Starostlivosť o záhradu
Pri nákupe nad 100€ doprava zdarma!
V dôsledku opatrení týkajúcich sa vírusu Covid-19 je možné využiť len spôsob doručenia kurierskou spoločnosťou

Paprika AMY

Skorá odroda stredného až nižšieho vzrastu určená pre zber v technickej zrelosti najmä vo folnících, v južných oblastiach i vo voľnej pôde.


1.17€
0.98€
Dostupné
Paprika ZMES FARIEB

Hrubostenné kvadratické hybridy stredného až vyššieho vzrastu určené na pestovanie v krytoch, farba plodov žltá, červená a oranžová.


2.12€
1.77€
Dostupné
Papričky okrasné PLAMÍNEK

Nízke, kompaktné rastliny nesú zväzok menších jehlancovitých plodov, ktoré sa vyvíja nad úrovňou listov, sú preto výrazne dekoratívne.


1.01€
0.84€
Nedostupné
Paprika HAMÍK

Lahôdková baby paprika s menšími, sýto oranžovými plodmi, ktoré sú takmer bez semien, zberať iba v botanickej zrelosti.


1.17€
0.98€
Nedostupné
Paprika ORENY F1

Poloskorý až poloneskorý hybrid stredného až nižšieho vzrastu určený pre pestovanie v krytoch, plody sú väčšie hrubostenné kvádre sýto oranžové, šťavnaté.


2.12€
1.77€
Dostupné
Paprika ALCEO F1

Hybrid typu lamy vhodný pre rýchlenie aj pre pole, poloskorá, mohutná a pevná rastlina má veľké, tmavo zelené listy, plody sú 12 x 19 cm veľké.


2.12€
1.77€
Dostupné
Paprika AMYKA F1

Veľmi skorá odroda stredného vzrastu určená pre zber v technickej zrelosti, plod je menší smotanový hrubostenný jehlanec, v botanickej zrelosti červený.


2.12€
1.77€
Dostupné
Paprika SUPERAMY F1

Vynikajúci hybrid typu AMY, je veľmi skorá poľná odroda so stabilne vysokým výnosom a perfektným zdravotným stavom, plody sú ihlanmi smotanovej farby.


2.12€
1.77€
Dostupné
Paprika SLOVANA F1

Mimoriadne prispôsobivý hybrid k rôznym podmienkam prostredia, rastliny sú vyššie, plody sú široké tupé ihlanmi zelenej farby s vynikajúcou pevnosťou.


1.82€
1.52€
Nedostupné
Paprika HABANERO LEMON

Plody sú v technickej zrelosti svetlo zelenej a v botanickej žltej s výrazným leskom, papričky pripomínajú tvarom lucerničky, majú veľmi dekoratívny vzhľad.


2.12€
1.77€
Dostupné
Paprika HABANERO ORANGE

Plody v technickej zrelosti zelené a v botanickej červenej pripomínajú tvarom lucerničky, majú veľmi dekoratívny vzhľad, sú veľmi silno štipľavé.


2.12€
1.77€
Dostupné
PAPRIKA ČEREŠŇOVÁ OSTRÁ – KORÁL

Stredne skorá odroda, vhodná na priamy konzum aj konzervárenské účely. Plody sú veľmi štiplavé, guľaté, dorastajú do veľkosti o priemere 2-3 cm.


0.68€
0.57€
Dostupné
PAPRIKA JABĹČKOVÁ SLADKÁ – ILSA ZEL

Skorá poľná odroda. Plody sú hrubostenné, hladké a sladké, určené na konzervárenské spracovanie celých plodov.


0.68€
0.57€
Dostupné
PAPRIKA JABĹČKOVÁ ŠTIPĽAVÁ – ILIKA

Skorá poľná odroda. Plody sú hrubostenné, hladké a štipľavé, určené na konzervárenské spracovanie celých plodov.


0.68€
0.57€
Dostupné
PAPRIKA KOZÍ ROH – BRANKO

Sladká poľná paprika. Plody sú stredne veľké, dlhé 15 cm, vhodné na konzervárenské spracovanie.


0.68€
0.57€
Dostupné
PAPRIKA KORENINOVÁ – KORA ZEL

Je úrodná, sladká, vhodná na prípravu mletej papriky. Plody majú vysoký obsah farbív a dorastajú do dĺžky 15 cm.


