Starostlivosť o záhradu
Pri nákupe nad 100€ doprava zdarma!

HECHT 125 R - benzínový vyžínač

Parametre motor benzínový, 2-taktný hmotnosť (kg) 4,6 záber (cm) 36 obsah (cm3) 24,8 výkon (kW/HP) 0,8/1,1 otočná rukoväť nie teleskopická rukoväť nie deliteľná hriadeľ áno nastavenie uhla kosiacej hlavy nie Popis tovaru HECHT 125 R je motorový vyžínač vhodný na konečnú úpravu po hlavnom kosení okolo záhonov, plotov, stromov, stien a pod. Nie je určený pre kosenie veľkých súvislých trávnatých plôch. Stroj je vybavený dvojtaktným benzínovým motorom s výkonom 1,1 HP, obsahom 24,8 cm3, aj tak si však zachoval hmotnosť len 4,6 kg. Väčšina tejto hmotnosti je prenesená do dodávaného ramenného popruhu, a vďaka skvelému vyváženiu je jeho ovládanie veľmi jednoduché a pohodlné. Spodná rukoväť je ľahko nastaviteľná posunom po hriadeli pre lepšie vyváženie s ohľadom na výšku obsluhy. Deliteľnú hriadeľ oceníte pri preprave a uskladnení. Šírka záberu vyžínača je 43 cm, o správnu dĺžku strún sa stará poloautomatický systém odvíjania. Ak sa opotrebovaním počas práce struna neúmerne skráti, stačí jemne poklepať strunovú hlavou o zem a tá uvoľní strunu. Zastrihávač sa potom postará o správnu dĺžku a vy tak môžete pokračovať v práci bez zastavovania a ručného nastavovania dĺžky struny. Vďaka použitiu benzínového motora je vyžínač vhodný na použitie v miestach, kde nie je dostupný el. prúd.


84.99€
70.83€
Dostupné
HECHT 127 BTS - Motorový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 5,9 obsah (cm3) 26 deliteľná hriadeľ áno výkon (HP) 1,1 výkon (kW) 0,7 Popis tovaru Praktický a ľahký motorový krovinorez so strunovou hlavou a kovovým kotúčom. Stroj je vybavený 2taktným benzínovým motorom s výkonom 1,1 HP, ktorý si spoľahlivo poradí i s hustejším porastom. Vďaka kvalitnému uhlovému prevodu je výkon bezpečne a spoľahlivo prenášaný na kosiace ústrojenstvo. Pre jednoduchšie štartovanie za studena je motor vybavený primerom (nastrekovačom paliva do karburátora) a sytičom. Záber kosenia je 25,5/44 cm podľa použitého nástroja - stroj je vybavený kvalitným trojramenným kovovým kotúčom a dvojstrunovou poloautomatickou hlavou s odrezávačom struny - ak je opotrebovaná, stačí roztočenou strunovou hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom automaticky upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať. Pre pohopdlné a bezpečné držanie pri práci sú madlá ergonomicky tvarované a opatrené protišmykovou vrstvou, spínač plynu je tiež vybavený poistkou. Celá rukoväť sa dá nastaviť do optimálneho uhla podľa postavy používateľa. Vďaka nízkej hmotnosti len 5,9 kg a nastaviteľnému ramennému popruhu pre zavesenie je práca s krovinorezom príjemná a zbytočne nevysiluje. Pre lepšie skladovanie a transport je stroj vybavený deliteľnou hriadeľou, vďaka ktorej je ho možné zložiť na polovicu. Súčasťou balenia je tiež drobné náradie pre výmenu kovového kotúča a strunovej hlavy.


