Starostlivosť o záhradu
Pri nákupe nad 100€ doprava zdarma!
V dôsledku opatrení týkajúcich sa vírusu Covid-19 je možné využiť len spôsob doručenia kurierskou spoločnosťou

HECHT SOFIA LOUNGER - Polohovateľné lehátko

<p><strong>Výhody</strong></p> <UL> <LI> luxusné, precízne spracované polohovateľné lehátko z hliníkových profilov zaručuje perfektnú relaxáciu <LI> vynikajúca pevnosť, trvanlivosť a kvalita spracovania <LI> ako výplň je použitá špeciálna pevná textília, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodeodolnosť a vodopriepustnosť <LI> kombinácia hliníkovej konštrukcie so šedými prvkami podrúčok a vysoko kvalitným materiálom vrátane špeciálneho silného textilenu prináša krásu aj komfort v užívaní <LI> lehátko ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom <LI> maximálna nosnosť lehátka je 120 kg <LI> pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame lehátko na zimu uskladniť na suchom mieste</LI></UL> Luxusné polohovateľné lehátko z hliníkových profilov. Vhodné pre exteriér a interiér. Vhodné i pre použitie vo vlhkom prostredí. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


79.99€
66.66€
nie je dostupné
HECHT RESORT I - Polohovateľné lehátko

<p><strong>Výhody</strong></p> <UL> <LI> veľmi kvalitne spracované záhradné lehátko z tropického dreva Meranti, s praktickou poličkou na časopisy <LI> tropické drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii <LI> masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektný odpočinok <LI> možnosť polohovania lehátka v zadnej časti chrbta aj v spodnej časti nôh <LI> praktické zadné kolieska uľahčujú ľahký presun po záhrade <LI> pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéry</LI></UL> Luxusné polohovateľné lehátko z tropického dreva Meranti s poličkou na časopisy. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení možno používať v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva. Šírka lehátka s vysunutou poličkou je 80 cm.


89.99€
74.99€
nie je dostupné
HECHT RESORT A - Polohohovateľné lehátko

<UL> <LI> veľmi kvalitne spracované záhradné lehátko z tvrdého dreva Akácia, s praktickou poličkou na časopisy <LI> akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii <LI> masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektný odpočinok <LI> možnosť polohovania lehátka v zadnej časti chrbta aj v spodnej časti nôh <LI> praktické zadné kolieska uľahčujú ľahký presun po záhrade <LI> pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéry</LI></UL> Luxusné polohovateľné lehátko z tropického dreva Akácia a s poličkou na časopisy. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiéry. Pri vhodnom ošetrení možné používať v exteriéry. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva. Šírka lehátka s vysunutou poličkou je 81,5 cm. Nosnosť je 200 kg.


109.99€
91.66€
nie je dostupné
HECHT ERA - Polohovateľné lehátko

<P><strong>Výhody</strong></p> <UL> <LI>veľmi kvalitne spracované záhradné lehátko z tropického dreva Meranti, s praktickou poličkou na časopisy <LI>tropické drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii <LI>masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektný odpočinok <LI>možnosť polohovania lehátka v zadnej časti chrbta aj v spodnej časti nôh <LI>praktické zadné kolieska uľahčujú ľahký presun po záhrade <LI>pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéry</LI></UL> Luxusné polohovateľné lehátko z tvrdého tropického dreva Meranti a s poličkou pre časopisy. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiéry. Pri vhodnom ošetrení Teakovým olejom možné používať v exteriéry. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom na reklamáciu. Šírka lehátka s vysunutou poličkou je 99 cm.


139.99€
116.66€
skladom
HECHT HONEY LOUNGER - Lehátko

<p><strong>Výhody</strong></p> <UL> <LI>luxusné, precízne spracované polohovateľné kreslo z hliníkových profilov zaručuje perfektnú relaxáciu <LI>vynikajúca pevnosť, trvanlivosť a kvalita spracovania <LI>ako výplň je použitá špeciálna pevná textília, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodeodolnosť a vodopriepustnosť <LI>kombinácia hliníkovej konštrukcie s čiernymi prvkami podrúčok a vysoko kvalitným materiálom vrátane špeciálneho silného textilenu prináša krásu aj komfort v užívaní <LI>lehátko ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom <LI>maximálna nosnosť lehátka je 120 kg <LI>pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame lehátko na zimu uskladniť na suchom mieste</LI></UL> Luxusné polohovateľné lehátko. Konštrukcia je z hliníkových profilov s kvalitnou povrchovou úpravou a vysoko odolnej tkaniny. Vhodné pre exteriéry, interiéry, možné použitie aj vo vlhkom prostredí.


87.99€
73.33€
skladom
HECHT PALAWAN - Lehátko

<p><strong>Výhody</strong></p> <UL> <LI> veľmi kvalitne spracované polohovateľné plastové ležadlo vhodné pre všetky vekové kategórie <LI> moderný dizajn materiálu s vysokou pevnosťou a veľmi ľahkou údržbou <LI> ležadlo je možné polohovať až do vodorovnej polohy <LI> vhodné k bazénu, na záhradku aj na verejné kúpaliská <LI> vďaka použitiu UV filtrov a kvalitných moderných technológií sa ležadlo vyznačuje stálofarebnosťou a dlhodobou pevnosťou</LI></UL> Nosnosť 120 kg


39.99€
33.33€
skladom
HECHT PATONG GRAPHITE - Lehátko

Veľmi elegantné záhradné lehátko s nastaviteľným operadlom. Imitácia ratanu. Odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Veľmi jednoduchá údržba a čistenie. Vhodné aj pre použitie vo vlhkom prostredí. Nosnosť 110 kg. Rozmery: H 197 x Š 74 x V 36 cm


109.99€
91.66€
nie je dostupné
HECHT PATONG BEIGE - Lehátko

Veľmi elegantné záhradné lehátko s nastaviteľným operadlom. Imitácia ratanu. Odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Veľmi jednoduchá údržba a čistenie. Vhodné aj pre použitie vo vlhkom prostredí. Nosnosť 110 kg. Rozmery: H 197 x Š 74 x V 36 cm


109.99€
91.66€
nie je dostupné
HECHT WENDY LOUNGER - Záhradné lehátko

Luxusné polohovateľné lehátko z najkvalitnejšieho tvrdeného tropického dreva Teak, vhodného pre výrobu záhradného nábytku, s poličkou pre časopisy. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiéry. Pri vhodnom ošetrení Teakovým olejom možno používať v exteriéry. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


153.99€
128.33€
skladom