Starostlivosť o záhradu
Pri nákupe nad 100€ doprava zdarma!
V dôsledku opatrení týkajúcich sa vírusu Covid-19 je možné využiť len spôsob doručenia kurierskou spoločnosťou

ENVIWASTE - domové ČOV 50 g

Prostriedok určený k rozkladu organických nečistôt v domových čistiarňach odpadových vôd. Zaistí bezporuchový chod čistiarne odpadových vôd, predchádza upchávanie potrubia a zamedzí tvorbe nepríjemných pachov.


5.70€
4.75€
Nedostupné
Septifos 100g

Mikrobiologické enzymatické baktérie SEPTIFOS slúžia na rozklad a skvapaľňovanie organických odpadov a nánosov v sifónoch, vnútornej a vonkajšej kanalizácii a v splaškových vodách zo sociálnych zariadení (v žumpách, v septikoch) Znižujú objem kalu a zabezpečujú rýchle odstránenie nepríjemného zápachu aj v zanedbanom odpadovom systéme. Bakteriálne enzýmy SEPTIFOS sa používajú do všetkých typov odpadových nádrží a ČOV. Neobsahujú žiadne choroboplodné látky a sú netoxické. Nová receptúra SEPTIFOS Vigor je výborným výsledkom najnovších biotechnologických výskumov. Použitie : domácnosti - bytovky, rodinné domy, chaty, chalupy, administratívne budovy, rekreačné zariadenia, hotely, penzióny Septifos Vigor je biologicky aktívny žltosivý prášok s vôňou eukalyptu, neutrálnej reakcievo vode miešateľný. 25 g prípravku obsahuje zmes viac ako 100 milliónov baktérií a účinných enzýmov. Používaním Septifosu Vigor dosiahnete dvojitý účinok : - rýchlu aktivizáciu biologických procesov v nádrži, septikov a v odpadovom potrubí - rýchle odstránenie nepríjemného zápachu a upchávok aj v zanedbanom odpadovom systéme. Septifos Vigor neobsahuje žiadne choroboplodné látky. Je netoxický. Skladujte na suchom a chladnom mieste od 5 do 30°C. NÁVOD NA POUŽÍVANIE: Prášok aktivujte v teplej vode (do 40ºC) cca. 30 minút a nalejte do WC, dôkladne spláchnite. Aplikujte večer alebo po ukončení prevádzky. Pred prvým dávkovaním sa odporúča obsah nádrže vyčerpať. Prvé dávkovanie (aktivačné): 2 vrecká/odmerky na 3 m3. Po dlhšej prestávke v dávkovaní alebo po použití dezinfekčných prostriedkov alebo žieravín, ak v rodine niekto dlhšiu dobu bral antibiotiká sa dávkujú : 2 vrecká/odmerky denne počas dvoch dní, potom ako udržiavacie dávkovanie. Udržiavacie dávkovanie: od 1 do 3 m3 1 vrecko/odmerka/týždenne od 4 do 8 m3 2 vrecká/odmerky/týždenne nad 8 m3 4 vrecká/odmerky/týždenne Poznámka: aktívny prášok môžete nasypať aj do ostatných sifónov, umývadiel, vane, drez a pod. Pre rýchlejšie nabehnutie čistiaceho procesu v žumpe sa odporúča dať prvú dávku priamo do nádrže. Jedna dávka (25 g) prečistí 3 m3 odpadovej vody.


4.80€
4.00€
Dostupné
Žumpur

Žumpur je zmes enzýmov a baktérií určených k skvapalneniu a degradácii organickej hmoty. Prípravok pomáha udržať bezporuchový chod septikov a nádrží na akýkoľvek druh odpadových vôd. Odstraňuje zdroje zápachu, znižuje interval vyčerpávania, manuálneho čistenia a údržby. Návod na použitie: 50 g mesačne do septiku o obsahu 5 m3. CPL - 50 - G rozmiešajte v dvoch litroch teplej vody (max. 35 °C) a po 1 hodine revitalizácie nalejte do umývadla (záchodu, vane, sprchovacieho kúta) alebo priamo do nádrže či septiku. Pravidelné mesačné dávky pomôžu zabezpečiť nezapáchajúci a bezproblémový odpadový systém.