92.99€
77.49€
Dostupné
HECHT 142 BTS - benzínový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 6,8 obsah (cm3) 43 deliteľná hriadeľ áno výkon (HP) 2 výkon (kW) 1,45 Popis tovaru Praktický krovinorez s dvojtaktným benzínovým motorom s obsahom 43 cm3 a maximálnym výkonom 2 HP. Súčasťou dodávky je strunová hlava, trojzubý oceľový kosiaci nôž, dvojramenný popruh a základné náradie pre výmenu kosiaceho nástroja. Krovinorez je vybavený deliteľným hriadeľom, vďaka ktorému je možné ho ľahko rozložiť na uskladnenie alebo prepravu. Ergonomicky tvarované madlá zaistia bezpečné a pohodlné držanie. Vďaka možnosti nastavenia madla, dvojramennému závesnému popruhu a hmotnosti 6,8 kg je práca s vyžínačom pohodlná a jednoduchá. Záber kosenia je 25,5/44 cm podľa použitého nástroja - stroj je vybavený kvalitným trojramenným kovovým kotúčom a dvojstrunovou poloautomatickou hlavou s odrezávačom struny - ak je struna opotrebovaná, stačí roztočenou strunovou hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom automaticky upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať. Súčasťou dodávky je kovový kosiaci kotúč, strunová hlava, ramenný popruh a náradie na výmenu kosiaceho ústroja.


109.99€
91.66€
Dostupné
HECHT 152 BTS - benzínový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 8 obsah (cm3) 52 deliteľná hriadeľ áno výkon (HP) 2,2 výkon (kW) 1,6 Popis tovaru Krovinorez s dvojtaktným motorom s objemom 52 cm3 s výkonom 2,2 HP. Súčasťou dodávky je aj nôž, strunová hlava, alebo dvojramenný popruh pre zavesenie krovinorezu a drobné náradie pre výmenu nástrojov a základnú údržbu. Krovinorez je opatrený deliteľnou hriadeľou, vďaka ktorej je ho možné ľahko rozložiť na uskladnenie alebo prepravu. Ergonomicky tvarované madlá zaistia bezpečné a pohodlné držanie. Hmotnosť stroja je 7,9 kg. Dodávaný kovový kosiaci list má pracovný záber 255 mm. Strunová hlava je určená pre strunu s priemerom 2,5 mm, pracovný záber strunovej hlavy je 430 mm.


119.99€
99.99€
Dostupné
HECHT 151 - benzínový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 8,9 obsah (cm3) 51 deliteľná hriadeľ nie výkon (HP) 2,4 výkon (kW) 1,8 Popis tovaru Výkonný krovinorez s dvojtaktným motorom s obsahom 51 cm 3 a výkonom 2,6 HP. O prenos sily od motora k nástroju sa stará kvalitný hriadeľ s uhlovým prevodom. Záber kosenia je 25,5 / 43 cm podľa použitého nástroja - stroj je vybavený kvalitným trojramenným kovovým kotúčom a dvojstrunovou poloautomatickou hlavou s odrezávačom struny - ak je struna moc krátka, stačí roztočenú strunovú hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom automaticky upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať. Stroj je dodávaný s veľmi kvalitným popruhom s masívnym vystlaním. Súčasťou dodávky je kovový kosiaci kotúč, strunová hlava, ramenný popruh a náradie na výmenu kosiaceho nástroja.


145.99€
121.66€
Nedostupné
HECHT 133 R - motorový krovinorez

Parametre motor 4-taktný hmotnosť (kg) 7,5 obsah (cm3) 33,5 deliteľná hriadeľ nie výkon (HP) 1,1 výkon (kW) 0,8 Popis tovaru Popis tovaru Benzínový krovinorez Hecht 133 R so 4-taktným motorom s obsahom 33,5 cm3 a výkonom 0,8 kW / 1,1 HP. Hmotnosť krovinorezu 7,5 kg je prenášaná do ramenného popruhu a tak vďaka skvelému vyváženiu ani dlhšia práca neunaví ruky. Riadidlá sú nastaviteľné v mnohých uhloch, stroj sa tak dá dobre prispôsobiť užívateľovi. Pre pohodlné a bezpečné držanie pri práci sú madlá rukoväte ergonomicky tvarované a opatrené protišmykovou vrstvou, spínač plynu je tiež vybavený poistkou. Stroj je vybavený kvalitným trojramenným kovovým kotúčom, ktorý si poradí i s hustým prerasteným porastom, problém mu nerobia ani mladé náletové dreviny. Nože môžete zameniť za dvoj-strunovú poloautomatickú hlavu s odrezávačom struny - ak je struna opotrebovaná, stačí roztočenú strunovú hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať. Strunovú hlavu oceníte predovšetkým pri konečnej úprave okolo záhonov, plotov, múrov, stromov a pod. Súčasťou balenia je ramenný popruh, strunová hlava, kovový kotúč a drobné náradie na montáž a demontáž.