0.66€
0.55€
Dostupné
PAPRIKA BARANÍ ROH – BARKOL

Poľná poloskorá odroda. Plody sú štipľavé, 18-22 cm dlhé, vynikajúce pre prípravu pikantných zeleninových zmesí a vhodné na konzervárenské spracovanie. Majú vysoký obsah vitamínu C.


0.68€
0.57€
Dostupné
PAPRIKA ZELENINOVÁ NA RÝCHLENIE F1 – DUVAL F1

Skorý veľmi úrodný hybrid, určený na rýchlenie v skleníkoch a fóliovníkoch. Rastliny vynikajú veľmi dobrým zdravotným stavom. Plody sú vhodné predovšetkým na zber v technickej zrelosti, priamy konzum i konzervovanie.


1.18€
0.98€
Dostupné
PAPRIKA ZELENINOVÁ – SLOVAKIA

Veľmi skorá, úrodná poľná odroda. Plody sú previslé, kónické a aromatické. Majú vysoký obsah vitamínu P, A, E, B a C.


0.68€
0.57€
Dostupné
PAPRIKA ZELENINOVÁ NA RÝCHLENIE – ZUZKA

Stredne skorá odroda, určená na rýchlenie vo fóliových krytoch. Plod je hrubostenný, trojuholníkového tvaru. Vhodná na priamy konzum i konzervárenské spracovanie.


0.68€
0.57€
Dostupné
PAPRIKA ZELENINOVÁ NA RÝCHLENIE – PIKANTA

Stredne skorá odroda, určená na rýchlenie. Plod je veľký, hrubostenný, štipľavej chuti. Je rezistentná proti vírusu tabakovej mozaiky.


0.68€
0.57€
Dostupné
PAPRIKA ZELENINOVÁ NA RÝCHLENIE – PCR

Skorá odroda, vhodná na rýchlenie i skoré poľné pestovanie. Plody sú mierne štipľavé, veľmi aromatické, šťavnaté. Majú vysoký obsah vitamínu P, A, E, B a C, ktoré sa varením neznehodnotia.


0.68€
0.57€
Dostupné
PAPRIKA ZELENINOVÁ – PETRA

Skorá, veľmi úrodná paprika, určená najmä pre poľné pestovanie. Plody sú previslé, sladkej aromatickej chuti, veľmi veľké. Vhodná na priamy konzum i konzervovanie.


0.66€
0.55€
Dostupné
PAPRIKA ZELENINOVÁ – TOSINKA

Skorá odroda poľnej papriky. Rastlina je stredného vzrastu s bledozeleným olistením a veľmi dobrým zdravotným stavom. Hmotnosť plodu je 140 g. Je vhodná na priamy konzum i konzervárenské spracovanie.


0.66€
0.55€
Nedostupné
PAPRIKA ZELENINOVÁ – KATRENA

Skorá, úrodná, sladká odroda poľnej papriky. Plod je hrubostenný, ostro zakončený. Je vhodná na priamy konzum i konzervárenské spracovanie.


0.64€
0.53€
Nedostupné
PAPRIKA ZELENINOVÁ – VIKI ZEL

Skorá, úrodná, poľná paprika stredného vzrastu. Veľké plody 140 - 150 g sú previslé, sladké, hrubostenné. Má dobrý zdravotný stav. Je vhodná na priamy konzum i konzervovanie.


0.60€
0.50€
Nedostupné
Paprika - PIROS KALIFORNIAI

Indeterminantná poľná odroda. Je náročná na pôdu, teplotu a vlahu. Plody má sladké. Potreba osiva 1-1,5 g/10 metrov štvorcových.


0.50€
0.42€
Nedostupné
PAPRIKA ZELENINOVÁ – BOJANKA

Stredne skorá odroda, určená pre poľné pestovanie. Plody sú hrubostenné, hladké, pevné. Vhodná na všestranné využitie.


0.60€
0.50€
Nedostupné
Paprika ročná - POSEIDON

Veľmi skorý pálivý baraní roh pre studené rýchlenie aj pre poľné pestovanie. Plody sú v technickej zrelosti stredne zelené, v botanickej zrelosti jasne sýto červené s výrazným leskom. Odroda je vhodná na konzerváciu celých plodov v technickej aj v botanickej zrelosti.


