Starostlivosť o záhradu
Pri nákupe nad 100€ doprava zdarma!
V dôsledku opatrení týkajúcich sa vírusu Covid-19 je možné využiť len spôsob doručenia kurierskou spoločnosťou

HFC019 - stolička k SOFIA SETU

Stolička vhodná ako samostatný diel nábytku, alebo rozšírenie SOFIA SETU. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


35.99€
29.99€
skladom
HECHT COUNTRY - Záhradná lavica

<P><STRONG>Výhody</STRONG></P> <UL> <LI>veľmi praktická a kvalitne spracovaná záhradná lavica z tvrdého dreva Akácia <LI>akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii <LI>masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektné posedenie <LI>pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame lavicu na zimu uskladniť na suchom mieste</LI></UL> Lavica z tvrdého tropického dreva Akácia. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení možno používať i v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva.


149.99€
124.99€
skladom
HYS-191 - stolička k HONEY SETU

Stohovateľná stolička k Hecht Honey set. Možné použiť ako doplnok pre rozšírenie setu, alebo náhrada za poškodenú stoličku. Vďaka kombinácii hliníka s komaxitovou povrchovou úpravou a odolnému výpletu z trvanlivého umelého vlákna je možné nábytok použiť aj vo vlhkom prostredí.


35.99€
29.99€
nie je dostupné
HECHT ROSE - záhradná lavička

<P><STRONG>Výhody</STRONG></P> <UL> <LI>veľmi praktická a kvalitne spracovaná záhradná lavica z tvrdého dreva Akácia <LI>akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii <LI>masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektné posedenie <LI>pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste</LI></UL> Lavička z tvrdého dreva Akácia. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení možné používať v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva. Rozmer: Š 158 x H 56 x V 85 cm.


129.99€
108.33€
skladom
HECHT RELAXING CHAIR - Záhradné kreslo

<P><STRONG>Výhody</STRONG></P> <UL> <LI> luxusné polohovateľné kreslo z oceľových rúrok s polohovateľnou podnožkou zaručujúcou perfektnú relaxáciu <LI> vynikajúca pevnosť, trvanlivosť a kvalita spracovania <LI> ako výplň je použitá špeciálna čierna textília, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodeodolnosť a vodopriepustnosť <LI> lehátko ponúka maximálny komfort na záhrady, terasy aj k bazénom <LI> maximálna nosnosť lehátka je 120 kg <LI> pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste</LI></UL> Luxusné polohovacie relaxačné kreslo z oceľových rúrok s plátenou výplňou. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Nevhodné pre použitie vo vlhkom prostredí.


39.99€
33.33€
skladom
HFC010 - stolička k EKONOMY SETU

Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


27.99€
23.33€
skladom
HFC019 - stolička k SOFIA SETU

Stolička vhodná ako samostatný diel nábytku, alebo rozšírenie SOFIA SETU. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii. Nosnosť stoličky 120 kg.


35.99€
29.99€
skladom
HFC010 - stolička k EKONOMY SETU

Doplnková stolička k záhradnému nábytku EKONOMY SET. Nosnosť stoličky 120 kg. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


19.99€
16.66€
skladom
SPC-225 - záhradná stolička k HECHT CHICAGO SET, 2 ks

Záhradné kreslo k HECHT CHICAGO SET, balené po 2 ks, cena za balenie. Vhodné pre záhradné kryté plochy i balkóny. Pri vhodnom ošetrení je možné používať v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.


59.99€
49.99€
skladom
SPC-225 - záhradná stolička 2 ks

<p style="text-align: justify;">Záhradné stoličky vhodné <strong>pre kryté plochy aj balkóny</strong>. Pri vhodnom ošetrení dreva možné používať aj v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. <strong>2 ks v balení</strong>. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii.</p> <p style="text-align: justify;">Vhodné aj k setu nábytku HECHT CHICAGO SET</p>


59.99€
49.99€
skladom
HECHT ROSE - záhradná lavička

<p><strong>Výhody</strong></p> <ul> <li>veľmi praktická a kvalitne spracovaná záhradná lavica z tvrdého dreva Akácia</li> <li>akáciové drevo je veľmi trvanlivé a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, starnutiu a biologickej degradácii</li> <li>masívne, kvalitne spracované drevo, robustná konštrukcia a vynikajúca stabilita zaručujú perfektné posedenie</li> <li>pre dlhšiu životnosť výrobku odporúčame zostavu na zimu uskladniť na suchom mieste</li> </ul> <p style="text-align: justify;"><strong>Lavička HECHT ROSE</strong> z tvrdého dreva Akácia. Vhodné pre záhradné <strong>kryté plochy a interiér.</strong> Pri vhodnom ošetrení možné používať v exteriéri. Drevo je<strong> prírodný materiál</strong>. Farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva. Rozmer: Š 158 x H 56 x V 85 cm. <strong>Nosnosť 300 kg.</strong></p>


129.99€
108.33€
nie je dostupné