199.99€
166.66€
Dostupné
HECHT 1330 - multifunkčný krovinorez / plotostrih / vyvetvovacia píla

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 4,8 obsah (cm3) 33 deliteľná hriadeľ áno výkon (HP) 1,5 výkon (kW) 1,1 Popis tovaru HECHT 1330 je multifunkčný stroj, ktorý vďaka možnosti ľubovoľne meniť nadstavce. S pracovným nástrojom je možné využiť ako plnohodnotný krovinorez, vyžínač, plotostrih alebo vyvetvovacia pílu. Okrem týchto nástavcov je súčasťou dodávky aj ramenný popruh a základné náradie pre výmenu nástrojov. Nadstavec krovinorezu je možné osadiť ako oceľovým nožom, alebo strunovou hlavou, ľahko pokosíte trávu aj v zle dostupných miestach, vo svahu a podobne. plotostrih si poradí s každým živým plotom, vyvetvovacia píla potom uľahčí prirezávanie stromov. Voliteľne môžete dokúpiť aj zarezávač trávnikov. Pohonná jednotka Základom HECHT 1330 je pohonná jednotka s dvojtaktným, vzduchom chladeným motorom s obsahom 33 cm3 s maximálnym výkonom 1,5 HP. Ako palivo slúži zmes benzínu s olejom, kapacita palivovej nádrže je 0,7 l. Hmotnosť bez nástroja a paliva je 4,8 kg. Štartovanie motora sa vykonáva pomocou štartovacieho tiahla. Na spodnej časti pohonnej jednotky je osadená základná časť pohonnej hriadele, ktorá je zakončená deliacou spojkou pre rýchle osadenie vybraného nástroja. Na tejto hriadeli taktiež nájdete hlavnú rukoväť s ovládacími pákami motora a pomocnú rukoväť. Zároveň je pod hlavným madlom záves pre pripevnenie dodávaného popruhu. Krovinorez – vyžínač Nadstavec krovinorez je dodávaný vrátane trojzubého kosiaceho noža a strunovej hlavy. O prevod sily z hriadeľa na nástroj sa stará kvalitná uhlová prevodovka v kovovom puzdre. Obsluha je pred nástrojom a náhodne odhodenými predmetmi chránená ochranným krytom z ľahkého, ale zároveň odolného plastu. S kovovým trojzubým kosiacim listom je pracovný záber krovinorezu 255 mm. Nie je tak problém pokosiť prerastenú trávu alebo drobné náletové dreviny. Strunová hlava zaistí záber 430 mm, je určená pre struny s priemerom 2,4 mm. Hlava je poloautomatická, pokiaľ dôjde opotrebením k prílišnému skráteniu struny, stačí ňou jemne poklepať o zem, struna sa odvinie a zarezávač na kryte hlavy ju automaticky skráti na správnu dĺžku. Váha nástavce je 1,7 kg Plotostrih Nástroj plotostrih umožní jednoduché zastrihnutie nielen živých plotov, ale aj niektorých nízkych drevín. Hoci je plotostrih umiestnený na prvý pohľad nie obvykle na konci hriadeľa, práve tento dizajn umožní veľmi jednoduché strihanie bez námahy. Plotostrih má obsluha zavesený na ramennom popruhu a strihanie plotov vykonáva ľahko od zeme po samotný vrch plota, bez toho aby sa musela skláňať, alebo šplhať po rebríku. Dĺžka lišty je 400 mm, maximálny priemer strihaných konárov je 18 mm. Počet kmitov lišty bez záťaže je 3000/min, hmotnosť nástroje je 2,3 kg. Lištu je možné sklápať v rozsahu +/- 45°. Vyvetvovacia píla Nástavec vyvetvovacej píly je osadený lištou s dĺžkou 286 mm a 3/8" reťazou so šírkou drážky 1,27 mm. Píla je vybavená olejovou nádržou a automatickým mazaním reťaze. Hmotnosť nástroja je 1,6 kg. Umiestnenie píly na hriadeli umožní ľahké prerezávanie stromčekov priamo zo zeme. Ďalšou výhodou je možnosť prerezávať stromy z miesta mimo dosahu rezaných vetiev, ktoré by mohli obsluhu poraniť. Pílu využijete nielen pre prerez stromčekov v sadoch, ale napríklad aj pri údržbe okrasných drevín v záhrade. Voliteľné príslušenstvo – zarezávač trávnika