0.76€
0.63€
Paprika ročná - CYNTHIA F1

CYNTHIA F1 - výnosná a spoľahlivá hybridná paprika. Plody sú previsnuté, trojuholníkovité, s tromi komorami a špicatým zakončením. Farba plodov v technologickej zrelosti je smotanovo biela, v botanickej zrelosti červená. Odroda je určená najmä pre pestovanie vo fóliovníku, v teplejších oblastiach aj vo voľnej pôde. Chutné plody sú určené na priamy konzum i pre konzervovanie.


1.30€
1.08€
Dostupné
Paprika ročná - KVADRY F1

Poľná kvadratická paprika stredného až vyššieho vzrastu. Stredne veľké, ale ťažké plody sú v technickej zrelosti smotanové a v botanickej zrelosti sú svetlo červené. Odporúča sa zberať v technickej zrelosti, kedy veľmi dobre znáša krátkodobé skladovanie a dopravu. Je veľmi vhodná aj pre pestovanie vo fóliovníkoch, kde poskytuje vysoké výnosy. Obsah: 15 semien.


1.82€
1.52€
Nedostupné
Paprika ročná - SASKIA F1

Hybrid vyznačujúci sa zvláštnou, hráškovo zelenou farbou plodov. Plody sú veľké, obdĺžnikového tvaru s hrubou stenou a jemnou chuťou. Rastlina je vysoko adaptabilná na rôzne pestovateľské podmienky. Vzrast rastlín je vyšší, farba plodov v botanickej zrelosti je tmavočervená. Obsah: 15 semien.


2.12€
1.77€
Dostupné
Paprika ročná - SLOVAKIA

Veľmi skorá, úrodná poľná odroda. Plody sú žltozelené, kónické, previsnuté a aromatické. Obsah: 0,50 g.


0.75€
0.63€
Dostupné
Paprika RUBIKA F1

Poloneskorý hybrid stredného až vyššieho vzrastu určený pre pestovanie v krytoch, v južných oblastiach aj na poli, plody sú veľké hrubostenné kvádre červenej farby.


2.12€
1.77€
Dostupné
Paprika LUNGY F1

Veľmi skorá, univerzálna, s dobrým zdravotným stavom, je vyššieho vzrastu, plody sú dlhšie ihlany, v technickej zrelosti zelené, v botanickej tmavo červené.


2.12€
1.77€
Dostupné
Paprika SLÁVY F1

Poloskorý hybrid vyššieho vzrastu určený pre pestovanie na poli, v chladnejších oblastiach v krytoch, plody sú široké ihlany s pevnou, stredne hrubou stenou.


1.82€
1.52€
Nedostupné
Paprika CAROLINA REAPER

Pri vonkajšom pestovaní veľmi neskorá, extrémne pálivá paprika vysokého vzrastu. Plody sú nepravidelné, veľmi vráskavé, 6-8 cm dlhé, 3-4 cm široké, v botanickej zrelosti svetločervené. Môže sa pestovať aj v nádobách. Ako všetky papriky aj táto odroda vyžaduje pôdu bohatú na živiny. Dobre reaguje na kvapkové zavlažovanie. V roku 2013 bola do Guinesovej knihy rekordov zapísaná ako najpálivejšia paprička sveta s 2 000 000 SHU. Odsunula tým dovtedajšiu rekordmanku Trinidad moruga Scorpion na druhé miesto. Vznikla krížením odrody Bhut Jolokia a červeného Habanera.


3.00€
2.50€
Dostupné
Paprika Chilli ZMES FARIEB

Zmes skorých chilli papričiek určených pre pestovanie na poli, vo fóliovníkoch aj skleníkoch, zmes červených, žltých a oranžových odrôd.


1.17€
0.98€
Dostupné
Paprika ALBAREGIA

Medzi voľné rastúcimi odrodami patrí plodov medzi najväčšie. Koruna je rozsiahla, vysoká 40-50 cm. Váha plodov dosahuje 90-100g. Je dobrá aj na čerstvé konzumovanie aj pre konzervovanie. (Balenie 110-130 semien.)


1.30€
1.08€
Dostupné

Typ kápie, skorá širší ihlan, tmavo červená, vhodná aj na zelený zber, určená pre konzumáciu celých plodov, na konzerváciu, na pečenie a plnenie.


1.82€
1.52€
Dostupné
Paprika BĚLOROŽEC

Veľmi dlhý (cez 25 cm), rovný kozí roh so silnejšou stenou, v technickej zrelosti smotanová biela, v botanickej potom svetle červená.


