Starostlivosť o záhradu
Pri nákupe nad 100€ doprava zdarma!

HECHT 4T - olej pre štvortaktné motory

Olej vhodný pre väčšinu štvortaktných motorov kosačiek a ďalšiu záhradnú techniku využívanú predovšetkým od jari do jesene.


4.79€
3.99€
Dostupné
HECHT 2T - olej pre dvojtaktné motory

Olej určený na prípravu palivovej zmesi do dvojtaktných motorov. Vhodné pre vysokootáčkové motory, ako sú motorové píly, vyžínače a pod. Pri miešaní s benzínom prosím postupujte podľa odporúčania výrobcu motora tak, aby pomer paliva s olejom zodpovedal typu motora.


4.79€
3.99€
Dostupné
HECHT CHAINOIL 4L - špeciálny olej pre mazanie líšt 4l

Olej určený pre mazanie reťazí a líšt reťazových píl.


11.99€
9.99€
Dostupné
HECHT 5W-40 - olej pre štvortaktné motory (celoročný)

Olej vhodný pre štvortaktné motory v záhradnej technike využívané po celý rok.


5.59€
4.66€
Dostupné
HECHT CHAINOIL - olej na reťazové lišty

Kvalitný olej určený pre mazanie reťazí a líšt reťazových píl. ISO VG 100 Objem 0,8 l


3.99€
3.33€
Dostupné
HECHT HC22 - hydraulický olej

Hydraulický olej vhodný napríklad pre hydrauliku štiepačiek dreva a ďalšie hydraulické systémy používané nielen v záhradnej technike.


13.99€
11.66€
Dostupné
CASTROL GARDEN 2T - 2-TAKTNÝ OLEJ

CASTROL GARDEN 2T - 2-TAKTNÝ OLEJ Veľmi kvalitný motorový olej pre dvojtaktné motory používané v záhradnej technike ako sú kosačky,krovinorezy, reťazové píly, štiepačky a iné. Zaručuje vynikajúcu ochranu motora proti opotrebeniu, nízke dymenie a miešací pomer až 1:50 (olej:palivo).


6.99€
5.83€
Dostupné
Castrol Garden 4T

Castrol Garden 4T Vysoko kvalitný motorový olej pre všetky štvortaktné motory v záhradnej technike. Je vyrobený z vybraných základových olejov a moderného systému pridaných aditív. Zaručuje dokonalú ochranu motora aj v tých najťažších pracovných podmienkach. Špecifikácie a odporúčania: -SAE 30 -API SF/SH/SJ


6.70€
5.58€
Dostupné
Castrol Bioraps

Castrol Bioraps Špeciálny biologicky odbúrateľný olej na mazanie líšt všetkých typov motorových píl vrátane elektrických (podľa odporúčania výrobcu píly). Svojou vynikajúcou priľnavosťou dokonale chráni a maže reťaze a lišty reťazových píl, čím predlžuje životnosť zariadení, znižuje opotrebenie reťazí a spotrebu oleja. Celoročná použiteľnosť až do - 30°C.


6.65€
5.54€
Nedostupné
BRIGGS AND STRATTON motorový olej SAE 30

BRIGGS AND STRATTON motorový olej SAE 30 Motorový olej BRIGGS&STRATTON SAE30 0.6L Motorový olej Briggs & Stratton SAE 30W určený pre 4-taktné motory bol vytvorený a schválený špecialne pre všetky motory Briggs & Stratton. Tento olej vysokej kvality má veľmi dobré detergentné vlasnosti a poskytuje maximálnu ochranu. Balenie 0,6l


4.50€
3.75€
Dostupné
HECHT TRANSMISSION - Špeciálny prevodový olej 0,8 l

Špeciálny prevodový olej 80W-90. Objem 0,8 l.


5.19€
4.33€
Dostupné
HECHT 90001 - univerzálna miešacia nádoba

Popis tovaru Univerzálna miešacia nádoba vhodná pre miešanie zmesi benzínu a oleja do 2-taktných motorov. Objem 1 liter. Parametre objem (l) 1


11.99€
9.99€
Dostupné
HECHT 2T 450 - olej pre dvojtaktné motory

Popis tovaru Hecht 2T je polysyntetický olej so zníženou dymivosťou, špeciálne vyvinutý pre dokonalé mazanie vysokootáčkových dvojtaktných motorov. Objem fľaše 0,45 l, fľaša je opatrená odmerkou pre presné a ľahké dávkovanie. Olej je vyrobený z vysoko kvalitných ropných základových olejov a zložky PIB (polyizobutylén), ktorá nahrádza viskózny olej, ktorý bol príčinou vzniku karbónových usadenín. Olej je doplnený o ďalšie vysoko kvalitné zušľachťujúce prísady , ktoré predovšetkým zlepšujú jeho mazacie vlastnosti, zvyšujú jeho ochranu proti korózii a zároveň znižujú tvorbu karbónových usadenín. Olej je určený na prípravu palivových zmesí pre moderné & nbsp; dvojtaktné vysokootáčkové motory s mimoriadnymi požiadavkami na kvalitu oleja . Odporúčaný je pre motorové píly, krovinorezy, vyžínače, dúchadlá, vysávače, rosiče a ďalšiu záhradnú techniku. Zároveň je veľmi vhodný aj pre moderné dvojtaktné motocykle. Mazanie je možné podľa konštrukcií motora vykonávať prípravou palivovej zmesi, alebo pomocou dávkovacieho čerpadla. Olej sa ľahko mieša s benzínom a vyniká nízkou dymivosťou . Zabraňuje tvorbe karbónových usadenín na pieste, piestnych krúžkoch, spaľovacom priestore, sviečkach aj vo výfukovom potrubí. Olej sa používa celoročne. Pri príprave palivovej zmesi dodržujte doporučený pomer oleja a benzínu udávaný výrobcom motora.


3.99€
3.33€
Dostupné