Starostlivosť o záhradu
Pri nákupe nad 100€ doprava zdarma!
V dôsledku opatrení týkajúcich sa vírusu Covid-19 je možné využiť len spôsob doručenia kurierskou spoločnosťou

HECHT 060504 - teplomer do bazéna

Plávajúci teplomer do bazénov, neobsahuje ortuť.


2.49€
2.08€
nie je dostupné
HECHT 060510 - teplomer veľryba

Bazénový teplomer s motívom veľryby. Neobsahuje ortuť.


2.99€
2.49€
skladom
HECHT 061210 - opravný set

Opravný set na lepenie bazénov a nafukovacích hračiek. Obsahuje lepidlo, 2 ks fólie na výrobu záplat a čistiaci tampón.


2.99€
2.49€
skladom
HECHT 060250 - solárna plachta na bazén

<p><strong>Výhody</strong></p> <UL> <LI> perfektný spôsob pre využitie slnka na ohrev vody v bazéne a udržanie tepla v bazéne počas chladnejších nocí <LI> ideálny pomocník v letných mesiacoch pre zamedzenie vniknutiu nečistôt či hmyzu do Vášho bazéna <LI> predĺženie kúpacej sezóny <LI> veľmi ľahká a jednoduchá inštalácia <LI> vďaka použitiu solárnej plachty dôjde k zníženiu spotreby bazénovej chémie a výparom vody z bazéna</LI></UL> Solárna plachta na bazény, priemer 2,5 m, hrúbka 0,18 mm, kruhový tvar. Plachta je vhodná pre bazény s nafukovacím límcom (samonosné) s priemerom 3 m, s ohľadom na to, že vrchná nafukovacia časť je užšia ako základňa bazénu. Vhodné pre bazén HECHT 3076 BLUSEA.


17.99€
14.99€
skladom
HECHT 060360 - solárna plachta na bazén

<p><strong>Výhody</strong></p> <UL> <LI> perfektný spôsob pre využitie slnka na ohrev vody v bazéne a udržanie tepla v bazéne počas chladnejších nocí <LI> ideálny pomocník v letných mesiacoch pre zamedzenie vniknutiu nečistôt či hmyzu do Vášho bazéna <LI> predĺženie kúpacej sezóny <LI> veľmi ľahká a jednoduchá inštalácia <LI> vďaka použitiu solárnej plachty dôjde k zníženiu spotreby bazénovej chémie a výparom vody z bazéna</LI></UL> Solárna plachta na bazény, priemer 3,6 m, hrúbka 0,18 mm, kruhový tvar. Vhodná pre bazény HECHT 3590 BLUESEA a HECHT 3612 BLUESEA.


31.99€
26.66€
skladom
HECHT 060300 - solárna plachta na bazén

<p><strong>Výhody</strong></p> <UL> <LI> perfektný spôsob pre využitie slnka na ohrev vody v bazéne a udržanie tepla v bazéne počas chladnejších nocí <LI> ideálny pomocník v letných mesiacoch pre zamedzenie vniknutiu nečistôt či hmyzu do Vášho bazéna <LI> predĺženie kúpacej sezóny <LI> veľmi ľahká a jednoduchá inštalácia <LI> vďaka použitiu solárnej plachty dôjde k zníženiu spotreby bazénovej chémie a výparom vody z bazéna</LI></UL> Solárna plachta na bazény, priemer 3 m, hrúbka 0,18 mm, kruhový tvar. Plachta je vhodná pre bazény s nafukovacím límcom (samonosné) s priemerom 3,6 m, s ohľadom na to, že vrchná nafukovacia časť je užšia ako základňa bazénu. Vhodné pre bazén HECHT 3609 BLUSEA.


22.99€
19.16€
skladom
HECHT 305810 - solárny ohrievač vody

<p><strong>Výhody</strong></p> <UL> <LI> príjemne teplá bazénová voda bez nutnosti elektrického ohrevu. Voda je ohrievaná len slnečnou energiou <LI> možnosť lepšieho nasmerovania nastaviteľných nožičiek voči slnku <LI> špeciálne prispôsobený prehnutý tvar pre perfektné absorbovanie slnečného žiarenia <LI> veľká plocha 0,7 m<sup>2</sup> z veľmi kvalitného a odolného materiálu pre rýchle nahriatie bazénovej vody <LI> vďaka skleníkovému efektu, vytváraným kombináciou priehľadného vrchného PVC krytu, ktorý je umiestnený na čiernych plastoch získate rýchlejšie teplú vodu za nulové náklady za ohrev <LI> solárnym ohrevom predĺžite Vašu kúpaciu sezónu aj o niekoľko mesiacov <LI> vhodný pre nafukovacie, pevné nadzemné i zapustené bazény <LI> solárna jednotka je dodávaná plne zmontovaná, všetko potrebné je súčasťou balenia <LI> jednoduché zapojenie do systému čerpadla <LI> prepojenie viac solárnych jednotiek vedľa seba umožní ohrev vody aj vo väčších bazénoch <LI> veľmi jednoduchá údržba</LI></UL> Vďaka solárnemu ohrevu vody si môžete kúpaciu sezónu predĺžiť o niekoľko týždňov. Solárny panel jednoducho pripojte za filtráciu tak, aby voda pretekala panelom a do bazéna sa vracala ohriata slnečnými paprskami. Základ panelu je tvorený celistvým výliskom z čierneho odolného plastu, ktorý dobre prijíma teplo zo slnečného žiarenia. Voda preteká špeciálne tvarovanými komorami tak, aby postupne využila pre ohrev celú plochu panelu. Panel je naviac tvarovaný do oblúka tak, aby v priebehu dňa využil maximum zo slnka putujúceho po oblohe. Z vrchnej strany je chránený priehľadným plastom, vďaka ktorému ešte lepšie akumuluje teplo a zároveň je chránený pred poškodením. Na zadnej strane panelu sú nastaviteľné oporné nohy, ktoré umožnia panel umiestniť do optimálnej polohy voči slnku.