1.13€
0.94€
Dostupné
Paprika GRANOVA

Stredne neskorá sladká poľná odroda, struk má tupý koniec, má ploché, mierne hlboké rebrovanie, v technickej zrelosti je svetlo zelený, v botanickej červený.


0.75€
0.63€
Dostupné
Paprika RUBINOVA

Výnosná, skorá, poľná odroda, plod v botanickej zrelosti intenzívne červený, široko kužeľovitý, hrubostenný, sladký, príjemné, šťavnaté chute.


0.75€
0.63€
Dostupné
Paprika TAMINA F1

Skorá poľná odroda, určená predovšetkým pre zber v botanickej zrelosti, plod je v technickej zrelosti zelený, v botanickej zrelosti tmavo červený.


2.12€
1.77€
Dostupné
Paprika PÁLINDA F1

Mierne pálivá jabĺčková paprika určená na priamy konzum, prípadne na plnenie a sterilizácii. SHU 2 000 - 3 000.


2.12€
1.77€
Dostupné
Paprika HABANERO CHOCOLATE

Plody sú hnedo-červenej farby o veľkosti 4 - 7 cm, nepravidelného tvaru, majú veľmi dekoratívny vzhľad, sú však veľmi silno štipľavé.


2.12€
1.77€
Dostupné
Paprika RADUZA F1

Typ kápie, skorá širší ihlan, tmavo červená, vhodná aj na zelený zber, určená pre konzumáciu celých plodov, na konzerváciu, na pečenie a plnenie.


2.12€
1.77€
Dostupné
Paprika RAFAELA F1

Typ kápie, tmavo červená, ihlanec. Veľmi vhodná pre prepravu a kratšie skladovanie, u tejto odrody odporúčame predovšetkým zber v botanickej zrelosti


1.82€
1.52€
Nedostupné
Paprika NAGA MORICH

Jedna z najpálivejších papričiek na svete, táto odroda patriaca k druhu Capsicum chinense a pochádza zo severovýchodnej Indie a Bangladéša.


2.12€
1.77€
Dostupné
Paprika TRINIDAD MORUGA SCORPION YELLOW

Najpálivejšia paprika na svete, vyznačuje sa zvrašteným, turbanovitými plodmi žltej farby s typickou výraznou špičkou 40 - 50 x 20 - 30mm.


2.12€
1.77€
Dostupné
Paprika TRINIDAD MORUGA SCORPION RED

Najpálivejšia paprika na svete, vyznačuje sa zvrašteným, turbanovitými plodmi červenej farby s typickou výraznou špičkou 40 - 50 x 20 - 30mm.


2.12€
1.77€
Dostupné
Paprika ročná CORNO ROSSO

Paprika ročná CORNO ROSSO Velké, mierne prehnuté, špičaté plody červenej farby. Španielská špecialita, ktorá sa dnes pestuje po celom svete. Plody sú ťažké, hrubostenné, chutné. Vhodná na konzervovanie a na priamy konzum. Vysievajte v druhej polivici februára, vysadte v máji v spone 50 x 40 cm. Odroda je vhodná pre skleníky a fóliové kryty. Najlepšie sa jej darí na záhrevnej plne oslnenej lokalite.


1.02€
0.85€
Dostupné
Paprika ročná CORNO GIALLO

Paprika ročná CORNO GIALLO Extra veľké plody so silnou a šťavnatou stenou. Tradičná španielska odroda pestovaná po celom svete v dvoch farebých formách - červenej a sýto žltej. Odroda je vhodná pre skleníky i poĺné pestovanie.Vyniká nielen veľkými plodmi, ale aj vysokým výnosom. Na klíčenie je dôležitá stabilná teplota 20 až 24°C. Najlepšie sa jej darí na záhrevnej a plne oslnenej lokalite


1.02€
0.85€
Dostupné
PAPRIKA ORNELA

Poloskorá kápia s netradičnoužltooranžovou farbou zrelých plodov. Šťavnatá a sladká dužina je výborná na priamu konzumáciu aj na konzervovanie. Úzko trojuholníkovité plody sú dvoj až trojkomorové s hmotnosťou asi 140g. Odroda je vhodná pre skleníky aj na poľné pestovanie.


