Starostlivosť o záhradu
Pri nákupe nad 100€ doprava zdarma!

HECHT 30 - elektrický vyžínač

Parametre motor elektrický, 230 V /50 Hz hmotnosť (kg) 1,4 príkon (W) 300 záber (cm) 25 otočná rukoväť nie teleskopická rukoväť nie deliteľná hriadeľ nie nastavenie uhla kosiacej hlavy nie Popis tovaru Malý a ľahký vyžínač s príkonom 300 W. Pri hmotnosti 1,4 kg sa s vyžínačom veľmi ľahko manipuluje. Strunová hlava má záber 25 cm, odvíjanie struny je poloautomatické. Ak sa struna opotrebením skráti, stačí hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky odvinie. Zarezávač ju potom zastrihne na správnu dĺžku. Vyžínač je ideálny pre konečnú úpravu po kosení kosačkou, napríklad po vykosení trávy okolo plotov a záhonov.


15.99€
13.33€
Dostupné
HECHT 428 - Vyžínač elektrický

Použitie Kvalitný elektrický strunový vyžínač HECHT 428 je určený na úpravu a skrátenie trávy a porastu po tom, čo dokončíte hlavné kosenie. Konečne budete mať možnosť upraviť i zle dostupné miesta. Najmä pozdĺž múrov, plotov, záhonov a pri stromoch. Nie je určený pre sekanie veľkých plôch. Svojou výbavou a prevedením uspokojí tento prístroj každého užívateľa, ktorý má záujem o vyžínač tohto typu. Motor Pohon zaisťuje kvalitný elektrický motor 230 V/50 Hz s príkonom 450 W. Kosenie Kosenie porastu prebieha za pomoci dvoch rotujúcich strún, čím sa zvýšila efektivita a znížili vibrácie. Jej pracovný záber predstavuje 28 cm a sklon strunovej hlavice môžete nastaviť do uhla, ktorý vám v teréne vyhovuje. Systém odvíjania struny Systém odvíjania struny u elektrického vyžínača HECHT 428 je poloautomatický, čo je veľmi praktické a nemusíte ani ručne nastavovať jej dĺžku. Ak sa struna skráti, či opotrebuje, jemne poklepete strunovou hlavou o zem a struna sa uvoľní sama. Potom strunový vyžínač skráti strunu na požadovanú dĺžku. Práca bez námahy Pre úžasné pohodlie pri práci je rukoväť ergonomicky tvarovaná, otočná pre komfortný úchop a ľahko prístroj prispôsobíte vašej výške postavy i docielite lepšie vyváženie. Väčšina, i tak nízkej hmotnosti len 2,2 kg, tejto konštrukcie je dokonale rozmiestnená a zabezpečuje nenamáhavé a nanajvýš praktické a efektívne používanie. Dizajn Skvelý elektrický vyžínač HECHT 428, vybavený kvalitným motorom, súčiastkami a konštrukciou, má moderný dizajn v červenej farbe s čiernymi súčasťami.


29.99€
24.99€
Dostupné
HECHT 1442 - elektrický krovinorez

Parametre motor elektrický hmotnosť (kg) 5 príkon (W) 1400 záber (cm) 42 deliteľná hriadeľ áno priemer struny (mm) 1,6 Popis tovaru HECHT 1445 je elektrický krovinorez s riadidlami vhodný pre údržbu záhradného porastu v miestach , kde nie je možné použiť iné typy kosačiek . Motor s príkonom 1400 W poháňa kvalitné oceľové nože , ktoré si hravo poradí aj s menšími náletovými krovinami. Pracovná šírka záberu nožov je 42 cm, súčasťou dodávky je aj strunová hlava , ktorú možno rýchlo a ľahko zameniť na nože . Krovinorez tak rýchlo zmeníte na výkonný a praktický vyžínač vhodný na úpravu okolo plotov , múrov , stromov a podobne. Krovinorez je dobre vyvážený, váži len 5 kg a väčšina hmotnosti je prenášaná do ramenného popruhu a tak ani po dlhšej práci neunaví vaše ruky . Vďaka deliteľnej, ľahko rozoberateľnej hriadeli je skladný a ľahko ho môžete prepravovať aj v automobile. Elektrické krovinorezy sú obľúbené vďaka svojej nenáročnosti na údržbu , obsluhu , relatívne tichá prevádzka a jednoduchý štart. V balení je okrem strunovej hlavy obsiahnutý tiež kovový kotúč a popruh.


89.99€
74.99€
Dostupné
HECHT 125 R - benzínový vyžínač

Parametre motor benzínový, 2-taktný hmotnosť (kg) 4,6 záber (cm) 36 obsah (cm3) 24,8 výkon (kW/HP) 0,8/1,1 otočná rukoväť nie teleskopická rukoväť nie deliteľná hriadeľ áno nastavenie uhla kosiacej hlavy nie Popis tovaru HECHT 125 R je motorový vyžínač vhodný na konečnú úpravu po hlavnom kosení okolo záhonov, plotov, stromov, stien a pod. Nie je určený pre kosenie veľkých súvislých trávnatých plôch. Stroj je vybavený dvojtaktným benzínovým motorom s výkonom 1,1 HP, obsahom 24,8 cm3, aj tak si však zachoval hmotnosť len 4,6 kg. Väčšina tejto hmotnosti je prenesená do dodávaného ramenného popruhu, a vďaka skvelému vyváženiu je jeho ovládanie veľmi jednoduché a pohodlné. Spodná rukoväť je ľahko nastaviteľná posunom po hriadeli pre lepšie vyváženie s ohľadom na výšku obsluhy. Deliteľnú hriadeľ oceníte pri preprave a uskladnení. Šírka záberu vyžínača je 43 cm, o správnu dĺžku strún sa stará poloautomatický systém odvíjania. Ak sa opotrebovaním počas práce struna neúmerne skráti, stačí jemne poklepať strunovú hlavou o zem a tá uvoľní strunu. Zastrihávač sa potom postará o správnu dĺžku a vy tak môžete pokračovať v práci bez zastavovania a ručného nastavovania dĺžky struny. Vďaka použitiu benzínového motora je vyžínač vhodný na použitie v miestach, kde nie je dostupný el. prúd.


84.99€
70.83€
Dostupné
HECHT 127 BTS - Motorový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 5,9 obsah (cm3) 26 deliteľná hriadeľ áno výkon (HP) 1,1 výkon (kW) 0,7 Popis tovaru Praktický a ľahký motorový krovinorez so strunovou hlavou a kovovým kotúčom. Stroj je vybavený 2taktným benzínovým motorom s výkonom 1,1 HP, ktorý si spoľahlivo poradí i s hustejším porastom. Vďaka kvalitnému uhlovému prevodu je výkon bezpečne a spoľahlivo prenášaný na kosiace ústrojenstvo. Pre jednoduchšie štartovanie za studena je motor vybavený primerom (nastrekovačom paliva do karburátora) a sytičom. Záber kosenia je 25,5/44 cm podľa použitého nástroja - stroj je vybavený kvalitným trojramenným kovovým kotúčom a dvojstrunovou poloautomatickou hlavou s odrezávačom struny - ak je opotrebovaná, stačí roztočenou strunovou hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom automaticky upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať. Pre pohopdlné a bezpečné držanie pri práci sú madlá ergonomicky tvarované a opatrené protišmykovou vrstvou, spínač plynu je tiež vybavený poistkou. Celá rukoväť sa dá nastaviť do optimálneho uhla podľa postavy používateľa. Vďaka nízkej hmotnosti len 5,9 kg a nastaviteľnému ramennému popruhu pre zavesenie je práca s krovinorezom príjemná a zbytočne nevysiluje. Pre lepšie skladovanie a transport je stroj vybavený deliteľnou hriadeľou, vďaka ktorej je ho možné zložiť na polovicu. Súčasťou balenia je tiež drobné náradie pre výmenu kovového kotúča a strunovej hlavy.