94.99€
79.16€
nie je dostupné
HECHT 00122 - bazénové schodíky

<p><strong>Výhody</strong></p> <UL> <LI> stabilné, pevné a veľmi kvalitné spracovanie bazénových schodíkov z oceľového rámu zaistí perfektný vstup do Vášho bazéna <LI> plastové nášľapy s hrubým vzorom, pre výrazne pohodlnejší a bezpečnejší vstup do bazéna <LI> jednoduchá montáž a inštalácia <LI> odolné plastové nášľapy opatrené povrchovou úpravou proti UV žiareniu a bazénovej chémii</LI></UL> Bazénové schodíky pre bazény s maximálnou výškou okraja 122 cm. Základ je tvorený oceľovým rámom, jednotlivé stupne majú plastové nášľapy odolné proti UV žiareniu a bazénovej chémii. Nosnosť 80 kg.


59.99€
49.99€
nie je dostupné
HECHT 305810 - solárny ohrievač vody

<p><strong>Výhody</strong></p> <ul> <li>príjemne teplá bazénová voda bez nutnosti elektrického ohrevu. Voda je ohrievaná len slnečnou energiou</li> <li>možnosť lepšieho nasmerovania nastaviteľných nožičiek voči slnku</li> <li>veľká plocha 0,7 m<sup>2</sup> z veľmi kvalitného a odolného materiálu pre rýchle nahriatie bazénovej vody</li> <li>vďaka skleníkovému efektu, vytváraným kombináciou priehľadného vrchného PVC krytu, ktorý je umiestnený na čiernych plastoch získate rýchlejšie teplú vodu za nulové náklady za ohrev</li> <li>solárnym ohrevom predĺžite Vašu kúpaciu sezónu aj o niekoľko mesiacov</li> <li>vhodný pre nafukovacie, pevné nadzemné i zapustené bazény</li> <li>solárna jednotka je dodávaná plne zmontovaná, všetko potrebné je súčasťou balenia</li> <li>jednoduché zapojenie do systému čerpadla</li> <li>prepojenie viac solárnych jednotiek vedľa seba umožní ohrev vody aj vo väčších bazénoch</li> <li>veľmi jednoduchá údržba</li> </ul> <p style="text-align: justify;">Vďaka solárnemu ohrevu vody si môžete<strong> kúpaciu sezónu predĺžiť o niekoľko týždňov.</strong> Solárny panel jednoducho pripojte za filtráciu tak, aby voda pretekala panelom a do bazéna sa vracala ohriata slnečnými paprskami.</p> <p style="text-align: justify;">Základ panelu je tvorený celistvým výliskom <strong>z čierneho odolného plastu, ktorý dobre prijíma teplo zo slnečného žiarenia</strong>. Voda preteká špeciálne tvarovanými komorami tak, aby postupne využila pre ohrev celú plochu panelu.</p> <p style="text-align: justify;">Z vrchnej strany je chránený priehľadným plastom, vďaka ktorému ešte lepšie akumuluje teplo a zároveň je chránený pred poškodením. Na zadnej strane panelu sú <strong>nastaviteľné oporné nohy</strong>, ktoré umožnia panel umiestniť do optimálnej polohy voči slnku.</p>


94.99€
79.16€
nie je dostupné
HECHT 061210 - opravný set

<p style="text-align: justify;">Opravný set na lepenie bazénov a nafukovacích hračiek. Obsahuje l<strong>epidlo, 2 ks fólie na výrobu záplat a čistiaci tampón.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Lepidlo umožní <strong>lepiť na vzduchu aj pod vodou</strong>. Ak sa Vám podarilo prepichnúť napríklad dno bazéna, nie je nutné ho vypúšťať. Stačí odstrihnúť záplatu potrebnej veľkosti, naniesť lepidlo a dieru zalepíte priamo vo vode. Lepiť možno samozrejmě aj prepichnuté nafukovacie časti bazénov ale aj nafukovacie hračky, matrace a pod.</p>


2.99€
2.49€
skladom
5015400 - zimná krycia kruhová plachta 3,5m/3,6m

Zimná kruhová plachta na bazény priemer 3,5/3,6 m


32.99€
27.49€
skladom