1.02€
0.85€
Dostupné
PAPRIKA DAMIÁN ročná

Červené chili papričky určené pre pestovanie na poli, vo fóliovníkoch i skleníkoch. Odroda plodí stredne dlhé, tenké plody. Rastliny vyžadujú teplo a dostatočnú zásobu živín. Výborne reagujú na kvapkovú závlahu. Vhodné aj na pestovanie v nádobách. Obsah: 0,40 g.


1.18€
0.98€
Dostupné
PAPRIKA KRISTIÁN ročná

Žlté chilli papričky určené na pestovanie na poli, vo fóliovníkoch i skleníkoch. Odroda poskytuje stredne dlhé, tenké plody. Rastliny vyžadujú teplo a dostatočnú zásobu živín. Výborne reagujú na kvapkovú závlahu. Vhodné aj na pestovanie v nádobách. Obsah: 0,40 g.


0.75€
0.63€
Dostupné
PAPRIKA PÁLIVEC ročná

Stredne pálivý, dlhší "kozí roh", na reze takmer guľatý. Má vyšší vzrast, plody sú v technickej zrelosti tmavozelené, v botanickej zrelosti tmavočervené. Je určený nielen na sterilizáciu, ale aj priamu konzumáciu v technickej i botanickej zrelosti. Obsah: 0,60 g


0.75€
0.63€
Dostupné
PAPRIKA KILIÁN ročná

Oranžové chilli papričky určené na pestovanie na poli, vo fóliovníkoch i skleníkoch. Odroda tvorí stredne dlhé, tenké plody. Rastliny vyžadujú teplo a dostatočnú zásobu živín. Výborne reagujú na kvapkovú závlahu. Vhodné aj na pestovanie v nádobách. SHU 45 - 55 000 Obsah: 0,40 g.


1.20€
1.00€
Dostupné
PAPRIKA OHNIVEC ročná

Intenzite pálivosti zodpovedá aj názov tohto baranieho rohu, ktorý nadväzuje na odrodu Pálivec. Okrem výrazne ostrejšej chuti sa od tejto odrody odlišuje dlhším plodom, ktorý má v technickej zrelosti svetlozelenú farbu. Je určený predovšetkým na sterilizáciu celých plodov (aj so semenami) a pre konzumáciu čerstvých plodov.


0.75€
0.63€
Dostupné
PAPRIKA ILIKA ročná jabĺčková

Mierne pálivá, hrubostenná, jabĺčková paprika. Plody sú plocho guľovité v technickej zrelosti svetlo zelené až krémovo žlté, v botanickej zrelosti červené s priemernou hmotnosťou 90-100 g. Vysoko úrodná paprika s výbornou chuťou, určená na konzervárenské spracovanie celých plodov.


1.26€
1.05€
Dostupné
Paprika na rýchlenie sladká – Sellő F1

Paprika na rýchlenie sladká, odroda: Sellő F1, obsah: 50 sem.


0.90€
0.75€
Nedostupné
Paprika na rýchlenie sladká – Senátor

Indeterminantná odroda vhodná na rýchlenie aj na poľné pestovanie. Rastlina má silný vzrast.Plody sú extra veľké s hrubou dužinou,kuželovité s hmotnosťou 140-180g,chuťovo vynikajúce. Množstvo 50 sem


0.90€
0.75€
Nedostupné
Paprika poľná zelená štipľavá – Faludi

Paprika poľná zelená štipľavá – Faludi Indeterminantná odroda je určená na rýchlenie v nevykurovaných fóliovníkoch s možnosťou pestovania i vo voľnej pôde.Rastliny sú mohutného v zrastu.Plody sú typu TV,stredne zelené ,pálivé s tupo zahroteným vrcholom.Priemerná hmotnosť plodu je 90-130g. Množstvo:50sem


0.60€
0.50€
Dostupné
Paprika ročná FEHÉRÖZÖN

Paprika ročná FEHÉRÖZÖN Determinantná odroda vhodná na poľné pestovanie aj na rýchlenie.Plody má vzpriamené,žltobiele,sladké,kuželovitého tvaru,80-90g-vé.Nie je citlivá na nedostatok svetla,rezistentná voči vírusu a tabakovej mozaiky. Hm: 0.50g


