Starostlivosť o záhradu
Pri nákupe nad 100€ doprava zdarma!
V dôsledku opatrení týkajúcich sa vírusu Covid-19 je možné využiť len spôsob doručenia kurierskou spoločnosťou

HECHT 060504 - teplomer do bazéna

Plávajúci teplomer do bazénov, neobsahuje ortuť.


2.49€
2.08€
nie je dostupné
HECHT 060510 - teplomer veľryba

Bazénový teplomer s motívom veľryby. Neobsahuje ortuť.


2.99€
2.49€
skladom
HECHT 061210 - opravný set

Opravný set na lepenie bazénov a nafukovacích hračiek. Obsahuje lepidlo, 2 ks fólie na výrobu záplat a čistiaci tampón.


2.99€
2.49€
skladom
HECHT 060250 - solárna plachta na bazén

<p><strong>Výhody</strong></p> <UL> <LI> perfektný spôsob pre využitie slnka na ohrev vody v bazéne a udržanie tepla v bazéne počas chladnejších nocí <LI> ideálny pomocník v letných mesiacoch pre zamedzenie vniknutiu nečistôt či hmyzu do Vášho bazéna <LI> predĺženie kúpacej sezóny <LI> veľmi ľahká a jednoduchá inštalácia <LI> vďaka použitiu solárnej plachty dôjde k zníženiu spotreby bazénovej chémie a výparom vody z bazéna</LI></UL> Solárna plachta na bazény, priemer 2,5 m, hrúbka 0,18 mm, kruhový tvar. Plachta je vhodná pre bazény s nafukovacím límcom (samonosné) s priemerom 3 m, s ohľadom na to, že vrchná nafukovacia časť je užšia ako základňa bazénu. Vhodné pre bazén HECHT 3076 BLUSEA.


17.99€
14.99€
skladom
HECHT 060360 - solárna plachta na bazén

<p><strong>Výhody</strong></p> <UL> <LI> perfektný spôsob pre využitie slnka na ohrev vody v bazéne a udržanie tepla v bazéne počas chladnejších nocí <LI> ideálny pomocník v letných mesiacoch pre zamedzenie vniknutiu nečistôt či hmyzu do Vášho bazéna <LI> predĺženie kúpacej sezóny <LI> veľmi ľahká a jednoduchá inštalácia <LI> vďaka použitiu solárnej plachty dôjde k zníženiu spotreby bazénovej chémie a výparom vody z bazéna</LI></UL> Solárna plachta na bazény, priemer 3,6 m, hrúbka 0,18 mm, kruhový tvar. Vhodná pre bazény HECHT 3590 BLUESEA a HECHT 3612 BLUESEA.


31.99€
26.66€
skladom
HECHT 060300 - solárna plachta na bazén

<p><strong>Výhody</strong></p> <UL> <LI> perfektný spôsob pre využitie slnka na ohrev vody v bazéne a udržanie tepla v bazéne počas chladnejších nocí <LI> ideálny pomocník v letných mesiacoch pre zamedzenie vniknutiu nečistôt či hmyzu do Vášho bazéna <LI> predĺženie kúpacej sezóny <LI> veľmi ľahká a jednoduchá inštalácia <LI> vďaka použitiu solárnej plachty dôjde k zníženiu spotreby bazénovej chémie a výparom vody z bazéna</LI></UL> Solárna plachta na bazény, priemer 3 m, hrúbka 0,18 mm, kruhový tvar. Plachta je vhodná pre bazény s nafukovacím límcom (samonosné) s priemerom 3,6 m, s ohľadom na to, že vrchná nafukovacia časť je užšia ako základňa bazénu. Vhodné pre bazén HECHT 3609 BLUSEA.