92.99€
77.49€
Dostupné
HECHT 142 BTS - benzínový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 6,8 obsah (cm3) 43 deliteľná hriadeľ áno výkon (HP) 2 výkon (kW) 1,45 Popis tovaru Praktický krovinorez s dvojtaktným benzínovým motorom s obsahom 43 cm3 a maximálnym výkonom 2 HP. Súčasťou dodávky je strunová hlava, trojzubý oceľový kosiaci nôž, dvojramenný popruh a základné náradie pre výmenu kosiaceho nástroja. Krovinorez je vybavený deliteľným hriadeľom, vďaka ktorému je možné ho ľahko rozložiť na uskladnenie alebo prepravu. Ergonomicky tvarované madlá zaistia bezpečné a pohodlné držanie. Vďaka možnosti nastavenia madla, dvojramennému závesnému popruhu a hmotnosti 6,8 kg je práca s vyžínačom pohodlná a jednoduchá. Záber kosenia je 25,5/44 cm podľa použitého nástroja - stroj je vybavený kvalitným trojramenným kovovým kotúčom a dvojstrunovou poloautomatickou hlavou s odrezávačom struny - ak je struna opotrebovaná, stačí roztočenou strunovou hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom automaticky upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať. Súčasťou dodávky je kovový kosiaci kotúč, strunová hlava, ramenný popruh a náradie na výmenu kosiaceho ústroja.


109.99€
91.66€
Dostupné
HECHT 152 BTS - benzínový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 8 obsah (cm3) 52 deliteľná hriadeľ áno výkon (HP) 2,2 výkon (kW) 1,6 Popis tovaru Krovinorez s dvojtaktným motorom s objemom 52 cm3 s výkonom 2,2 HP. Súčasťou dodávky je aj nôž, strunová hlava, alebo dvojramenný popruh pre zavesenie krovinorezu a drobné náradie pre výmenu nástrojov a základnú údržbu. Krovinorez je opatrený deliteľnou hriadeľou, vďaka ktorej je ho možné ľahko rozložiť na uskladnenie alebo prepravu. Ergonomicky tvarované madlá zaistia bezpečné a pohodlné držanie. Hmotnosť stroja je 7,9 kg. Dodávaný kovový kosiaci list má pracovný záber 255 mm. Strunová hlava je určená pre strunu s priemerom 2,5 mm, pracovný záber strunovej hlavy je 430 mm.


119.99€
99.99€
Dostupné
HECHT 151 - benzínový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 8,9 obsah (cm3) 51 deliteľná hriadeľ nie výkon (HP) 2,4 výkon (kW) 1,8 Popis tovaru Výkonný krovinorez s dvojtaktným motorom s obsahom 51 cm 3 a výkonom 2,6 HP. O prenos sily od motora k nástroju sa stará kvalitný hriadeľ s uhlovým prevodom. Záber kosenia je 25,5 / 43 cm podľa použitého nástroja - stroj je vybavený kvalitným trojramenným kovovým kotúčom a dvojstrunovou poloautomatickou hlavou s odrezávačom struny - ak je struna moc krátka, stačí roztočenú strunovú hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom automaticky upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať. Stroj je dodávaný s veľmi kvalitným popruhom s masívnym vystlaním. Súčasťou dodávky je kovový kosiaci kotúč, strunová hlava, ramenný popruh a náradie na výmenu kosiaceho nástroja.


145.99€
121.66€
Nedostupné
HECHT 133 R - motorový krovinorez

Parametre motor 4-taktný hmotnosť (kg) 7,5 obsah (cm3) 33,5 deliteľná hriadeľ nie výkon (HP) 1,1 výkon (kW) 0,8 Popis tovaru Popis tovaru Benzínový krovinorez Hecht 133 R so 4-taktným motorom s obsahom 33,5 cm3 a výkonom 0,8 kW / 1,1 HP. Hmotnosť krovinorezu 7,5 kg je prenášaná do ramenného popruhu a tak vďaka skvelému vyváženiu ani dlhšia práca neunaví ruky. Riadidlá sú nastaviteľné v mnohých uhloch, stroj sa tak dá dobre prispôsobiť užívateľovi. Pre pohodlné a bezpečné držanie pri práci sú madlá rukoväte ergonomicky tvarované a opatrené protišmykovou vrstvou, spínač plynu je tiež vybavený poistkou. Stroj je vybavený kvalitným trojramenným kovovým kotúčom, ktorý si poradí i s hustým prerasteným porastom, problém mu nerobia ani mladé náletové dreviny. Nože môžete zameniť za dvoj-strunovú poloautomatickú hlavu s odrezávačom struny - ak je struna opotrebovaná, stačí roztočenú strunovú hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať. Strunovú hlavu oceníte predovšetkým pri konečnej úprave okolo záhonov, plotov, múrov, stromov a pod. Súčasťou balenia je ramenný popruh, strunová hlava, kovový kotúč a drobné náradie na montáž a demontáž.


199.99€
166.66€
Dostupné
HECHT 1330 - multifunkčný krovinorez / plotostrih / vyvetvovacia píla

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 4,8 obsah (cm3) 33 deliteľná hriadeľ áno výkon (HP) 1,5 výkon (kW) 1,1 Popis tovaru HECHT 1330 je multifunkčný stroj, ktorý vďaka možnosti ľubovoľne meniť nadstavce. S pracovným nástrojom je možné využiť ako plnohodnotný krovinorez, vyžínač, plotostrih alebo vyvetvovacia pílu. Okrem týchto nástavcov je súčasťou dodávky aj ramenný popruh a základné náradie pre výmenu nástrojov. Nadstavec krovinorezu je možné osadiť ako oceľovým nožom, alebo strunovou hlavou, ľahko pokosíte trávu aj v zle dostupných miestach, vo svahu a podobne. plotostrih si poradí s každým živým plotom, vyvetvovacia píla potom uľahčí prirezávanie stromov. Voliteľne môžete dokúpiť aj zarezávač trávnikov. Pohonná jednotka Základom HECHT 1330 je pohonná jednotka s dvojtaktným, vzduchom chladeným motorom s obsahom 33 cm3 s maximálnym výkonom 1,5 HP. Ako palivo slúži zmes benzínu s olejom, kapacita palivovej nádrže je 0,7 l. Hmotnosť bez nástroja a paliva je 4,8 kg. Štartovanie motora sa vykonáva pomocou štartovacieho tiahla. Na spodnej časti pohonnej jednotky je osadená základná časť pohonnej hriadele, ktorá je zakončená deliacou spojkou pre rýchle osadenie vybraného nástroja. Na tejto hriadeli taktiež nájdete hlavnú rukoväť s ovládacími pákami motora a pomocnú rukoväť. Zároveň je pod hlavným madlom záves pre pripevnenie dodávaného popruhu. Krovinorez – vyžínač Nadstavec krovinorez je dodávaný vrátane trojzubého kosiaceho noža a strunovej hlavy. O prevod sily z hriadeľa na nástroj sa stará kvalitná uhlová prevodovka v kovovom puzdre. Obsluha je pred nástrojom a náhodne odhodenými predmetmi chránená ochranným krytom z ľahkého, ale zároveň odolného plastu. S kovovým trojzubým kosiacim listom je pracovný záber krovinorezu 255 mm. Nie je tak problém pokosiť prerastenú trávu alebo drobné náletové dreviny. Strunová hlava zaistí záber 430 mm, je určená pre struny s priemerom 2,4 mm. Hlava je poloautomatická, pokiaľ dôjde opotrebením k prílišnému skráteniu struny, stačí ňou jemne poklepať o zem, struna sa odvinie a zarezávač na kryte hlavy ju automaticky skráti na správnu dĺžku. Váha nástavce je 1,7 kg Plotostrih Nástroj plotostrih umožní jednoduché zastrihnutie nielen živých plotov, ale aj niektorých nízkych drevín. Hoci je plotostrih umiestnený na prvý pohľad nie obvykle na konci hriadeľa, práve tento dizajn umožní veľmi jednoduché strihanie bez námahy. Plotostrih má obsluha zavesený na ramennom popruhu a strihanie plotov vykonáva ľahko od zeme po samotný vrch plota, bez toho aby sa musela skláňať, alebo šplhať po rebríku. Dĺžka lišty je 400 mm, maximálny priemer strihaných konárov je 18 mm. Počet kmitov lišty bez záťaže je 3000/min, hmotnosť nástroje je 2,3 kg. Lištu je možné sklápať v rozsahu +/- 45°. Vyvetvovacia píla Nástavec vyvetvovacej píly je osadený lištou s dĺžkou 286 mm a 3/8" reťazou so šírkou drážky 1,27 mm. Píla je vybavená olejovou nádržou a automatickým mazaním reťaze. Hmotnosť nástroja je 1,6 kg. Umiestnenie píly na hriadeli umožní ľahké prerezávanie stromčekov priamo zo zeme. Ďalšou výhodou je možnosť prerezávať stromy z miesta mimo dosahu rezaných vetiev, ktoré by mohli obsluhu poraniť. Pílu využijete nielen pre prerez stromčekov v sadoch, ale napríklad aj pri údržbe okrasných drevín v záhrade. Voliteľné príslušenstvo – zarezávač trávnika


199.99€
166.66€
Dostupné
HECHT 163 PROFI - motorvý krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) - obsah (cm3) 63,3 deliteľná hriadeľ nie výkon (HP) 3,1 výkon (kW) 2,3 Popis tovaru HECHT 163 PROFI je kvalitný motorový krovinorez so skutočne silným motorom s obsahom 63,3 cm3 s výkonom až 3,1 HP. Jedná sa o skutočne robustný krovinorez pre náročné použitie, takto výkonné stroje bývajú tiež označované ako "čistiace". Dodávaný je vrátane dvojramenného popruhu (vesty) s kvalitným masívnym polstrovaním. Hmotnosť stroja je tak pri správnom vyvážení prenášaná do popruhu a vďaka ergonomicky tvarovaným madlám je práca so strojom pohodlná. Súčasťou dodávky je kvalitný trojzubý oceľový nôž, strunová hlava a základné náradie pre výmenu nástrojov.