199.99€
166.66€
Dostupné
HECHT 163 PROFI - motorvý krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) - obsah (cm3) 63,3 deliteľná hriadeľ nie výkon (HP) 3,1 výkon (kW) 2,3 Popis tovaru HECHT 163 PROFI je kvalitný motorový krovinorez so skutočne silným motorom s obsahom 63,3 cm3 s výkonom až 3,1 HP. Jedná sa o skutočne robustný krovinorez pre náročné použitie, takto výkonné stroje bývajú tiež označované ako "čistiace". Dodávaný je vrátane dvojramenného popruhu (vesty) s kvalitným masívnym polstrovaním. Hmotnosť stroja je tak pri správnom vyvážení prenášaná do popruhu a vďaka ergonomicky tvarovaným madlám je práca so strojom pohodlná. Súčasťou dodávky je kvalitný trojzubý oceľový nôž, strunová hlava a základné náradie pre výmenu nástrojov.


239.99€
199.99€
Dostupné
HECHT 124 R - motorový vyžínač

Parametre motor benzínový, 2-taktný hmotnosť (kg) 4,6 záber (cm) 43 obsah (cm3) 25 výkon (kW/HP) 0,8/1,0 otočná rukoväť nie teleskopická rukoväť nie deliteľná hriadeľ áno nastavenie uhla kosiacej hlavy nie Popis tovaru Motorový strunový vyžínač HECHT 124 R je vhodný pomocník pre konečnú úpravu po kosení okolo záhonov, plotov, stromov, múrov a pod. Vďaka ramennému popruhu sa s ním skvele pracuje aj po dlhšiu dobu. Celá hmotnosť je prenesená do popruhu a vďaka skvelému vyváženiu je jeho ovládanie veľmi jednoduché a pohodlné. Spodná rukoväť je ľahko nastaviteľná posunom po hriadeli pre lepšie vyváženie s ohľadom na výšku obsluhy. Deliteľnú hriadeľ oceníte pri preprave a uskladnení. Benzínový dvojtaktný motor s výkonom 0,8 kW poháňa cievky s dvoma strunami so záberom 43 cm. Poloautomatický systém odvíjania sa stará o správnu dĺžku vyžínacích strún. Ak sa opotrebovaním počas práce struna neúmerne skráti, stačí jemne poklepať vyžínacou hlavou a tá uvoľní strunu. Zastrihávač sa potom postará o správnu dĺžku a vy tak môžete pokračovať v práci bez zastavovania a ručného nastavovania dĺžky struny. Vďaka benzínovému motoru je vyžínač vhodný na použitie v miestach, kde nie je dostupný el. prúd. Príjemná je aj hmotnosť, ktorá napriek použitiu spaľovacieho motora je len 4,6 kg. Súčasťou balenia je popruh a drobné náradie pre výmenu kovového kotúča a strunovej hlavy a odmerka na miešanie benzínu a oleja.


79.99€
66.66€
Dostupné
HECHT 129 BTS - benzínový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 5,9 obsah (cm3) 26 deliteľná hriadeľ áno výkon (HP) 1,1 výkon (kW) 0,75 Popis tovaru Praktický a ľahký motorový krovinorez so strunovou hlavou a kovovým kotúčom. Stroj je vybavený 2-taktným benzínovým motorom s výkonom 1,1 HP, ktorý si spoľahlivo poradí aj s hustejším porastom. Vďaka kvalitnému uhlovému prevodu je výkon bezpečne a spoľahlivo prenášaný na kosiace ústrojenstvo. Stroj je vybavený kvalitným trojramenným kovovým kotúčom a dvoj-strunovou poloautomatickou hlavou s odrezávačom struny - ak je struna opotrebovaná, stačí roztočenú strunovú hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom automaticky upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať. Pre pohodlné a bezpečné držanie pri práci sú madlá rukoväte ergonomicky tvarované a opatrené protišmykovou vrstvou, spínač plynu je tiež vybavený poistkou. Celá rukoväť sa dá nastaviť do optimálneho uhla podľa postavy užívateľa. Vďaka nízkej hmotnosti len 5,9 kg a nastaviteľnému ramennému popruhu pre zavesenie je práca s krovinorezom príjemná a zbytočne nevysiluje. Pre lepšiu skladovanie a transport je stroj vybavený ľahko deliteľnou hriadeľou, vďaka ktorej je ho možné v rýchlosti zložiť na polovicu. Súčasťou balenia je aj popruh, kosiaci kotúč, strunová hlava a drobné náradie pre výmenu kovového kotúča a strunovej hlavy.


