Starostlivosť o záhradu
Pracujeme na novom eshope. Prosím, v prípade zníženej dostupnosti aktuálneho e-shopu, posielajte svoje objednávky na aluzplusobjednavky@gmail.com Pri nákupe nad 100€ doprava zdarma!
V dôsledku opatrení týkajúcich sa vírusu Covid-19 je možné využiť len spôsob doručenia kurierskou spoločnosťou

CASTROL GARDEN 2T - 2-TAKTNÝ OLEJ

CASTROL GARDEN 2T - 2-TAKTNÝ OLEJ Veľmi kvalitný motorový olej pre dvojtaktné motory používané v záhradnej technike ako sú kosačky,krovinorezy, reťazové píly, štiepačky a iné. Zaručuje vynikajúcu ochranu motora proti opotrebeniu, nízke dymenie a miešací pomer až 1:50 (olej:palivo).


6.99€
5.83€
Dostupné
Castrol Garden 4T

Castrol Garden 4T Vysoko kvalitný motorový olej pre všetky štvortaktné motory v záhradnej technike. Je vyrobený z vybraných základových olejov a moderného systému pridaných aditív. Zaručuje dokonalú ochranu motora aj v tých najťažších pracovných podmienkach. Špecifikácie a odporúčania: -SAE 30 -API SF/SH/SJ


6.70€
5.58€
Dostupné
Castrol Bioraps

Castrol Bioraps Špeciálny biologicky odbúrateľný olej na mazanie líšt všetkých typov motorových píl vrátane elektrických (podľa odporúčania výrobcu píly). Svojou vynikajúcou priľnavosťou dokonale chráni a maže reťaze a lišty reťazových píl, čím predlžuje životnosť zariadení, znižuje opotrebenie reťazí a spotrebu oleja. Celoročná použiteľnosť až do - 30°C.


6.65€
5.54€
Nedostupné
BRIGGS AND STRATTON motorový olej SAE 30

BRIGGS AND STRATTON motorový olej SAE 30 Motorový olej BRIGGS&STRATTON SAE30 0.6L Motorový olej Briggs & Stratton SAE 30W určený pre 4-taktné motory bol vytvorený a schválený špecialne pre všetky motory Briggs & Stratton. Tento olej vysokej kvality má veľmi dobré detergentné vlasnosti a poskytuje maximálnu ochranu. Balenie 0,6l


4.50€
3.75€
Dostupné