239.99€
199.99€
Dostupné
HECHT 1238 - elektrický krovinorez

Parametre motor elektrický hmotnosť (kg) 4,4 príkon (W) 1200 záber (cm) 38 deliteľná hriadeľ áno priemer struny (mm) 2,0 Popis tovaru HECHT 1238 je elektrický krovinorez vhodný pre údržbu záhradného porastu v miestach, kde nie je možné použiť iné typy kosačiek. Motor s príkonom 1200 W poháňa kvalitné oceľové nože, ktoré si hravo poradia aj s menšími náletovými krovinami. Pracovná šírka záberu nožov je 38 cm, súčasťou dodávky je aj strunová hlava, ktorú je možné rýchlo a ľahko zameniť na nože. Krovinorez tak rýchlo zmeníte na výkonný a praktický vyžínač vhodný k úprave okolo plotov, múrov, stromov a podobne. Vďaka deliteľnej, ľahko rozoberateľnej hriadeli je skladný a ľahko ho môžete prepravovať aj v automobile. Krovinorez je dobre vyvážený, váži len 4,4 kg a väčšina hmotnosti je prenášaná do ramenného popruhu a tak ani po dlhšej práci neunaví vaše ruky. Spodnú rukoväť je možné nastaviť do mnohých polôh pre dokonalé vyváženie vyhovujúce konkrétnej obsluhe. Polohovateľná je samozrejme aj horná rukoväť so spínačom. Elektrické krovinorezy sú obľúbené vďaka svojej nenáročnosti na údržbu, obsluhu, relatívne tichá prevádzka a jednoduchý štart. V balení je okrem strunovej hlavy obsiahnutý tiež popruh a kovový kotúč.


71.99€
59.99€
Dostupné
HECHT 000109 - strunová hlava

Popis tovaru Strunová EASY-LOAD hlava určená pre krovinorezy HECHT 1445, 129 BTS, 135 BTS, 1330, 142 BTS, 145, 151, 152 BTS, 154. Vďaka funkcii EASY-LOAD je navíjanie struny veľmi jednoduché. Hlavu nie je nutné pri výmene struny nijako rozoberať. Stačí jednoducho vytáianuť zvyšok starej struny, priamo do hlavy prevliecť odmeraný kus novej struny a navinúť ho do hlavy.


11.99€
9.99€
Dostupné
HECHT 000130 - strunová hlava

Popis tovaru Strunová EASY-LOADhlava určená pre krovinorezy HECHT 142 BTS, 145, 146 BTS, 151, 152 BTS, 154. Vďaka funkcii EASY-LOAD je navíjanie struny veľmi jednoduché. Hlavu nie je nutné pri výmene struny nijako rozoberať. Stačí jednoducho vytiahnuť zvyšok starej struny, priamo do hlavy prevliecť odmeraný kus novej struny a navinúť ho do hlavy.


13.49€
11.24€
Nedostupné
HECHT 000108 - strunová hlava

Popis tovaru Univerzálna strunová hlava pre krovinorezy HECHT 1445, 690, 124 R, 130 R, 129 BTS, 135 BTS, 130, 142 BTS, 145, 151, 152 BTS, 154 a Bluebird HO 35. Vďaka konštrukcii hlavy odpadá veľa neduhov, ako sú problémy s odvíjamím struny u zanedbaných alebo príliš opotrebovaných strunových hláv. Stačí mať pripravenú zásobu kosiacej struny. Dĺžku stún určuje záber krovinorezu uvedený v parametroch, ktorý je daný výkonom motora a polomerom krytu strunovej hlavy. Kedykoľvek je v priebehu kosenia treba struny vymeniť, stačí povoliť jedinú skrutku, zasunúť nové struny a zabezpečiť ich dotiahnutím skrutky. Do hlavy sa osadzujú štyri vlákna struny, kosenie je teda vykonávané celkom ôsmymi koncami struny. Vďaka tomu je tráva kosená oveľa efektívnejšie. Vzhľadom k tomu, že konštrukcia hlavy je maximálne jednoduchá (jedinou mechanickou časťou je vlastne len skrutka istiaca struny), je hlava maximálne spoľahlivá a má dlhú životnosť.


5.99€
4.99€
Dostupné
124R00004 - strunová hlava k Hecht 124 R

Strunová hlava k HECHT 124 R


9.99€
8.33€
Nedostupné
10.49€
8.74€
Dostupné
690002432 - kompletná strunová hlava

Kompletná strunová hlava k HECHT 690.


9.99€
8.33€
Dostupné
600050 - 4-zubý kotúč na trávu

Parametre priemer kotúča (mm) 255 hrúbka noža (mm) 1,4


7.49€
6.24€
Dostupné
600040 - 8-zubý kotúč na trávu

Parametre priemer kotúča (mm) 255 hrúbka noža (mm) 1,4


7.99€
6.66€
Dostupné
600250 - 3-zubý nôž

Parametre priemer kotúča (mm) 255 hrúbka noža (mm) 1,4


7.49€
6.24€
Dostupné
600600 - 3-zubý nôž

Parametre priemer kotúča (mm) 250 hrúbka noža (mm) 3,0


8.99€
7.49€
Dostupné
600610 - 3-zubý nôž

Parametre priemer kotúča (mm) 300 hrúbka noža (mm) 3,0


9.99€
8.33€
Dostupné
600590 - pílový kotúč

Popis tovaru Pílový kosiaci kotúč pre krovinorezy Hecht 146, hecht 146, Hecht 152 a Hecht 154. Rozmery 255 x 1,4 mm.


9.99€
8.33€
Dostupné
Hecht 600640 - pílový kosiaci kotúč s vídiovými zubami

Parametre priemer kotúča (mm) 255 Popis tovaru Pílový kotúč s vídiovými zubami pre použitie na vybraných typoch krovinorezov na likvidáciu náletových drevín. Priemer kotúča 255 mm, hrúbka 1,8 mm. Použitie pílových kotúčov spravidla neodporúčame na krovinorezy s deliteľnou hriadeľou.


19.99€
16.66€
Dostupné
HECHT 10001513 - struna guľatá 1,3 mm x 15 m

Popis tovaru Struna pre vyžínače a krovinorezy priemer 1,3 mm, 15 m, guľatá


1.59€
1.33€
Dostupné
HECHT 10001516 - struna kruhová 1,65 mm x 15 m

Struna - kruhová. Priemer 1,65 mm, dĺžka 15 m.


1.99€
1.66€
Dostupné
HECHT 10001520 - struna kruhová 2,0 mm x 15 m

Struna - kruhová. Priemer 2,0 mm, dĺžka 15 m


2.39€
1.99€
Dostupné
HECHT 10001524 - struna guľatá 2,4 mm x 15 m

Popis tovaru Struna pre vyžínače a krovinorezy priemer 2,4 mm, 15 m, guľatá


2.79€
2.33€
Dostupné
6.79€
5.66€
Dostupné
7.89€
6.58€
Dostupné
HECHT 10009024 - struna guľatá 2,4 mm x 90 m

Struna guľatá 2,4 mm x 90 m.


8.99€
7.49€
Dostupné
HECHT 10006030 - struna guľatá 3,0 mm x 60 m

Struna guľatá 3,0 mm x 60 m.


9.89€
8.24€
Dostupné
HECHT 10075016 - struna guľatá 1,65 mm x 750 m

Struna guľatá 1,65 mm x 750 m.


21.99€
18.33€
Dostupné
HECHT 10052020 - struna guľatá 2,0 mm x 520 m

Struna guľatá 1,65 mm x 750 m.