99.99€
83.33€
Dostupné
HECHT 135 BTS - benzínový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 6,1 obsah (cm3) 33 deliteľná hriadeľ áno výkon (HP) 1,5 výkon (kW) 1,1 Popis tovaru Benzínový krovinorez HECHT 135 BTS s dvojtaktným motorom s obsahom 33 cm3 a výkonom 1,5 HP. Hmotnosť stroja je len 6,1 kg. Táto hmotnosť je navyše prenášaná do ramenného popruhu, práca so strojom je teda naozaj jednoduchá. Riadidlá sú nastaviteľné v mnohých uhloch, stroj sa tak dá dobre prispôsobiť užívateľovi. Deliteľná hriadeľ umožní celý stroj zložiť do kompaktných rozmerov pre uskladnenie alebo prepravu. Stroj je vybavený kvalitným trojramenným kovovým kotúčom, ktorý si poradí i s hustým prerasteným porastom, problém mu nerobia ani mladé náletové dreviny. Nože môžete zameniť za dvojstrunovú poloautomatickou hlavu s odrezávačom struny - ak je struna opotrebovaná, stačí roztočenou strunovou hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať. Strunovú hlavu oceníte predovšetkým pri konečnej úprave okolo záhonov, plotov, múrov, stromov a pod. Súčasťou balenia je ramenný popruh, strunová hlava, kovový kotúč a drobné náradie na montáž a demontáž.


106.99€
89.16€
Dostupné
HECHT 154 - benzínový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 8,7 (bez krytu a bez nástroja obsah (cm3) 52 výkon (kW/HP) 1,9 / 2,6 pri 10000 ot./min deliteľná hriadeľ nie Popis tovaru Robustný a výkonný motorový krovinorez so strunovou hlavou a kovovým kotúčom nielen pre náročnejších používateľov. Stroj je vybavený 2-taktným benzínovým motorom s výkonom 1,9 kW pri 10000 ot./min, ktorý si spoľahlivo poradí i s hustejším porastom. Vďaka kvalitnému uhlovému prevodu je výkon bezpečne a spoľahlivo prenášaný na kosiace ústrojenstvo. Motor je vybavený systémom EASYSTART, ktorý šetrí obsluhu pri štartovaní stroja a predlžuje životnosť štartéra. Pre jednoduchšie štartovanie za studena je motor tiež vybavený primerom (nastrekovačom paliva do karburátora) a automatickým sytičom, ktorý sa následne sám prepne do prevádzkovej polohy. Záber kosenia je 25,5/43 cm podľa použitého nástroja - stroj je vybavený kvalitným trojramenným kotúčom a dvojstrunovou poloautomatickou hlavou s odrezávačom struny - ak je struna moc krátka, stačí roztočenou strunovou hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom automaticky upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať. Pre pohodlné a bezpečné držanie pri práci sú madlá rukoväte ergonomicky tvarované a opatrené protišmykovou vrstvou, spínač plynu je tiež vybavený poistkou. Celá dokonale odpružená rukoväť sa dá pomocou rýchloupínacej skrutky jednoducho a rýchlo nastaviť do optimálneho uhla podľa postavy užívateľa. Vďaka pevnému a nastaviteľnému dvojramennému popruhu pre zavesenie je práca s krovinorezom príjemná a zbytočne nevysiluje. Hmotnosť krovinorezu je 8,7 kg bez nástroja a krytu. Súčasťou balenia je tiež drobné náradie pre výmenu kovového kotúča a strunovej hlavy a odmerka na miešanie benzínu a oleja.