0.90€
0.75€
Dostupné
Paprika Amaryl

Amaryl je stredne skorá odroda určená hlavne na pestovanie vo fóliovníkoch a skleníkoch. Rastliny sú pevné, kompaktné so svetlozeleným veľkým listom. Plody sú fialové, na priečnom reze hranaté, stredne veľké, hladké, lesklé, s hrubou stopkou. V botanickej zrelosti sú tmavočervenej až hnedočervenej farby. Priemerná hmotnosť plodu: 180 g. Fialovú farbu tepelnou úpravou stráca. Obsah: 30 semien


0.95€
0.79€
Nedostupné
Paprika-Heidi

Paprika Heidi je poloskorá odroda hlavne na rýchlenie je nízkeho až stredne vysokého rastu dužina je stredne hrubá, sladká, plody sú veľké, priemerne 158g, vhodná na priamy konzum, aj konzervovanie, sadíme 5-7rastlín na 1m, po jednej rastline. Obsah:30 sem.


1.00€
0.83€
Dostupné
Paprika ANTHEA

Je veľmi skorá, stále rastúca odroda. Je určená hlavne na rýchlenie vo fóliovníkoch a skleníkoch. Dobre znáša chladnejšie podnebie. Plody sú veľké, kónické, zelenožlté v botanickej zrelosti stredne až tmavo červené, hrubostenné, jemne pálivé, s veľmi vysokým obsahom vitamínu C. Po odstránení žilnatiny je veľmi sladká až lahodná. V pleciach sú plody široké 6-8 cm, ich dĺžka je 14-20 cm, váha 120-210 g. Spon 80-90x25-35 cm po jednej rastline. Pri pestovaní vyžaduje oporu. Odroda je právne chránená. Obsah:0,5g cca 65sem.


1.75€
1.46€
Nedostupné
PAPRIKA ZELENINOVÁ NA RÝCHLENIE JORGA F1

PAPRIKA ZELENINOVÁ NA RÝCHLENIE F1 – JORGA F1 Capsicum annuum L. Stredne skorý hybrid papriky určený na rýchlenie. Hmotnosť plodov sa pohybuje v rozmedzí 250 - 270 g. Plod je veľký, lesklý s pevnou šupkou, vhodný na dlhodobejšie skladovanie. V botanickej zrelosti vyzrieva do červena.


1.30€
1.08€
Dostupné
Paprika Fehérözön

Paprika ročná FEHÉRÖZÖN Determinantná odroda vhodná na poľné pestovanie aj na rýchlenie.Plody má vzpriamené,žltobiele,sladké,kuželovitého tvaru,80-90g-vé.Nie je citlivá na nedostatok svetla,rezistentná voči vírusu a tabakovej mozaiky.


1.30€
1.08€
Dostupné
Paprika Tizenegyes

Rýchlorastúca, determinovaná odroda, s vysokým výnosom, výška 25-30cm.Zvláštnosťou sú tmavozelené listy s veľkou odolnosťou.Dobre znáša nedostatok slnka.Plody sú vhodné na plnenie, sú biele sladké,plecnaté, v tvare ihlana s hmotnosťou 80-90g, visiace.Odroda je určená rýchlenie a na poľné pestovanie s priamym výsevom.Je tolerantná voči Xantomonasu a rezistentná voči tabakovej mozaiky. Vhodná na priamy konzum . Balenie 110-130 semien


1.30€
1.08€
Nedostupné
Paprika Nagykúti

Plody má veľké a korenisté než akékoľvek známe plemeno. Je možné ich prepravovať a skladovať. Nie sú náchylné, sú biele až červené. Jeho plody sú veľmi vhodné na zaváranie. Vzhľadom na vynikajúcu kvalitu výnosu je to sľubný druh budúcnosti.


1.40€
1.17€
Dostupné
Paprika Kecskeszarv

Stálerastúca, vysoká, dobre znáša nedostatok slnka.Plody sú svetlozelené, dlhé špicaté, štiplavé, úzke, visiace, s hmotnosťou 20-25g.Pre dobré oplodnenie vhodná odroda na zimné a skoré jarné rýchlenie ale aj na poľné pestovanie.Vhodná na priamy konzum a na konzervárenské účely. Balenie 110-130 semien


1.40€
1.17€
Dostupné
Paprika Édesalma

Odroda so stálym rastom, výška 35-40cm, rýchlorastúci typ.Sladká paprika vhodná na konzervovanie.Odroda jablčkovitého tvaru, je žltobiela, sladká, s hmotnosťou 55-60g. Balenie 110-130semien