22.49€
18.74€
Dostupné
HECHT 124 R - motorový vyžínač

Parametre motor benzínový, 2-taktný hmotnosť (kg) 4,6 záber (cm) 43 obsah (cm3) 25 výkon (kW/HP) 0,8/1,0 otočná rukoväť nie teleskopická rukoväť nie deliteľná hriadeľ áno nastavenie uhla kosiacej hlavy nie Popis tovaru Motorový strunový vyžínač HECHT 124 R je vhodný pomocník pre konečnú úpravu po kosení okolo záhonov, plotov, stromov, múrov a pod. Vďaka ramennému popruhu sa s ním skvele pracuje aj po dlhšiu dobu. Celá hmotnosť je prenesená do popruhu a vďaka skvelému vyváženiu je jeho ovládanie veľmi jednoduché a pohodlné. Spodná rukoväť je ľahko nastaviteľná posunom po hriadeli pre lepšie vyváženie s ohľadom na výšku obsluhy. Deliteľnú hriadeľ oceníte pri preprave a uskladnení. Benzínový dvojtaktný motor s výkonom 0,8 kW poháňa cievky s dvoma strunami so záberom 43 cm. Poloautomatický systém odvíjania sa stará o správnu dĺžku vyžínacích strún. Ak sa opotrebovaním počas práce struna neúmerne skráti, stačí jemne poklepať vyžínacou hlavou a tá uvoľní strunu. Zastrihávač sa potom postará o správnu dĺžku a vy tak môžete pokračovať v práci bez zastavovania a ručného nastavovania dĺžky struny. Vďaka benzínovému motoru je vyžínač vhodný na použitie v miestach, kde nie je dostupný el. prúd. Príjemná je aj hmotnosť, ktorá napriek použitiu spaľovacieho motora je len 4,6 kg. Súčasťou balenia je popruh a drobné náradie pre výmenu kovového kotúča a strunovej hlavy a odmerka na miešanie benzínu a oleja.


79.99€
66.66€
Dostupné
HECHT 129 BTS - benzínový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 5,9 obsah (cm3) 26 deliteľná hriadeľ áno výkon (HP) 1,1 výkon (kW) 0,75 Popis tovaru Praktický a ľahký motorový krovinorez so strunovou hlavou a kovovým kotúčom. Stroj je vybavený 2-taktným benzínovým motorom s výkonom 1,1 HP, ktorý si spoľahlivo poradí aj s hustejším porastom. Vďaka kvalitnému uhlovému prevodu je výkon bezpečne a spoľahlivo prenášaný na kosiace ústrojenstvo. Stroj je vybavený kvalitným trojramenným kovovým kotúčom a dvoj-strunovou poloautomatickou hlavou s odrezávačom struny - ak je struna opotrebovaná, stačí roztočenú strunovú hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom automaticky upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať. Pre pohodlné a bezpečné držanie pri práci sú madlá rukoväte ergonomicky tvarované a opatrené protišmykovou vrstvou, spínač plynu je tiež vybavený poistkou. Celá rukoväť sa dá nastaviť do optimálneho uhla podľa postavy užívateľa. Vďaka nízkej hmotnosti len 5,9 kg a nastaviteľnému ramennému popruhu pre zavesenie je práca s krovinorezom príjemná a zbytočne nevysiluje. Pre lepšiu skladovanie a transport je stroj vybavený ľahko deliteľnou hriadeľou, vďaka ktorej je ho možné v rýchlosti zložiť na polovicu. Súčasťou balenia je aj popruh, kosiaci kotúč, strunová hlava a drobné náradie pre výmenu kovového kotúča a strunovej hlavy.


99.99€
83.33€
Dostupné
HECHT 135 BTS - benzínový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 6,1 obsah (cm3) 33 deliteľná hriadeľ áno výkon (HP) 1,5 výkon (kW) 1,1 Popis tovaru Benzínový krovinorez HECHT 135 BTS s dvojtaktným motorom s obsahom 33 cm3 a výkonom 1,5 HP. Hmotnosť stroja je len 6,1 kg. Táto hmotnosť je navyše prenášaná do ramenného popruhu, práca so strojom je teda naozaj jednoduchá. Riadidlá sú nastaviteľné v mnohých uhloch, stroj sa tak dá dobre prispôsobiť užívateľovi. Deliteľná hriadeľ umožní celý stroj zložiť do kompaktných rozmerov pre uskladnenie alebo prepravu. Stroj je vybavený kvalitným trojramenným kovovým kotúčom, ktorý si poradí i s hustým prerasteným porastom, problém mu nerobia ani mladé náletové dreviny. Nože môžete zameniť za dvojstrunovú poloautomatickou hlavu s odrezávačom struny - ak je struna opotrebovaná, stačí roztočenou strunovou hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať. Strunovú hlavu oceníte predovšetkým pri konečnej úprave okolo záhonov, plotov, múrov, stromov a pod. Súčasťou balenia je ramenný popruh, strunová hlava, kovový kotúč a drobné náradie na montáž a demontáž.


106.99€
89.16€
Dostupné
13800030 - cievka so strunou

Cievka so strunou vhodná pre HECHT 1238.


6.99€
5.83€
Dostupné
HECHT 154 - benzínový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 8,7 (bez krytu a bez nástroja obsah (cm3) 52 výkon (kW/HP) 1,9 / 2,6 pri 10000 ot./min deliteľná hriadeľ nie Popis tovaru Robustný a výkonný motorový krovinorez so strunovou hlavou a kovovým kotúčom nielen pre náročnejších používateľov. Stroj je vybavený 2-taktným benzínovým motorom s výkonom 1,9 kW pri 10000 ot./min, ktorý si spoľahlivo poradí i s hustejším porastom. Vďaka kvalitnému uhlovému prevodu je výkon bezpečne a spoľahlivo prenášaný na kosiace ústrojenstvo. Motor je vybavený systémom EASYSTART, ktorý šetrí obsluhu pri štartovaní stroja a predlžuje životnosť štartéra. Pre jednoduchšie štartovanie za studena je motor tiež vybavený primerom (nastrekovačom paliva do karburátora) a automatickým sytičom, ktorý sa následne sám prepne do prevádzkovej polohy. Záber kosenia je 25,5/43 cm podľa použitého nástroja - stroj je vybavený kvalitným trojramenným kotúčom a dvojstrunovou poloautomatickou hlavou s odrezávačom struny - ak je struna moc krátka, stačí roztočenou strunovou hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom automaticky upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať. Pre pohodlné a bezpečné držanie pri práci sú madlá rukoväte ergonomicky tvarované a opatrené protišmykovou vrstvou, spínač plynu je tiež vybavený poistkou. Celá dokonale odpružená rukoväť sa dá pomocou rýchloupínacej skrutky jednoducho a rýchlo nastaviť do optimálneho uhla podľa postavy užívateľa. Vďaka pevnému a nastaviteľnému dvojramennému popruhu pre zavesenie je práca s krovinorezom príjemná a zbytočne nevysiluje. Hmotnosť krovinorezu je 8,7 kg bez nástroja a krytu. Súčasťou balenia je tiež drobné náradie pre výmenu kovového kotúča a strunovej hlavy a odmerka na miešanie benzínu a oleja.


219.99€
183.33€
Dostupné
HECHT 150 - motorový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 10 (bez krytu a bez nástroja obsah (cm3) 51,7 výkon (kW/HP) 1,4 / 2,0 pri 10000 ot./min deliteľná hriadeľ nie Popis tovaru HECHT 150 je stroj, ktorý vychádza z osvedčenej konštrukcie profesionálneho krovinorezu HECHT 163 PROFI. Zásadným rozdielom je tak predovšetkým použitie motora s nižším výkonom, ktorý bol tu optimalizovaný pre hobby použitie. Stroj je vybavený dokonalým antivibračným systémom, ktorý tlmí prenášanie vibrácií od motora aj kosiaceho nástroja do rukoväte a popruhu. To podstatne znižuje únavu a zároveň zvyšuje komfort pri práci. Masívne riadidlá s ergonomicky tvarovanými madlami skvele padnú do ruky a umožnia presné vedenie stroja v teréne. Dodávaný je vrátane dvojramenného popruhu (vesty) s kvalitným masívnym polstrovaním. Hmotnosť stroja je tak pri správnom vyvážení prenášaná do popruhu, ruky nie sú zaťažované a záťaž je vďaka kvalitným popruhom rovnomerne rozložená. Súčasťou dodávky je kvalitný trojzubý oceľový nôž, strunová hlava a základné náradie pre výmenu nástrojov.


