong>. Veko kompostéra je pripevnené na pántoch a je vybavené <strong>otvorom pre visiaci zámok</strong> (nie je súčasťou dodávky).</p> <p style="text-align: justify;">Pre jednoduché odoberanie kompostu slúžia <strong>vysúvacie dvierka v spodnej strane každej zo štyroch stien</strong>. Kompost je tak možné pohodlne a rovnomerne odoberať zo všetkých strán. Kompostér nemá dno, tým je zaistený voľný prístup mikroorganizmov a drobných živočíchov zo zeme, ktoré sú dôležité pre urýchlenie procesu kompostovania. K ďalšiemu urýchleniu kompostovania je v tomto kompostéry možné použiť vhodný urýchľovací preparát.</p>


39.99€
33.33€
skladom