1.40€
1.17€
Dostupné
Paprika Almapaprika

Odroda je určená na poľné pestovanie.Plody sú hrubostenné, príjemne štiplavé.Odroda so stálym rastom jablčkovitého tvaru,plody sú ploché biele, s hmotnosťou 40-45 g.Vhodná na priamy konzum a pre konzervárenské spracovanie. Balenie 110-130 semien


1.40€
1.17€
Nedostupné
Paprika Kurtovszka kápia

Má silný rast.Bobule sú veľké trošku sploštené, kuželovité.Dozrieva z tmavozelenej farby do tmavo červena.Je to paprika typu kápia.Má hrubú dužinu a môžeme ju skladovať ešte celétýždňe po zbere.Plody vážia 120-180g.pestujeme ju vonku aj pod fóliou.Je vhodná na čerstvú konzumáciu. Balenie 100-120 semien


1.40€
1.17€
Dostupné
Paprika Jalahot F1

Paprika zeleninová - pálivá: JALAHOT F1 (Capsicum annuum L./Paprika ročná) Paprika typu Jalapeno - nový typ pálivej papriky rozšírený hlavne v Mexiku a USA. Plody sú drobnejšie ale hrubostenné ihlany 7,5 cm dlhé a 3,5 cm široké. V technickej zrelosti sú tmavo zelené, v botanickej červené. Paprika je určená na pestovanie na poli, vo fóliovníkoch aj skleníkoch. Rastliny vyžadujú teplo a dostatočnú zásobu živín.


2.12€
1.77€
Dostupné
PAPRIKA ZELENINOVÁ – AUREA

PAPRIKA ZELENINOVÁ – AUREA Capsicum annuum L. Stredne skorá odroda, určená pre poľné pestovanie. Má vzpriamený plod s kónickým zakončením. Je vhodná na priamy konzum i konzervárenské spracovanie.


0.66€
0.55€
Dostupné
Paprika ročná - MONANTA

Paprika ročná Monanta Veľmi skorá odroda vhodná na poľné pestovanie aj pre fóliové kryty.Plody sú hrubostenné,chutné kónického tvaru a svetlo žltej farby. Uplatní sa na priamu konzumáciu i na konzervovanie. Balenie 40ks semien


0.82€
0.68€
Dostupné
Paprika ročná - RUBINOVA

Paprika ročná - RUBINOVA Skorá výnosná odroda na poľné pestovanie.Plody sú kužeľovité,hrubostenné, sladké, zrejúce zo zelenej do jasne červenej farby.


0.70€
0.58€
Dostupné
Paprika ročná - BONETA

Paprika ročná - BONETA Skorá odroda so vzpriamene rastúcimi, hrubostennými plodmi.Je vhodná do fóliových krytov aj na teplejšie vonkajšie záhony.Plody sú lichobežníkovité, s tromi až štyrmi komorami, na rastline vzpriamene postavené.Sú vhodné na priamy konzum i konzervovanie.Farba plodov prechádza zo zelenkavo žltej do červenej farby v dobe plnej zrelosti.Priemerná hmotnosť plodu je 110g.


0.70€
0.58€
Dostupné
Paprika ročná - ARTIST

Paprika ročná - ARTIST Veľmi skorý sladký baraní roh na studené rýchlenie aj na poľné pestovanie.Plody sú v technickej zrelosti stredne zelené, v botanickej jasno sýtočervené s výrazným leskom.Odroda je vhodná na konzervovanie celých plodov v technickej aj v botanickej zrelosti.


0.83€
0.69€
Dostupné
Paprika Dráky F1

Paprika Dráky F1 Skorý hybrid stredného vzrastu so stredne pálivými plodmi v technickej zrelosti svetlozelenej farby, v botanickej zrelosti červené. SHU 1000 Obsah: 15 semien.


2.12€
1.77€
Dostupné
Paprika Theos F1

Paprika Theos F1 Hybrid vhodný na pestovanie vo voľnej pôde i v skleníkoch a fóliovníkoch. Poloskorá mohutná a pevná rastlina má veľké, tmavozelené listy. Plody sú predĺžené, hranolovitého tvaru, v technickej zrelosti tmavozelené, v botanickej zrelosti žlté. Priemerná veľkosť plodu je 12 x 19 cm. Odroda je rezistentná proti tobamovírusom TMV. Obsah: 15 semien.


2.04€
1.70€
Dostupné