189.99€
158.33€
Dostupné
BLUE BIRD HO 35 - motorový krovinorez

Parametre motor 4-taktný hmotnosť (kg) 8,2 obsah (cm3) 36 deliteľná hriadeľ nie výkon (HP) 1,6 výkon (kW) 1,2 Popis tovaru Profesionálny krovinorez BLUE BIRD HO 35 je poháňaný osvedčeným 4-taktným motorom známeho výrobcu HONDA s obsahom 36 cm3 a výkonom 1,2 kW / 1,6 HP. 8,2 kg hmotnosti stroja vďaka perfektnému vyváženiu prenesené do ramenného popruhu, zaistí obsluhu dlhšiu prácu bez zbytočného vysilovania. Vodiace riadidlá sú nastaviteľné a stroj sa tak ľahko prispôsobí Vašej postave. Rukoväte sú ergonomicky tvarované pre pohodlný úchop, spínač plynu je vybavený poistkou proti náhodnému spusteniu. Krútiaci moment motora je prenášaný na nože kvalitným uhlovým prevodom. S týmto krovinorezom sa bez obáv môžete pustiť aj do zanedbaných pozemkov plných mladých náletových drevín, pokosiť zle dostupné miesta, kde by bolo použitie inej kosačky nemysliteľné, alebo po výmene nožov za strunovú hlavu vykonávať konečné úpravy po kosení pozdĺž plotov, múrov, záhonov a stromov. Súčasťou balenia je ramenný popruh, strunová hlava, kovový kotúč a drobné náradie na montáž a demontáž.


419.90€
349.92€
Nedostupné
Zarezávač trávnika 0001330

Zarezávač trávnika 0001330 - voliteľné príslušenstvo pre multifunkčný stroj HECHT 1330


67.99€
56.66€
Nedostupné
HECHT 10036024 - struna guľatá 2,4 mm x 360 m

Struna guľatá 2,4 mm x 360 m.


24.99€
20.83€
Dostupné
HECHT 10024030 - struna guľatá 3,0 mm x 240 m

Struna guľatá 3,0 mm x 240 m.


25.99€
21.66€
Dostupné
HECHT 10021033 - struna guľatá 3,3 mm x 210 m

Struna guľatá 3,3 mm x 210 m.


25.99€
21.66€
Dostupné
HECHT 10015040 - struna guľatá 4,0 mm x 150 m

Struna guľatá 4,0 mm x 150 m.


27.99€
23.33€
Dostupné
HECHT 10101524 - struna štvorcová 2,4 mm x 15 m

Struna štvorcová 2,4 mm x 15 m.


2.79€
2.33€
Dostupné
HECHT 10201524 - struna hviezdicová 2,4 mm x 15 m

Struna hviezdicová 2,4 mm x 15 m.


2.49€
2.08€
Dostupné
HECHT 10101530 - struna štvorcová 3,0 mm x 15 m

Struna štvorcová 3,0 mm x 15 m.


3.59€
2.99€
Dostupné
HECHT 10201530 - struna hviezdicová 3,0 mm x 15 m

Struna hviezdicová 3,0 mm x 15 m


3.19€
2.66€
Dostupné
HECHT 10106024 - struna štvorcová 2,4 mm x 60 m

Struna štvorcová 2,4 mm x 60 m


7.99€
6.66€
Dostupné
HECHT 10104030 - struna štvorcová 3,0 mm x 40 m

Struna štvorcová 3,0 mm x 40 m


7.99€
6.66€
Dostupné
HECHT 10209024 - struna hviezdicová 2,4 mm x 90 m

Struna hviezdicová 2,4 mm x 90 m


7.99€
6.66€
Dostupné
HECHT 10206030 - struna hviezdicová 3,0 mm x 60 m

Struna hviezdicová 3,0 mm x 60 m


7.99€
6.66€
Dostupné
HECHT 10134524 - struna štvorcová 2,4 mm x345 m

Struna štvorcová 2,4 mm x345 m


24.99€
20.83€
Dostupné
HECHT 10123230 - struna štvorcová 3,0 mm x 232 m

Struna štvorcová 3,0 mm x 232 m


25.99€
21.66€
Dostupné
HECHT 10123233 - struna štvorcová 3,3 mm x 232 m

Struna štvorcová 3,3 mm x 232 m


27.99€
23.33€
Nedostupné
HECHT 10240824 - struna hviezdicová 2,4 mm x 408 m

Struna hviezdicová 2,4 mm x 408 m


21.99€
18.33€
Dostupné
HECHT 10228530 - struna hviezdicová 3,0 mm x 285 m

Struna hviezdicová 3,0 mm x 285 m


25.99€
21.66€
Dostupné
HECHT 10223233 - struna hviezdicová 3,3 mm x 232 m

Struna hviezdicová 3,3 mm x 232 m


25.99€
21.66€
Dostupné
HECHT 10301516 - struna guľatá 1,65 mm x 15 m

Struna - guľatá 1,65 mm x 15 m s jadrom DUAL POWER.


2.39€
1.99€
Dostupné
HECHT 10318016 - struna guľatá 1,65 mm x 180 m

Struna guľatá 1,65 mm x 180 m


9.99€
8.33€
Dostupné
HECHT 10375016 - struna guľatá 1,65 mm x 750 m

HECHT 10375016 - struna guľatá 1,65 mm x 750 m


29.99€
24.99€
Dostupné
HECHT 10301520 - struna guľatá 2,0 mm x 15 m

Struna guľatá 2,0 mm x 15 m


2.79€
2.33€
Nedostupné
HECHT 10313020 - struna guľatá 2,0 mm x 130 m

Struna guľatá 2,0 mm x 130 m


10.49€
8.74€
Dostupné
HECHT 10352020 - struna guľatá 2,0 mm x 520 m

Struna guľatá 2,0 mm x 520 m


32.99€
27.49€
Dostupné
HECHT 10301524 - struna guľatá 2,4 mm x 15 m

Struna guľatá 2,4 mm x 15 m


3.59€
2.99€
Dostupné
HECHT 10309024 - struna guľatá 2,4 mm x 90 m

Struna guľatá 2,4 mm x 90 m


11.99€
9.99€
Dostupné
HECHT 10336024 - struna guľatá 2,4 mm x 360 m

Guľatá struna o priemere 2,4 mm, dĺžka 360 m. Struna s DUAL POWER jadrom, ktoré jej dáva vyššiu odolnosť pri zachovaní pružnosti.


32.99€
27.49€
Dostupné
HECHT 10306030 - struna s jadrom kruhová 3,0 mm x 60 m

Struna - kruhová s jadrom DUAL POWER. Priemer 3,0 mm, dĺžka 60 m.


12.99€
10.83€
Dostupné
HECHT 10324030 - struna guľatá 3,0 mm x 240 m

Struna guľatá 3,0 mm x 240 m


35.99€
29.99€
Dostupné
HECHT 10321033 - struna guľatá 3,3 mm x 210 m

Struna guľatá 3,3 mm x 210 m


35.99€
29.99€
Dostupné
HECHT 10401524 - struna s jadrom štvorcová 2,4 mm x 15 m

Struna - štvorcová s jadrom DUAL POWER. Priemer 2,4 mm, dĺžka 15 m.


3.59€
2.99€
Dostupné
HECHT 10406024 - struna štvorcová 2,4 mm x 60 m

Struna štvorcová 2,4 mm x 60 m


9.99€
8.33€
Dostupné
HECHT 10434524 - struna štvorcová 2,4 mm x 345 m

Struna štvorcová 2,4 mm x 345 m


32.99€
27.49€
Dostupné
HECHT 10401530 - struna štvorcová 3,0 mm x 15 m

Struna štvorcová 3,0 mm x 15 m


4.49€
3.74€
Dostupné
HECHT 10404030 - struna štvorcová 3,0 mm x 40 m

HECHT 10404030 - struna štvorcová 3,0 mm x 40 m


9.99€
8.33€
Dostupné
HECHT 10423230 - struna štvorcová 3,0 mm x 232 m

Struna štvorcová 3,0 mm x 232 m


35.99€
29.99€
Dostupné
HECHT 10423233 - struna štvorcová 3,3 mm x 232 m

Štvorcová struna o priemere 3,3 mm, dĺžka 232 m. Struna s DUAL POWER jadrom, ktoré jej dáva vyššiu odolnosť pri zachovaní pružnosti.


39.99€
33.33€
Dostupné
HECHT 000101 - jednoramenný popruh

Jednoramenný popruh vhodný pre väčšinu typov vyžínačov a krovinorezov.


6.99€
5.83€
Dostupné
HECHT 000102 - dvojramenný popruh

Dvojramenný popruh pre krovinorezy.