22.99€
19.16€
skladom
HECHT 305810 - solárny ohrievač vody

<p><strong>Výhody</strong></p> <UL> <LI> príjemne teplá bazénová voda bez nutnosti elektrického ohrevu. Voda je ohrievaná len slnečnou energiou <LI> možnosť lepšieho nasmerovania nastaviteľných nožičiek voči slnku <LI> špeciálne prispôsobený prehnutý tvar pre perfektné absorbovanie slnečného žiarenia <LI> veľká plocha 0,7 m<sup>2</sup> z veľmi kvalitného a odolného materiálu pre rýchle nahriatie bazénovej vody <LI> vďaka skleníkovému efektu, vytváraným kombináciou priehľadného vrchného PVC krytu, ktorý je umiestnený na čiernych plastoch získate rýchlejšie teplú vodu za nulové náklady za ohrev <LI> solárnym ohrevom predĺžite Vašu kúpaciu sezónu aj o niekoľko mesiacov <LI> vhodný pre nafukovacie, pevné nadzemné i zapustené bazény <LI> solárna jednotka je dodávaná plne zmontovaná, všetko potrebné je súčasťou balenia <LI> jednoduché zapojenie do systému čerpadla <LI> prepojenie viac solárnych jednotiek vedľa seba umožní ohrev vody aj vo väčších bazénoch <LI> veľmi jednoduchá údržba</LI></UL> Vďaka solárnemu ohrevu vody si môžete kúpaciu sezónu predĺžiť o niekoľko týždňov. Solárny panel jednoducho pripojte za filtráciu tak, aby voda pretekala panelom a do bazéna sa vracala ohriata slnečnými paprskami. Základ panelu je tvorený celistvým výliskom z čierneho odolného plastu, ktorý dobre prijíma teplo zo slnečného žiarenia. Voda preteká špeciálne tvarovanými komorami tak, aby postupne využila pre ohrev celú plochu panelu. Panel je naviac tvarovaný do oblúka tak, aby v priebehu dňa využil maximum zo slnka putujúceho po oblohe. Z vrchnej strany je chránený priehľadným plastom, vďaka ktorému ešte lepšie akumuluje teplo a zároveň je chránený pred poškodením. Na zadnej strane panelu sú nastaviteľné oporné nohy, ktoré umožnia panel umiestniť do optimálnej polohy voči slnku.


94.99€
79.16€
nie je dostupné
HECHT 00122 - bazénové schodíky

<p><strong>Výhody</strong></p> <UL> <LI> stabilné, pevné a veľmi kvalitné spracovanie bazénových schodíkov z oceľového rámu zaistí perfektný vstup do Vášho bazéna <LI> plastové nášľapy s hrubým vzorom, pre výrazne pohodlnejší a bezpečnejší vstup do bazéna <LI> jednoduchá montáž a inštalácia <LI> odolné plastové nášľapy opatrené povrchovou úpravou proti UV žiareniu a bazénovej chémii</LI></UL> Bazénové schodíky pre bazény s maximálnou výškou okraja 122 cm. Základ je tvorený oceľovým rámom, jednotlivé stupne majú plastové nášľapy odolné proti UV žiareniu a bazénovej chémii. Nosnosť 80 kg.


59.99€
49.99€
nie je dostupné
HECHT 305810 - solárny ohrievač vody

<p><strong>Výhody</strong></p> <ul> <li>príjemne teplá bazénová voda bez nutnosti elektrického ohrevu. Voda je ohrievaná len slnečnou energiou</li> <li>možnosť lepšieho nasmerovania nastaviteľných nožičiek voči slnku</li> <li>veľká plocha 0,7 m<sup>2</sup> z veľmi kvalitného a odolného materiálu pre rýchle nahriatie bazénovej vody</li> <li>vďaka skleníkovému efektu, vytváraným kombináciou priehľadného vrchného PVC krytu, ktorý je umiestnený na čiernych plastoch získate rýchlejšie teplú vodu za nulové náklady za ohrev</li> <li>solárnym ohrevom predĺžite Vašu kúpaciu sezónu aj o niekoľko mesiacov</li> <li>vhodný pre nafukovacie, pevné nadzemné i zapustené bazény</li> <li>solárna jednotka je dodávaná plne zmontovaná, všetko potrebné je súčasťou balenia</li> <li>jednoduché zapojenie do systému čerpadla</li> <li>prepojenie viac solárnych jednotiek vedľa seba umožní ohrev vody aj vo väčších bazénoch</li> <li>veľmi jednoduchá údržba</li> </ul> <p style="text-align: justify;">Vďaka solárnemu ohrevu vody si môžete<strong> kúpaciu sezónu predĺžiť o niekoľko týždňov.</strong> Solárny panel jednoducho pripojte za filtráciu tak, aby voda pretekala panelom a do bazéna sa vracala ohriata slnečnými paprskami.</p> <p style="text-align: justify;">Základ panelu je tvorený celistvým výliskom <strong>z čierneho odolného plastu, ktorý dobre prijíma teplo zo slnečného žiarenia</strong>. Voda preteká špeciálne tvarovanými komorami tak, aby postupne využila pre ohrev celú plochu panelu.</p> <p style="text-align: justify;">Z vrchnej strany je chránený priehľadným plastom, vďaka ktorému ešte lepšie akumuluje teplo a zároveň je chránený pred poškodením. Na zadnej strane panelu sú <strong>nastaviteľné oporné nohy</strong>, ktoré umožnia panel umiestniť do optimálnej polohy voči slnku.</p>