219.99€
183.33€
Dostupné
HECHT 150 - motorový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 10 (bez krytu a bez nástroja obsah (cm3) 51,7 výkon (kW/HP) 1,4 / 2,0 pri 10000 ot./min deliteľná hriadeľ nie Popis tovaru HECHT 150 je stroj, ktorý vychádza z osvedčenej konštrukcie profesionálneho krovinorezu HECHT 163 PROFI. Zásadným rozdielom je tak predovšetkým použitie motora s nižším výkonom, ktorý bol tu optimalizovaný pre hobby použitie. Stroj je vybavený dokonalým antivibračným systémom, ktorý tlmí prenášanie vibrácií od motora aj kosiaceho nástroja do rukoväte a popruhu. To podstatne znižuje únavu a zároveň zvyšuje komfort pri práci. Masívne riadidlá s ergonomicky tvarovanými madlami skvele padnú do ruky a umožnia presné vedenie stroja v teréne. Dodávaný je vrátane dvojramenného popruhu (vesty) s kvalitným masívnym polstrovaním. Hmotnosť stroja je tak pri správnom vyvážení prenášaná do popruhu, ruky nie sú zaťažované a záťaž je vďaka kvalitným popruhom rovnomerne rozložená. Súčasťou dodávky je kvalitný trojzubý oceľový nôž, strunová hlava a základné náradie pre výmenu nástrojov.


189.99€
158.33€
Dostupné
BLUE BIRD HO 35 - motorový krovinorez

Parametre motor 4-taktný hmotnosť (kg) 8,2 obsah (cm3) 36 deliteľná hriadeľ nie výkon (HP) 1,6 výkon (kW) 1,2 Popis tovaru Profesionálny krovinorez BLUE BIRD HO 35 je poháňaný osvedčeným 4-taktným motorom známeho výrobcu HONDA s obsahom 36 cm3 a výkonom 1,2 kW / 1,6 HP. 8,2 kg hmotnosti stroja vďaka perfektnému vyváženiu prenesené do ramenného popruhu, zaistí obsluhu dlhšiu prácu bez zbytočného vysilovania. Vodiace riadidlá sú nastaviteľné a stroj sa tak ľahko prispôsobí Vašej postave. Rukoväte sú ergonomicky tvarované pre pohodlný úchop, spínač plynu je vybavený poistkou proti náhodnému spusteniu. Krútiaci moment motora je prenášaný na nože kvalitným uhlovým prevodom. S týmto krovinorezom sa bez obáv môžete pustiť aj do zanedbaných pozemkov plných mladých náletových drevín, pokosiť zle dostupné miesta, kde by bolo použitie inej kosačky nemysliteľné, alebo po výmene nožov za strunovú hlavu vykonávať konečné úpravy po kosení pozdĺž plotov, múrov, záhonov a stromov. Súčasťou balenia je ramenný popruh, strunová hlava, kovový kotúč a drobné náradie na montáž a demontáž.


419.90€
349.92€
Nedostupné
HECHT 130 R - motorový vyžínač

Parametre motor benzínový, 2-taktný hmotnosť (kg) 5 obsah (cm3) 30 výkon (kW/HP) 0,9/1,2 otočná rukoväť nie teleskopická rukoväť nie deliteľná hriadeľ áno nastavenie uhla kosiacej hlavy nie priemer struny (mm) 2,0 Popis tovaru Motorový strunový vyžínač HECHT 130 R pre konečnú úpravu po hlavnom kosení okolo záhonov, plotov, stromov, múrov a pod. Strunové vyžínače nie sú všeobecne vhodné pre kosenie veľkých súvislých trávnatých plôch. Stroj je vybavený dvojtaktným benzínovým motorom s výkonom 0,9 kW, obsahom 30 cm3, aj tak si však zachoval hmotnosť len 5 kg. Väčšina tejto hmotnosti je prenesená do dodávaného ramenného popruhu, a vďaka skvelému vyváženiu je jeho ovládanie veľmi jednoduché a pohodlné. Spodná rukoväť je ľahko nastaviteľná posunom po hriadeli pre lepšie vyváženie s ohľadom na výšku obsluhy. Deliteľnú hriadeľ oceníte pri preprave a uskladnení. Šírka záberu vyžínača je 43 cm, o správnu dĺžku strún sa stará poloautomatický systém odvíjania. Ak sa opotrebovaním počas práce struna neúmerne skráti, stačí jemne poklepať strunovou hlavou o zem a tá uvoľní strunu. Zastrihávač sa potom postará o správnu dĺžku a vy tak môžete pokračovať v práci bez zastavovania a ručného nastavovania dĺžky struny. Vďaka benzínovému motoru je vyžínač vhodný na použitie v miestach, kde nie je dostupný el. prúd. Súčasťou balenia je popruh.