11.99€
9.99€
Dostupné
HECHT 000103 - dvojramenný popruh

Dvojramenný popruh HECHT pre krovinorezy


18.99€
15.83€
Dostupné
HECHT 2T - olej pre dvojtaktné motory

Doporučený olej pre dvojtaktné motory. Objem 0,5 l.


4.49€
3.74€
Dostupné
000620B - akumulátor

Li-ion akumulátor pre HECHT ACCU program 6020. Napätie 20 V, 2 Ah. Kvalitný Li-ion akumulátor s napätím 20 V s kapacitou 2 Ah. Tento akumulátor je súčasťou ACCU programu 6020 a je kompatibilný s niekoľkými typmi náradia. Akumulátor je vybavený indikáciou stavu nabitia. Nevyužitý akumulátor, ktorý zbytočne niekde leží samovoľne degraduje, pokiaľ nie je vykonané jeho pravidelné nabíjanie, môže časom dôjsť k jeho nenávratnému poškodeniu. Bežnou praxou dnes je, že každé náradie sa dodáva s vlastným typom akumulátora, ktorý hoci činí nemalú časť obstarávacích nákladov pri nákupe náradia, po väčšinu svojej životnosti leží bezúčelne niekde v sklade alebo dielni. Vďaka accu programu 6020 máte možnosť využívať akumulátor po celý rok v niekoľkých typoch záhradnej techniky a tým jeho kapacitu a životnosť využiť na maximum. Aktuálne je možné tento akumulátor využiť pre napájanie vyžínača HECHT 5020, plotostrihu HECHT 6020 alebo fukára na lístie HECHT 9020. K jeho nabíjaniu je určená nabíjačka 000620CH


39.99€
33.33€
Dostupné
000620CH - nabíjačka

Nabíjačka pre li-ion akumulátor 000620B.


15.99€
13.33€
Dostupné
HECHT 5020 - accu vyžínač

Ak ste majiteľom záhrady, koseniu trávy vedľa plotov, múrov, záhonov, pod kríkmi a na ďalších zle dostupných miestach sa nevyhnete. Práve pre takú prácu je ideálny strunový vyžínač, ktorého struna pokosí trávu, zároveň jej však nevadí, ak príde do kontaktu s múrom alebo plotom. Motorové vyžínače sú síce výkonné, bohužiaľ sú však aj veľmi hlučné, produkujú emisie a spaľovací motor je o poznanie ťažší ako elektrický. Elektrické vyžínače sú tiché, ľahké, problémom však môže byť prívodný kábel, s ktorým sa medzi prekážkami zle manipuluje. Alternatívou je potom akumulátorový vyžínač, ktorý je ľahký, tichý, bez prívodných káblov, bez problému ho použijete kdekoľvek v záhrade, ale aj vonkajšej strany plotu, nie ste obmedzený žiadnym káblom. Akumulátorový vyžínač HECHT 5020 je praktický pomocník pre konečnú úpravu okolo plotov, záhonov a na ďalších zle dostupných miestach po hlavnom kosení. Napájaný je z kvalitného li-ion akumulátora 000620B s napätím 20 V s kapacitou 2 Ah. Akumulátor vydrží napájať elektromotor krovinorezu až 20 minút. Vyžínač je súčasťou ACCU programu 6020, vďaka tomu je zaručená kompatibilita akumulátora s ďalšou záhradnou technikou. Nemusíte preto zaobstarávať nákledne niekoľko typov akumulátorov, jedným akumulátorom môžete poháňať vyžínač, plotostrih, alebo záhradný fukár. Akumulátorové náradie má v porovnaní s ostatným výhody v tichej prevádzke bez emisií, bez nutnosti prívodných káblov, jednoduchom spúšťaní a zároveň v jednoduchej údržbe. Vyžínač je opatrený teleskopickou rukoväťou, a nastaviteľným uhlom kosiacej hlavy. Ľahko ho tak prispôsobíte výške obsluhy pre pohodlnú prácu. Kosiaca struna je navinutá v jednostrunnej automatickej hlave. Pri každom spustení stroja sa automaticky odvinie približne 1 cm struny. Ak sa počas kosenia struna príliš opotrebuje, jednoducho stačí opakovane vyžínač niekoľkokrát zapnúť a vypnúť, až sa struna odvinie na potrebnú dĺžku. Ak by sa struna odvinula príliš, automatický zarezávač na kryte ju odreže. Vďaka tomu je vždy zaistený optimálny záber kosenia 25 cm. Hmotnosť vyžínača vrátane akumulátora je 2,2 kg


79.99€
66.66€
Dostupné
HECHT 9020 - aku fukár

ACCU fukár na lístie. Rýchlosť vzduchu 198 km/h. Hmotnosť 1,3 kg. ACCU program 6020. Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia. Výhody -Výkonný ACCU fukár pre použitie s kvalitnou batériou DC 20 V / 2 Ah -Vhodný napríklad pre upratovanie dlažby, spoľahlivo odfúkne smeti, prach, aj drobné kamienky -Jednoduchá prevádzka bez nutnosti káblov, v porovnaní s benzínovými fukármi je o poznanie ľahší, tichší a neprodukuje žiadne emisie -Jeden z najľahších fukárov na trhu, iba 1,3 kg (bez batérie) -Vzhľadom k nízkej váhe ho ocenia aj ženy -Výborné vyváženie vďaka umiestneniu batérie v zadnej časti prístroja Vyhrabanie lístia pod okrasnými kríkmi môže byť zložité, ak konáre siahajú až k zemi. Ešte zložitejšie to môže byť, ak je ker napríklad v okrasnom záhone sypanom okruhliakmi alebo iným drobným materiálom. Hrable nie je možné použiť, nezostáva než lístie vybrať ručne, alebo použiť šikovný fukár, prípadne vysávač. Fukar je navyše možné využiť aj ako náhradu metly pri upratovaní dlažby, spoľahlivo odfúkne smeti, prach, aj drobné kamienky. Vyfúnke nečistoty aj zo škár dlažby, čo s metlu nezvládnete. V zime si poradí aj s čerstvým prašanom. Akumulátorový fukár na lístie HECHT 9020 je súčasťou voliteľného príslušenstva ACCU programu 6020, dodávaný je bez akumulátora a nabíjačky. Akumulátorový pohon je najväčšou prednosťou tohto fukára - umožní ľahkú prevádzku bez nutnosti káblov, v porovnaní s benzínovými fukármi je o poznanie ľahší, tichší a neprodukuje žiadne emisie. Stačí len pripojiť akumulátor a stlačiť tlačidlo. Kompatibilný je s akumulátormi 000620B - viď príslušenstvo. Jedná sa o veľmi kvalitný li-ion akumulátor s napätím 20 V a kapacitou 2 Ah. S týmto akumulátorom je možné napájať aj vyžínač HECHT 5020 a plotostrih HECHT 6020. Vďaka tomu máte možnosť na jediný akumulátor prevádzkovať až tri zariadenia. Kvalitný akumulátor má nemalý podiel na obstarávacích nákladoch akumulátorového náradia. Neplaťte preto viac než je nutné a využite jeden akumulíátor naplno.


32.99€
27.49€
Dostupné
HECHT 5036 SET - akumulátorový vyžínač

Kombinovateľný akumulátorový nožnicový vyžínač. Li-on článok Samsung 3,6 V s kapacitou 1,3 Ah. Záber 8 /11 cm. Hmotnosť 1 kg. Je možné meniť na nožnice či plotostrih.


39.99€
33.33€
Dostupné
HECHT 530 - elektrický vyžínač

Elektrický vyžínač s príkonom 550 W. Záber 30 cm. Hmotnosť 2,6 kg. Široké možnosti nastavenia. Poloautomatické odvíjanie struny. Parametre motor elektrický, 230 V /50 Hz hmotnosť (kg) 2,6 príkon (W) 550 záber (cm) 30 otočná rukoväť nie teleskopická rukoväť áno deliteľná hriadeľ nie nastavenie uhla kosiacej hlavy nie


34.99€
29.16€
Dostupné
HECHT 630 - elektrický vyžínač

Parametre motor elektrický, 230 V /50 Hz hmotnosť (kg) 2,8 príkon (W) 600 záber (cm) 30 otočná rukoväť nie teleskopická rukoväť áno deliteľná hriadeľ nie nastavenie uhla kosiacej hlavy nie Popis tovaru Ľahký elektrický vyžínač vhodný pre konečnú úpravu trávnika okolo plotov, múrov, záhonov a iných prekážok. Vybavený je teleskopickou tyčou s nastaviteľným madlom, ľahko ho prispôsobíte výške postavy obsluhy pre pohodlné držanie. Rukoväť je otočná, nastaviť je možné aj uhol hlavy, ak je potreba zastrihnúť okraje trávnika, vyžínač behom pár sekúnd prenastavíte aj pre túto prácu. Poloautomatická hlava zaistí vždy rýchle odvinutie struny. Ak sa struna pri práci opotrebuje, stačí kedykoľvek poklepať hlavou o zem, struna sa odvinie a zastrihne na správnu dĺžku. Vyžínač je poháňaný 600W elektrickým motorom, napájanie je z bežnej 230V / 50Hz siete. Samozrejmosťou je odľahčovač pnutia kábla, do ktorého pripevníte prívodný kábel. Hmotnosť vyžínača je iba 2,8 kg, pracovný záber je 30 cm.