94.99€
79.16€
nie je dostupné
HECHT 061210 - opravný set

<p style="text-align: justify;">Opravný set na lepenie bazénov a nafukovacích hračiek. Obsahuje l<strong>epidlo, 2 ks fólie na výrobu záplat a čistiaci tampón.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Lepidlo umožní <strong>lepiť na vzduchu aj pod vodou</strong>. Ak sa Vám podarilo prepichnúť napríklad dno bazéna, nie je nutné ho vypúšťať. Stačí odstrihnúť záplatu potrebnej veľkosti, naniesť lepidlo a dieru zalepíte priamo vo vode. Lepiť možno samozrejmě aj prepichnuté nafukovacie časti bazénov ale aj nafukovacie hračky, matrace a pod.</p>


2.99€
2.49€
skladom
5015400 - zimná krycia kruhová plachta 3,5m/3,6m

Zimná kruhová plachta na bazény priemer 3,5/3,6 m


32.99€
27.49€
skladom
HECHT 300908 - solárna sprcha

<p><strong>Výhody</strong></p> <ul> <li>perfektný spôsob ohrevu vody pre Vašu záhradu</li> <li>moderný jednoduchý dizajn v čiernej farbe, dokonale akumulujúci slnečné teplo do vody a nerušiaci vzhľad Vašej záhrady</li> <li>možnosť ohriatia vody v letných mesiacoch až na 40 °C</li> <li>ventil pre spúšťanie a nastavenie teploty vody</li> <li>veľmi kvalitné spracovanie a polohovacia hlavica doprajú každému luxusné letné osvieženie</li> <li>pozvoľným otáčaním ventilu doprava odteká najprv studená voda a pridáva sa teplá. Nemôže teda dôjsť k obareniu osoby</li> <li>sprcha je v spodnej časti opatrená 8 l zásobníkom z odolného čierneho plastu, ktorý nekoroduje, ani sa na ňom nevytvárajú usadeniny</li> </ul> <p style="text-align: justify;">Solárna sprcha <strong>HECHT 300908</strong> je ideálnym doplnkom každej záhrady v letných mesiacoch. Sprcha je v spodnej časti opatrená <strong>8 l zásobníkom</strong>. Zásobník je vyrobený z odolného čierneho plastu, ktorý nekoroduje, ani sa na ňom nevytvárajú usadeniny. Čierna farba dokonale akumuluje slnečné teplo do vody. Sprchu je nutné ukotviť napríklad do betónu, alebo dlažby, nemá vlastnú stabilnú základňu. Spoločne so sprchou sú dodávané <strong>4 ks ukotvovacích skrutiek.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Pripojiť možno napríklad záhradné hadice pomocou rýchlospojky, vylúčené nie je ani jej pevné pripojenie k vodovodnému potrubiu, je však nutné zabezpečiť, aby bolo možné <strong>v zime sprchu odpojiť a vypustiť</strong>, aby sa predišlo poškodeniu mrznúcou vodou. Sprcha je vybavená jediným ventilom, ktorým sa voda nielen spúšťa, ale zároveň sa nastavuje jej teplota. Otočením ventilu doľava je sprcha vypnutá, pootáčaním doprava sa sprcha otvorí a postupne sa pridáva teplá voda. Tým je zaistené, že po spustení najprv tečie studená voda a nemôžete sa tak opariť. Samotný nadstavec sprchy je na polohovacom kĺbe, možno teda nastaviť požadovaný smer, ktorým má sprcha striekať. V letných mesiacoch dokáže slnko v zásobníku rozohriať vodu až na 40 °C.</p>


69.99€
58.33€
skladom