5.50€
4.58€
Dostupné
BROS - MICROBEC DO SEPTIKOV 1 KG

Mikrobiologický prípravok na biologickú likvidáciu obsahu septiku. Balenie až do 40 týždňov. Moderné, ekologické riešenie pre každý druh septiku (tiež biologického), na použitie v obytných domoch a rekreačných objektoch, zbavuje nutnosti často vyprázdňovať septik.


14.20€
11.83€
Dostupné
Baktérie do žúmp , septikov a ČOV

BIOSEPTIK je zmes nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v septikoch, žumpách a ČOV. Odstraňuje nepríjemný zápach. Vytvára a udržiava prírodný proces rozkladu. Pri pravidelnom používaní sa neusadzuje tuhy odpad a obsah nádrže nezapácha. Návod na použitie a dávkovanie: Obsah sáčku aktivujte v 2 litroch vlažnej vody/cca30-40°C/ a po 25-tich minútach aplikujte cez WC alebo priamo do žumpy či septiku. Dávkovanie: 1 balenie/100g/ je uvádzacou dávkou pre žumpu, septik, ČOV s objemom 8m3. Následne cca 35g/1 polievková lyžica/ 1xmesačne ako dávka udržiavacia. Výhody používania: -Odstraňuje nepríjemný zápach -Úspora nákladov na vyvážanie a čistenie odpadovej nádrže -Úcta k životnému prostrediu Upozornenie: Pri príprave roztoku nepoužívajte kovové nádoby a predmety ! Po aplikácii tohto prípravku je vhodné obmedziť používanie silovej chémie, kyselín a luhov. Skladovanie: Skladujte na suchom mieste do 30 °C a mimo dosahu detí ! Bezpečnostné pokyny: Nevhodné manipulovanie s prípravkom môže vytvoriť prach. Inhalácia môže vyvolať alergické reakcie u citlivých jedincov. Dlhší kontakt s kožou môže spôsobiť drobné podráždenie.Pri vdychnutí odíďte zo zaprášenej miestnosti, pri zásahu očí vypláchnite vodou, pri kontakte s kožou umyť vodou, pri požití vypláchnuť ústa a hrdlo vodou. Ak nastane alergická reakcia, doporučujeme navštíviť lekára. Spotrebujte: Do 18 mesiacov od dátumu výroby. Balenie: 100 g Výrobok je schválený Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.


3.45€
2.88€
Nedostupné
Baktérie do suchých WC

BIODRY je zmes nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v suchých toaletách. Účinne redukuje obsah tuhého odpadu a odstraňuje nepríjemný zápach. Návod na použitie: Potrebnú časť aktivujte v 5-tich litroch vlažnej vody/cca 30-40°C/ a po 20-tich minútach roztokom prelejete obsah suchého WC. Dávkovanie: Balenie je určené pre rozklad až 2m3 organického odpadu. Výhody používania: odstránenie nepríjemného zápachu zníženie pevného podielu, teda jednoduchšie čistenie jednoduchá a rýchla pomoc pre chatárov a chalupárov Upozornenie: Pri príprave roztoku nepoužívajte kovové nádoby a predmety! Nepoužívajte vápno! Skladovanie: Skladujte na suchom mieste do 30°C a mimo dosahu detí. Bezpečnostné pokyny: Nevhodné zaobchádzanie s prípravkom môže vytvoriť prach. Inhallácia môže vyvolať alergickú reakciu u citlivých jedincov. Dlhší kontakt s kožou môže spôsobiť drobné podráždenie. Pri vdýchnutí opustite zaprášenú miestnosť, pri zasiahnutí očí vypláchnite vodou, pri kontakte s kožou umyte vodou, pri požití vyplachnite ústa a hrdlo vodou. Ak nastane alergická reakcia, treba navštíviť lekára. Spotrebujte do: 18 mesiacov od dátumu výroby. Balenie: 100 g, 1kg Výrobok je schválený Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.


3.35€
2.79€
Dostupné
Žumpy a septiky 100g

Kouzlo přírody Žumpy a septiky 100g PRÍRODNÝ PRODUKT. Prostriedok určený k rozkladu organických nečistôt v žumpách a septikoch. V každom grame prípravku sa nachádza veľké množstvo baktérií, ktoré dokážu efektívne rozložiť všetok organický odpad. Prípravok je určený na žumpy a septiky. Uvoľňuje upchaté trativody a zemné filtre, čistí staré a nepoužívané žumpy.


3.00€
2.50€
Nedostupné