47.99€
39.99€
Dostupné
HECHT 1440 - akumulátorový krovinorez

Parametre motor accu hmotnosť (kg) 5,5 záber (cm) 25,4 s kotúčom / 30 so strun. hlavou aku článok (V) 40 kapacita batérie (Ah) 4 Popis tovaru Akumulátorový krovinorez HECHT 1440 má oproti bežným motorovým vyžínačom výhodu v tichej prevádzke bez emisií. Pri práci nebudete rušiť susedov hlukom, alebo ich obťažovať výfukovými splodinami. S hmotnosťou iba 5,5 kg sa rýchlo stane obľúbeným pomocníkom, s ktorým ľahko dokosíte trávu v miestach, kam sa nedá s bežnou kosačkou dostať, ako sú rôzne svahy alebo miesta medzi okrasnými drevinami. So strunovú hlavou so záberom 30 cm je možné ho použiť aj pre pokosenie prerastenej trávy. S kovovým kotúčom so záberom 25,4 cm potom nie je problém pokosiť mladé náletové dreviny, alebo napríklad skrotiť rozrastajúci sa malinovník. ACCU program 5040 ACCU program - produkty Tento produkt je súčasťou ACCU programu 5040, s ktorým máte jedinečnú možnosť prevádzkovať niekoľko rôznych strojov jedným typom akumulátora a tým podstatne ušetriť. Všetky produkty označené ikonou ACCU program 5040 sú plne kompatibilné s akumulátorom 005040B a 005024B. Akumulátory a nabíjačky sú súčasťou niektorých kosačiek v rámci Accu programu 5040, alebo ich je možné zakúpiť samostatne. Zásadnou výhodou je nielen zníženie obstarávacích nákladov, kedy vystačíte aj s jediným akumulátorom pre pohon viac ako desiatky rôznych produktov, ale aj skutočnosť, že akumulátor môžete plne využívať po celú dobu jeho životnosti. Neutrácate tak zbytočne peniaze za rôzne zariadenia s rôznymi akumulátormi, ktoré potom po väčšinu svojej životnosti ležia nečinne niekde nevyužité


144.99€
120.83€
Dostupné
HECHT GREASE GX 100 ML - mazanie uhlových prevodov krovinorezov

CREASE GX 100 ml je mazivo určené pre mazanie uhlových prevodov krovinorezov HECHT. Obsah 100 ml.


3.19€
2.66€
Dostupné
HECHT 1040 - accu vyžínač

Parametre motor accu hmotnosť (kg) 3,8 záber (cm) 28 - 32 otočná rukoväť nie teleskopická rukoväť nie nastavenie uhla kosiacej hlavy nie aku článok (V) 40 kapacita batérie (Ah) 4 Popis tovaru Akumulátorový vyžínač HECHT 1040 je ideálny pre konečnú úpravu okolo plotov a múrov po kosení kosačkou, alebo pre vykosenie trávy zo zle prístupných miest. Vyžínač je vybavený teleskopickou hriadeľou, ľahko ho prispôsobíte výške postavy obsluhy. Aby bola práca ešte jednoduchšia, je vybavený i ramenným popruhom. Hmotnosť vyžínača je iba 3,8 kg. Najväčšou prednosťou vyžínača je akumulátorový pohon. Vďaka tomu je stroj tichý, bez emisií, odpadá veľa problémov spojených s údržbou a štartovaním spaľovacích motorov, alebo s káblom pri elektrických strojoch. Pracovný záber struny je možné nastaviť v rozsahu 280/300/320 mm jednoduchým prepnutím ovládacieho prvku na kryte struny. Struna s priemerom 1,6 mm je navinutá v jednostrunnej automatickej hlave. Pri každom spustení stroja sa automaticky odvinie približne 1 cm struny. Ak sa počas kosenia struna príliš opotrebuje, jednoducho stačí opakovane vyžínač niekoľkokrát zapnúť a vypnúť, až sa struna odvinie na potrebnú dĺžku. Ak by sa struna odvinula príliš, automatický nastaviteľný zarezávač na kryte ju odreže. Vďaka tomu je vždy zaistený optimálny záber kosenia 28-32 cm. Otáčky naprázdno dosahujú až 8000 ot./min. Vyžínaciu hlavu je možné otočiť o 180° a stroj tak ľahko môžete použiť na zastrihnutie konca trávnika. Kapacita akumulátora 005040B je 4 Ah pri napätí 40V, v akumulátore sú použité články zn. Samsung. S týmto akumulátorom môže vyžínač pracovať na jediné nabitie nepretržite až 40 minút . Akumulátor je vybavený indikáciou stavu nabitia. Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia! . ACCU program 5040 ACCU program - produkty Tento produkt je súčasťou ACCU programu 5040, s ktorým máte jedinečnú možnosť prevádzkovať niekoľko rôznych strojov jedným typom akumulátora a tým podstatne ušetriť. Všetky produkty označené ikonou ACCU program 5040 sú plne kompatibilné s akumulátorom 005040B a 005024B. Akumulátory a nabíjačky sú súčasťou niektorých kosačiek v rámci Accu programu 5040, alebo ich je možné zakúpiť samostatne. Zásadnou výhodou je nielen zníženie obstarávacích nákladov, kedy vystačíte aj s jediným akumulátorom pre pohon viac ako desiatky rôznych produktov, ale aj skutočnosť, že akumulátor môžete plne využívať po celú dobu jeho životnosti. Neutrácate tak zbytočne peniaze za rôzne zariadenia s rôznymi akumulátormi, ktoré potom po väčšinu svojej životnosti ležia nečinne niekde nevyužité


64.99€
54.16€
Dostupné
HECHT 000129 - strunová hlava

Strunová hlava pre HECHT 142 BTS, 145, 151, 152 BTS, 154.


11.99€
9.99€
Dostupné
HECHT 301 - Elektrický vyžínač

Parametre motor elektrický, 230 V /50 Hz hmotnosť (kg) 1,4 príkon (W) 300 záber (cm) 25 otočná rukoväť nie teleskopická rukoväť nie deliteľná hriadeľ nie nastavenie uhla kosiacej hlavy nie priemer struny (mm) 1,3 Popis tovaru Základný strunový vyžínač určený pre konečnú úpravu po hlavnom kosení. Vhodný pre dokosenie trávy v okolí záhonov, plotov menších zle dostupných miest a podobne. Nie je určený na kosenie veľkých plôch. HECHT 301 je vybavený elektrickým motorom s príkonom 300 W, ktorý poháňa dve automaticky odvíjané struny. Použitím dvoch strún sa dosiahlo nižších vibrácií pri zvýšení efektivity kosenia sa šírkou 25 cm. Vďaka použitiu odolného plastu je dosiahnutá hmotnosť len 1,4 kg.


19.99€
16.66€
Dostupné
HECHT 810 - elektrický vyžínač

Parametre motor elektrický, 230 V /50 Hz hmotnosť (kg) 4 príkon (W) 800 záber (cm) 29 otočná rukoväť nie teleskopická rukoväť áno deliteľná hriadeľ nie nastavenie uhla kosiacej hlavy áno


49.99€
41.66€
Dostupné
HECHT 1299 - elektrický vyžínač

Parametre motor elektrický hmotnosť (kg) 4,4 príkon (W) 1200 záber (cm) 38 otočná rukoväť nie teleskopická rukoväť nie deliteľná hriadeľ áno nastavenie uhla kosiacej hlavy nie Popis tovaru Elektrický strunový vyžínač HECHT 1299 je vhodný pomocník pre konečnú úpravu pre kosenie okolo záhonov, plotov, stromov, múrov a pod. Vďaka ramennému popruhu sa s ním skvele pracuje aj po dlhšiu dobu. Celá hmotnosť je prenesená do popruhu a vďaka skvelému vyváženiu je jeho ovládanie veľmi jednoduché a pohodlné. Obe madlá sú nastaviteľné, rukoväť so spínačom na hnacej jednotke možno nakloniť nahor alebo nadol pre pohodlnejší úchop a menšiu únavu zápästia, spodnú rukoväť je potom možné posúvať po hriadeli k lepšiemu vyváženiu s ohľadom na výšku obsluhy. Deliteľnú hriadeľ oceníte pri preprave a uskladnení. Silný motor s príkonom 1200 W poháňa cievky s dvoma strunami so záberom 38 cm. Poloautomatický systém odvíjania sa stará o správnu dĺžku vyžínacích strún. Ak sa pri kosení struna opotrebením príliš skráti, ľahkým poklepnutím strunovou hlavou o zem dôjde k uvoľneniu strún z navijakov a ich zastrihnutie na správnu dĺžku. Vďaka tomu môžete pokračovať v práci bez zastavovania a zložitého nastavovania dĺžky struny. Spínač je chránený poistkou proti náhodnému zopnutiu, samozrejmosťou je odľahčovač pnutia prívodného kábla. Vďaka použitiu kvalitného elektromotora je obsluha aj údržba veľmi jednoduchá a zároveň bola dosiahnutá hmotnosť len 4,4 kg.


