Starostlivosť o záhradu
Pracujeme na novom eshope. Prosím, v prípade zníženej dostupnosti aktuálneho e-shopu, posielajte svoje objednávky na aluzplusobjednavky@gmail.com Pri nákupe nad 100€ doprava zdarma!
V dôsledku opatrení týkajúcich sa vírusu Covid-19 je možné využiť len spôsob doručenia kurierskou spoločnosťou

ADORA Mini hľuzy

ADORA Holandské certifikované sadivo zemiakov.Mini hľuzy 1,1kg. Veľmi skorá odroda vhodná pre skorý letný zber a priamy konzum. Skladujte pri teplote 5-10°C.2-3týždne pred výsadbou krabičku umiestnite na svetlé miesto a pri teplote nad 15°C sadivo začne klíčiť. Saďte,až keď teplota pôdy dosiahne 6-8°C,cca 6cm hlboko do dobre vyhnojenej pôdy.Predklíčené hľuzy vysadzujte opatrne, aby nedošlo k poškodeniu klíčkov. Odporúčaná vzdialenosť medzi hľuzami :30cm .


4.50€
3.75€
Nedostupné
VIVALDI Mini hľuzy

VIVALDI Holandské certifikované sadivo zemiakov.Mini hľuzy 1,1kg. Veľmi skorá odroda vhodná pre letný zber, skladovanie a priamy konzum. Skladujte pri teplote 5-10°C.2-3týždne pred výsadbou krabičku umiestnite na svetlé miesto a pri teplote nad 15°C sadivo začne klíčiť. Saďte,až keď teplota pôdy dosiahne 6-8°C,cca 6cm hlboko do dobre vyhnojenej pôdy.Predklíčené hľuzy vysadzujte opatrne, aby nedošlo k poškodeniu klíčkov. Odporúčaná vzdialenosť medzi hľuzami :30cm .


4.50€
3.75€
Nedostupné
ANNABELLE Mini hľuzy

ANNABELLE Holandské certifikované sadivo zemiakov.Mini hľuzy 1,1kg. Skorá šalátová odroda vhodná pre letný zber a skladovanie do januára. Skladujte pri teplote 5-10°C.2-3týždne pred výsadbou krabičku umiestnite na svetlé miesto a pri teplote nad 15°C sadivo začne klíčiť. Saďte,až keď teplota pôdy dosiahne 6-8°C,cca 6cm hlboko do dobre vyhnojenej pôdy.Predklíčené hľuzy vysadzujte opatrne, aby nedošlo k poškodeniu klíčkov. Odporúčaná vzdialenosť medzi hľuzami :30cm . Veľkosť: 28/32mm Generácia: A Chemicky ošetrené proti pásavke a koreňomorke zemiakovej.


4.50€
3.75€
Nedostupné
RED SCARLETT

RED SCARLETT Holandské certifikované sadivo zemiakov.Mini hľuzy 1,1kg. Veľmi skorá červená odroda vhodná pre priamy konzum. Skladujte pri teplote 5-10°C.2-3týždne pred výsadbou krabičku umiestnite na svetlé miesto a pri teplote nad 15°C sadivo začne klíčiť. Saďte,až keď teplota pôdy dosiahne 6-8°C,cca 6cm hlboko do dobre vyhnojenej pôdy.Predklíčené hľuzy vysadzujte opatrne, aby nedošlo k poškodeniu klíčkov. Odporúčaná vzdialenosť medzi hľuzami :30cm . Veľkosť: 28/35mm Generácia: A Chemicky ošetrené proti pásavke a koreňomorke zemiakovej.


4.50€
3.75€
Nedostupné
VIOLET QUEEN Mini hľuzy

VIOLET QUEEN Pôvodom holandská odroda sa výborne sa hodí do kuchyne na priamy konzum ale aj na uskladnenie. Hodia sa na varenie,výrobu kaše alebo výrobu zemiakových lupienkov. Je varný typ AB, obsahuje 17 % sušiny. Veľmi zaujímavé je jej zloženie nutričných látok. Fialova šupka i dužina sú bohatým zdrojom antokyanínov, ktoré sú významné antioxidanty. Pôsobia blahodárne na kardiovaskulárny systém, znižujú výskyt určitých druhov rakoviny, hladinu cholesterolu, zlepšujú funkciu zraku a pozitívne ovplyvňujú najmä ochranné procesy v organizme. Skladujte pri teplote 5-10°C.2-3týždne pred výsadbou krabičku umiestnite na svetlé miesto a pri teplote nad 15°C sadivo začne klíčiť. Saďte,až keď teplota pôdy dosiahne 6-8°C,cca 6cm hlboko do dobre vyhnojenej pôdy.Predklíčené hľuzy vysadzujte opatrne, aby nedošlo k poškodeniu klíčkov. Odporúčaná vzdialenosť medzi hľuzami :30cm . Veľkosť: 28/50mm Generácia: A 100% Prírodný produkt


5.20€
4.33€
Nedostupné
AGRIA Mini hľuzy

AGRIA Stredne skorá až stredne neskorá odroda zemiakov s oválnymi veľmi veľkými hľúzami, dužina je tmavo žltá, vysoko úrodná, varný typ zemiakov B-BC, vhodná na priamu spotrebu, na výrobu hranolkov,chipsov, ale aj na bežný konzum. Agria si zachováva výbornú kvalitu konzumu až do jari, čím sa zaraďuje medzi najobľúbenejšie odrody na trhu. Agria dobre znáša teplo i sucho. Triedenie:28-35mm Množstvo:50ks Kategória: A Krajina pôvodu: Holandsko


4.40€
3.67€
Nedostupné
IMPALA Mini hľuzy

IMPALA Konzumná odroda zemiakov, vhodná pre letný a jesenný konzum, odporúčaná spotreba v období jún – december. Odroda je určená na priamy konzum ako príloha. Varný typ B.Hľuzy sú oválne so žltou šupkou, veľmi plytkými očkami a žltou dužinou. Triedenie:28-35mm Množstvo:50ks Kategória: A Krajina pôvodu: Holandsko


4.40€
3.67€
Nedostupné