89.99€
74.99€
Dostupné
HECHT 145 - motorový krovinorez

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 7,9 obsah (cm3) 43 deliteľná hriadeľ nie výkon (HP) 2 výkon (kW) 1,5 Popis tovaru Motorový krovinorez je vhodný pre údržbu záhradného priestoru a pomôže Vám práve v miestach, kam by ste sa s bežnou kosačkou nedostali. Pomôže i pri kosení vyšších rastlín. Benzínový krovinorez HECHT 145 s 2-taktným motorom a obsahom 43 cm3 a výkonom 1,5 kW / 2 HP je ideálnou voľbou. Hmotnosť krovinorezu je 7,9 kg. Súčasťou balenia je samozrejme ramenný popruh, strunová hlava so záberom 410 mm, kovový trujzubý kosiaci kotúč so záberom 250 mm, miešacia fľaša na palivo a drobné náradie na montáž a demontáž.


149.99€
124.99€
Dostupné
HECHT 155 - benzínový krovinorez

Popis tovaru Výhody Kvalitný výkonný motor s objemom 52ccm Strunová hlava súčasťou balenia Masívna konštrukcia Jednoduchá obsluha vďaka veľkým robustným kolesám Možnosť nastavenia uhla sekania o 45 stupňov. Vďaka tomu sa môžete dostať aj k hranám chodníku či plotu Možnosť dokúpenia metly na upratovanie snehu, prachu, nečistôt z chodníka - Hecht 000155 Vhodné pre starších používateľov, vďaka kolesám nemusíte krovinorez nosiť na chrbte Multifunkčný motorový vyžínačHecht 155 je ideálny pomocník pre konečnú úpravu po hlavnom kosení okolo záhonov, plotov, stromov, stien a pod. Práca s bežným motorovým vyžínačom zavesenom na ramennom popruhu môže byť fyzicky namáhavá. Hmotnosť stroja v spojení s prenesenými vibráciami kladie vysoké požiadavky na fyzickú zdatnosť obsluhy a sú príčinou rýchlej únavy. HECHT 155 preto prichádza s riešením. Stroj je vybavený veľkými hliníkovými kolesami, ktoré sa veľmi ľahko pohybujú aj v nie celkom rovnom teréne. Určite Vás prekvapí obratnosť celého stroja. Pohonná jednotka s hriadeľom a strunovou hlavou je na podvozku uložená na otočnom systéme. Možno ju nastaviť v troch polohách. Pre bežné kosenia je strunová hlava na stredu stroja, pre kosenie podľa múrov, plotov a ďalších prekážok ju možno vykloniť do ľavej alebo pravej strany. Presnejšie vedenie strunovej hlavy tesne nad zemou uľahčia zadné nastaviteľné pomocné koleso. Potrebný výkon Vám dodá dvojtaktný benzínový motor o obsahom 51,7 cm3a výkonom 1,5 kW (2 HP)..Celková hmotnosť je 15,5 kg, všetka hmotnosť je prenesená na kolesá a jeho ovládanie je tak veľmi jednoduché, presné a pohodlné. Vďaka benzínovému motoru je vyžínač vhodný na použitie v miestach, kde nie je dostupný el. prúd. Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť rotačná kefa HECHT 000155 , ktorý sa osadí namiesto hriadeľa sa strunovú hlavou . Parametre motor Hecht 2-taktný hmotnosť (kg) 15.5 deliteľná hriadeľ nie typ pohonu Spalovací benzínový motor objem (cm3) 51.7 max. výkon (kW) 1.5 max. výkon motora (HP) 2 max. otáčky motora (ot./min.) 9500 sila struny (mm) 2,4


189.99€
158.33€
Dostupné