63.99€
53.33€
Dostupné
HECHT 1445 - elektrický krovinorez

Parametre motor elektrický hmotnosť (kg) 5 príkon (W) 1400 záber (cm) 42 deliteľná hriadeľ áno priemer struny (mm) 1,6 Popis tovaru HECHT 1445 je elektrický krovinorez s riadidlami vhodný pre údržbu záhradného porastu v miestach , kde nie je možné použiť iné typy kosačiek . Motor s príkonom 1400 W poháňa kvalitné oceľové nože , ktoré si hravo poradí aj s menšími náletovými krovinami. Pracovná šírka záberu nožov je 42 cm, súčasťou dodávky je aj strunová hlava , ktorú možno rýchlo a ľahko zameniť na nože . Krovinorez tak rýchlo zmeníte na výkonný a praktický vyžínač vhodný na úpravu okolo plotov , múrov , stromov a podobne. Krovinorez je dobre vyvážený, váži len 5 kg a väčšina hmotnosti je prenášaná do ramenného popruhu a tak ani po dlhšej práci neunaví vaše ruky . Vďaka deliteľnej, ľahko rozoberateľnej hriadeli je skladný a ľahko ho môžete prepravovať aj v automobile. Elektrické krovinorezy sú obľúbené vďaka svojej nenáročnosti na údržbu , obsluhu , relatívne tichá prevádzka a jednoduchý štart. V balení je okrem strunovej hlavy obsiahnutý tiež kovový kotúč a popruh.


79.99€
66.66€
Dostupné
HECHT 130 R - motorový vyžínač

Parametre motor benzínový, 2-taktný hmotnosť (kg) 5 obsah (cm3) 30 výkon (kW/HP) 0,9/1,2 otočná rukoväť nie teleskopická rukoväť nie deliteľná hriadeľ áno nastavenie uhla kosiacej hlavy nie priemer struny (mm) 2,0 Popis tovaru Motorový strunový vyžínač HECHT 130 R pre konečnú úpravu po hlavnom kosení okolo záhonov, plotov, stromov, múrov a pod. Strunové vyžínače nie sú všeobecne vhodné pre kosenie veľkých súvislých trávnatých plôch. Stroj je vybavený dvojtaktným benzínovým motorom s výkonom 0,9 kW, obsahom 30 cm3, aj tak si však zachoval hmotnosť len 5 kg. Väčšina tejto hmotnosti je prenesená do dodávaného ramenného popruhu, a vďaka skvelému vyváženiu je jeho ovládanie veľmi jednoduché a pohodlné. Spodná rukoväť je ľahko nastaviteľná posunom po hriadeli pre lepšie vyváženie s ohľadom na výšku obsluhy. Deliteľnú hriadeľ oceníte pri preprave a uskladnení. Šírka záberu vyžínača je 43 cm, o správnu dĺžku strún sa stará poloautomatický systém odvíjania. Ak sa opotrebovaním počas práce struna neúmerne skráti, stačí jemne poklepať strunovou hlavou o zem a tá uvoľní strunu. Zastrihávač sa potom postará o správnu dĺžku a vy tak môžete pokračovať v práci bez zastavovania a ručného nastavovania dĺžky struny. Vďaka benzínovému motoru je vyžínač vhodný na použitie v miestach, kde nie je dostupný el. prúd. Súčasťou balenia je popruh.


89.99€
74.99€
Dostupné
HECHT 145 - motorový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 7,9 obsah (cm3) 43 deliteľná hriadeľ nie výkon (HP) 2 výkon (kW) 1,5 Popis tovaru Motorový krovinorez je vhodný pre údržbu záhradného priestoru a pomôže Vám práve v miestach, kam by ste sa s bežnou kosačkou nedostali. Pomôže i pri kosení vyšších rastlín. Benzínový krovinorez HECHT 145 s 2-taktným motorom a obsahom 43 cm3 a výkonom 1,5 kW / 2 HP je ideálnou voľbou. Hmotnosť krovinorezu je 7,9 kg. Súčasťou balenia je samozrejme ramenný popruh, strunová hlava so záberom 410 mm, kovový trujzubý kosiaci kotúč so záberom 250 mm, miešacia fľaša na palivo a drobné náradie na montáž a demontáž.


149.99€
124.99€
Dostupné
HECHT 0001331 - mini kultivátor

Popis tovaru Mini kultivátor - voliteľné príslušenstvo pre HECHT 1330.


79.99€
66.66€
Dostupné
HECHT 0001332 - zametač

Popis tovaru Zametač - voliteľné príslušenstvo pre HECHT 1330.


99.99€
83.33€
Dostupné
HECHT 000104 - popruh PROFI

Popis tovaru Profesionálny polstrovaný dvojramenný popruh, vhodný pre naprostú väčšinou krovinorezov a vyžínačov.


23.99€
19.99€
Nedostupné
HECHT 155 - benzínový krovinorez

Popis tovaru Výhody Kvalitný výkonný motor s objemom 52ccm Strunová hlava súčasťou balenia Masívna konštrukcia Jednoduchá obsluha vďaka veľkým robustným kolesám Možnosť nastavenia uhla sekania o 45 stupňov. Vďaka tomu sa môžete dostať aj k hranám chodníku či plotu Možnosť dokúpenia metly na upratovanie snehu, prachu, nečistôt z chodníka - Hecht 000155 Vhodné pre starších používateľov, vďaka kolesám nemusíte krovinorez nosiť na chrbte Multifunkčný motorový vyžínačHecht 155 je ideálny pomocník pre konečnú úpravu po hlavnom kosení okolo záhonov, plotov, stromov, stien a pod. Práca s bežným motorovým vyžínačom zavesenom na ramennom popruhu môže byť fyzicky namáhavá. Hmotnosť stroja v spojení s prenesenými vibráciami kladie vysoké požiadavky na fyzickú zdatnosť obsluhy a sú príčinou rýchlej únavy. HECHT 155 preto prichádza s riešením. Stroj je vybavený veľkými hliníkovými kolesami, ktoré sa veľmi ľahko pohybujú aj v nie celkom rovnom teréne. Určite Vás prekvapí obratnosť celého stroja. Pohonná jednotka s hriadeľom a strunovou hlavou je na podvozku uložená na otočnom systéme. Možno ju nastaviť v troch polohách. Pre bežné kosenia je strunová hlava na stredu stroja, pre kosenie podľa múrov, plotov a ďalších prekážok ju možno vykloniť do ľavej alebo pravej strany. Presnejšie vedenie strunovej hlavy tesne nad zemou uľahčia zadné nastaviteľné pomocné koleso. Potrebný výkon Vám dodá dvojtaktný benzínový motor o obsahom 51,7 cm3a výkonom 1,5 kW (2 HP)..Celková hmotnosť je 15,5 kg, všetka hmotnosť je prenesená na kolesá a jeho ovládanie je tak veľmi jednoduché, presné a pohodlné. Vďaka benzínovému motoru je vyžínač vhodný na použitie v miestach, kde nie je dostupný el. prúd. Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť rotačná kefa HECHT 000155 , ktorý sa osadí namiesto hriadeľa sa strunovú hlavou . Parametre motor Hecht 2-taktný hmotnosť (kg) 15.5 deliteľná hriadeľ nie typ pohonu Spalovací benzínový motor objem (cm3) 51.7 max. výkon (kW) 1.5 max. výkon motora (HP) 2 max. otáčky motora (ot./min.) 9500 sila struny (mm) 2,4


189.99€
158.33€
Dostupné